dom lomza
poniedziałek, 19 lutego 2018 12:20

Sukcesy Studia Wokalnego ROK [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Sukcesy Studia Wokalnego ROK [FOTO] fot. nadesłane
VIII Regionalny Przegląd Piosenki Walentynkowej w Goniądzu z wielkimi sukcesami dla podopiecznych Studia Wokalnego Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży. Polskie przeboje o szeroko rozumianej tematyce miłosnej rozbrzmiewały w Domu Kultury w Goniądzu.

brico lomza

Kilkugodzinne przesłuchania w kilku kategoriach zakończyły się obradami, po których odczytano werdykt: I miejsce w kategorii przedszkolaki otrzymała najmłodsza podopieczna SW Rok junior Anielka Narolewska, która zaśpiewała piosenkę ,,Jesteś mamo skarbem mym'', w kategorii gimnazjum wyróżnienia otrzymali Mateusz Niksa za ,,Prosta piosenka" i Izabela Modzelewska w przeboju Ewy Bem ,,Por favor", miejsce I w tej samej kategorii trafiło do Laury Narolewskiej, która zaprezentowała miłosną historię dwojga ludzi zawartą w piosence ,,Brzydcy".

Gratulujemy laureatom konkursu, a także Damianowi i Patrykowi, którzy godnie reprezentowali Studio Wokalne ROK.

Uczestnicy konkursu to podopieczni Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej – instruktor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży – Instytucji Powiatu Łomżyńskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu