wtorek, 13 lutego 2018 11:53

Walentynki z Łomżyńskimi Filharmonikami

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W środę 14 lutego 2018 roku o godzinie 19:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbędzie się wyjątkowy koncert walentynkowy zatytułowany Perfum de femme, który wypełnią piękne francuskie piosenki miłosne.

Jako solistka wystąpi znakomita wokalistka, pianistka i kompozytorka Nara Noian (Francja). Artystce będzie towarzyszyć Kwartet Smyczkowy Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.

Nara Noian urodziła się jako Anna-Naïra Pavlovna Mnoian 2 stycznia 1971 w Erewaniu (dawny ZSRR). Francuzka pochodzenia ormiańskiego (autorka / kompozytorka / wokalistka / pianistka / trener wokalny / producent / dyrektor artystyczny / aranżer muzyczny, orkiestrator) członek SABAM (Belgijskie Stowarzyszenie Autorów, Kompozytorów i Wydawców). Od 2000 roku Ambasadorka Fundacji 112. Udekorowana medalem « Komitas » wysokie odznaczenie w dziedzinie kultury i sztuki przyznane przez Ministerstwo Diaspory Armeńskiej w 2017 roku. Koncertuje w całej Europie.

W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki z repertuaru Nary Noian, Jacques Brela i Charlesa Aznavoura oraz armeńskie i ukraińskie pieśni ludowe.

Koncert odbędzie się w środę 14 lutego 2018 roku o godzinie 19:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A.

W górę