dom lomza
wtorek, 20 lutego 2018 09:49

Jula, Boys i Adam Kalinowski wystąpią podczas Dni Łomży

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Znamy kolejnych artystów, którzy podczas tegorocznych Dni Łomży w czerwcu wystąpią na scenie dla mieszkańców. W styczniu prezydent Łomży zawarł trzy umowy na wykonanie koncertów: z Julą, zespołem Boys i Adamem Kalinowskim.

brico lomza

Z informacji o zawartych przez prezydenta umowach dowiadujemy się nie tylko jacy artyści zaśpiewają w czerwcu w Łomży, ale także ile za te występy trzeba będzie zapłacić. Największe honorarium otrzyma grupa Boys - 31 980 zł. Agencja Artystyczna "Gorgo" reprezentująca Julę wynegocjowała za jej koncert kwotę 20 450 zł. Najmniej podczas czerwcowego koncertu zarobi Adam Kalinowski, który otrzyma 2,5 tys. zł.

O podpisaniu umowy z zespołem Boys informowaliśmy już trzy tygodnie temu. Miasto jednak wówczas nie umieściło w wykazie zawartych umów dwóch pozostałych - z Julą i Adamem Kalinowskim, choć one również są datowane na styczeń. Umowa z Julą, według informacji przygotowanej na najbliższą sesję, zawarta została nawet wcześniej, bo 17 stycznia, a z Adamem Kalinowskim 23 stycznia 2018 roku.

Zespół Boys będzie gwiazdą pikniku rodzinnego w rytmie disco polo, który odbędzie się 17 czerwca. Tego dnia wystąpią także m.in. Piękni i Młodzi oraz Exited. Natomiast występy Juli i Adama Kalinowskiego zaplanowano na 16 czerwca, kiedy prezentować się będą muzycy związani z Łomżą. Gwiazdą tego koncertu będzie legendarny zespół Perfect.

Miasto nie ujawniło jak dotąt kwoty, na jaką opiewa umowa z grupą Perfect. Nie poinformowało też jeszcze czy taka umowa została już zawarta. Występ gwiazdy tego formatu kosztuje jednak zazwyczaj około 60 tys. złotych.

78 komentarzy

  • Odpowiedz georg wtorek, 20 lutego 2018 10:00 Umieszczone przez: georg

    Nie mogli kogoś innego wybrać...

  • Odpowiedz 545455115 wtorek, 20 lutego 2018 10:05 Umieszczone przez: 545455115

    Panie Chrzanowski a co z długiem miastsa?

    myslisz Pan ze smsem to się da załatwić !

    WSTYD!

  • Odpowiedz Kalinka88 wtorek, 20 lutego 2018 10:12 Umieszczone przez: Kalinka88

    ostatnia pana kadencja panie prezydencie ! Zegnamy !

  • Odpowiedz xxxxxx wtorek, 20 lutego 2018 10:55 Umieszczone przez: xxxxxx

    A czy starczy kasy na kupowanie głosów w najbliższych wyborach

  • Odpowiedz A na wiosnę przylecą bociany wtorek, 20 lutego 2018 11:10 Umieszczone przez: A na wiosnę przylecą bociany

    Bardzo dobry wybór Panie Prezydencie w sam raz tym pięknym koncertem, tymi wspaniałymi imprezami, pożegnamy Pana 4 letnia kadencję i wybierzemy kogoś innego!

  • Odpowiedz A na wiosnę przylecą bociany wtorek, 20 lutego 2018 11:10 Umieszczone przez: A na wiosnę przylecą bociany

    Bardzo dobry wybór Panie Prezydencie w sam raz tym pięknym koncertem, tymi wspaniałymi imprezami, pożegnamy Pana 4 letnia kadencję i wybierzemy kogoś innego!

  • Odpowiedz Do widzenia Mariusz, zawiodles wyborców! wtorek, 20 lutego 2018 11:27 Umieszczone przez: Do widzenia Mariusz, zawiodles wyborców!

    Jak się żegnać to z hukiem!!!

  • Odpowiedz yah wtorek, 20 lutego 2018 11:28 Umieszczone przez: yah

    Jaki portal takie komentarze.

  • Odpowiedz Joł wtorek, 20 lutego 2018 11:36 Umieszczone przez: Joł

    Jaki prezydent tacy klakierzy z ratusza...

  • Odpowiedz Andżej wtorek, 20 lutego 2018 11:57 Umieszczone przez: Andżej

    Jakie miasto,taki rozwój :-D

  • Odpowiedz Misrak49 wtorek, 20 lutego 2018 12:17 Umieszczone przez: Misrak49

    Chrzanowski Ty chyba zwariowałes ! skąd Łomża ma na to kase ? Dług rośnie !

  • Odpowiedz poolertesz wtorek, 20 lutego 2018 12:37 Umieszczone przez: poolertesz

    Nie lubię jak ktoś mi tak natrętnie próbuje wciskać kit. Dlatego gościu, który tak tu krytykujesz Chrzanowskiego czy ty naprawdę jesteś aż tak mało inteligentny żeby wiedzieć że ludzie widzą że jesteś autorem wszystkich tych wpisów.
    Ja osobiście mam swoje zdanie i nie lubię jak ktoś natrętnie zachwala ale też jak natrętnie krytykuje. Skończ z tym trolowaniem i weź się za uczciwą pracę. Jak dla mnie nie masz żadnego autorytetu żeby oceniać kogokolwiek. A tak zapytam czym się zajmujesz pracujesz gdzieś czy może zbijasz bąki przed komputerem.

  • Odpowiedz jokerrrrrrr wtorek, 20 lutego 2018 12:43 Umieszczone przez: jokerrrrrrr

    Nie lubie jak ktoś mi wciska kit i na siłe wybiela chrzanowskiego wysyłającego smsy !


    Naprawdę jesteś aż tak mało inteligentny żeby wiedzieć że ludzie widzą że jesteś autorem wszystkich tych wpisów ???



    NIE DLA CHRZNAOWSKIEGO !


    PRECZ Z SMSAMI W SPRAWIE PRACY !

  • Odpowiedz xDDD wtorek, 20 lutego 2018 12:48 Umieszczone przez: xDDD

    Jak czytam te komentarze to mam wrażenie że piszą to 2 osoby i to jest obecny i były ... xD

  • Odpowiedz Helios wtorek, 20 lutego 2018 13:04 Umieszczone przez: Helios

    Nie powiem żebym był zadowolony z rządów obecnego prezydenta ale krytykować go w tak głupi sposób to tylko największy debil potrafi.
    Jesteś Baranie nikim wiec zamilcz.

  • Odpowiedz kocopoły wtorek, 20 lutego 2018 13:08 Umieszczone przez: kocopoły

    chrzanowski i tak nie ma szans na reelekcje i po co to się zagłębiać w temat

  • Odpowiedz DanielWed wtorek, 20 lutego 2018 13:14 Umieszczone przez: DanielWed

    Witam. Mi osobiscie akurat bardzo się podoba, że ktoś w wielu tematach przypomina afere sms. Każdy meiszkaniec winien wiedzieć jak w Łomży mozna dostać prace po kolezensku. Tyle w temacie. Pozdrawia

  • Odpowiedz TJ wtorek, 20 lutego 2018 13:19 Umieszczone przez: TJ

    ,,,,,,,,,,,,Osoba przybierająca wiele nicków jest jak szatan, jak wąż który zmienia skórę plując demonicznym jadem ,,,,,,,,,,

  • Odpowiedz Maya wtorek, 20 lutego 2018 13:31 Umieszczone przez: Maya

    To nie szatan tylko debil bez przerwy krytykujący innych.

  • Odpowiedz emeryt wtorek, 20 lutego 2018 13:36 Umieszczone przez: emeryt

    Nasz prezydent jego wadą jest za silny związek z biskupem ,władza powinna być niezależna i słuchać głosu wszystkich mieszkańców Łomży,wtedy miasto rozwija się a nie zwija się,należy postawić na profesjonalistów a nie znajomych.

  • Odpowiedz Gargamel szuka klakiera!!! wtorek, 20 lutego 2018 13:37 Umieszczone przez: Gargamel szuka klakiera!!!

    To prawda pisze jedna osoba, tylko w sam raz z ratusza wychwalające

    "Nie bylem za obecnym prezydentem, ale muszę powiedziec, że....... i się zaczyna.

    Ten sam schemat i styl, nie ukryjesz się bo każdy wie kim jesteś klakierze!!!!

  • Odpowiedz Marianna D. wtorek, 20 lutego 2018 13:54 Umieszczone przez: Marianna D.

    To się zgadza;) Pokazała to nawet afera z popisami asystenta będąca przedmiotem interpelacji podczas sesji rady miejskiej. Ta cała kadencja Pana Mariusza jest delikatnie mówiąc żałosna w moich odczuciach. Brak konkretnej wizji, lans w mediach i jeszcze liczne wtopy typu cudowne smsy, wtopa z budynkiem przy wesołej.

  • Odpowiedz Andżej wtorek, 20 lutego 2018 13:57 Umieszczone przez: Andżej

    Jak stare powiedzenie mówi: bez pracy nie ma kołaczy.Śmieszne jest to,że młodzi wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy gdzie indziej,a tutaj same imprezy discopolo albo innego badziewia.Bardzo dobrze,same zgredy tu zostaną,co można poczytać w urzędzie statystycznym.

  • Odpowiedz powrót na PWSIP wtorek, 20 lutego 2018 14:09 Umieszczone przez: powrót na PWSIP

    Tylko kto będzie pracował na te koncerty ;) Panie Chrzanowski - Podziekujemy już Panu. Prosze rzeczywiscie wracać na PWSIP

  • Odpowiedz mirosław wtorek, 20 lutego 2018 14:27 Umieszczone przez: mirosław

    Andżej gdzie ty widzisz same imprezy. Dwa koncerty do roku. Taka jest prawda że jeszcze sie taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. I czego Chrzanowski by nie zrobił i tak byście go krytykowali bo macie w tym interes.
    A prawda jest taka że Chrzanowski ma bardzo duże poparcie społeczne i tu was boli, że w polityce można troszczyć się o dobro mieszkańców tak jak on to robi a nie patrzyć jak tylko napchać swój portfel forsą jak chcą robic niektórzy z was.

  • Odpowiedz hahahahaahahha wtorek, 20 lutego 2018 14:31 Umieszczone przez: hahahahaahahha

    Poparcie kolegów i biskupa chyba ;) - hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha
    hahahahaahahha hahahahaahahha

  • Odpowiedz wpisz swoje imię, lub pseudonim... wtorek, 20 lutego 2018 15:29 Umieszczone przez: wpisz swoje imię, lub pseudonim...

    jak jest wam źle, to won z tego miasta.

  • Odpowiedz SKANDAL wtorek, 20 lutego 2018 15:43 Umieszczone przez: SKANDAL

    a czemu WON ?


    jak ktoś się tu urodził i się nie podoba to WON? Co to jest prywatne miasto Pana MARIUSZA, że ZARAZ WON ?
    Won?
    Won?
    Won ?


    do mieszkanca tak ?

    WON ?


    piękne podejscie ... Łomża to prywatny folwark jednego chłoptasia z telefonem w rączce ?

  • Odpowiedz Eruyk89 wtorek, 20 lutego 2018 15:45 Umieszczone przez: Eruyk89

    mi się w miescie akurat zawsze podobało tylko władza mi się nie podoba co robi a takie teksty typu won z miasta to zwykłe chamstwo.

  • Odpowiedz łomżing wtorek, 20 lutego 2018 15:46 Umieszczone przez: łomżing

    Mamy 600-lecie nadania praw miejskich Łomży, więc to oczywiste, że muszą być koncerty na tę okoliczność. Przecież gdyby nie było żadnych atrakcji to niemal wszyscy narzekaliby, że nic się w Łomży nie dzieje, a władze miasta nie świętują jubileuszu. Będzie rożna muzyka, więc każdy znajdzie coś dla siebie i bardzo dobrze.

  • Odpowiedz Andżej wtorek, 20 lutego 2018 15:55 Umieszczone przez: Andżej

    mirosław

    A widzę po ogłoszeniach na portalach.Jeśli pamięć szwankuje to polecam poszukać.Dla mnie ważniejsze jest to,żeby mieć prace a później rozrywka czyt.chłamskie discopolo albo badziewne grajki dla mas.Ma poparcie społeczne u "znajomych" albo emerytów tj.parki,bezpłatne przejazdy MPK.A prawdą jest to,że miasto opustoszeje bo co z imprez skoro ludzie szukają pracy.Polecam przeczytać artykuł GUS'u o perspektywach w najbliższym czasie,kto tu zostanie :-))))

  • Odpowiedz Andżej wtorek, 20 lutego 2018 15:58 Umieszczone przez: Andżej

    "Brak pracy i migracja - to największe problemy mieszkańców. Zdaniem Sebastiana Chrzanowskiego z Instytutu Przedsiębiorczości w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży praca jest, ale nie dla ludzi o wysokich aspiracjach."

    Imprezy umca umca to są wysokie aspiracje :-))))))))))))

  • Odpowiedz Andżej wtorek, 20 lutego 2018 15:59 Umieszczone przez: Andżej

    "GUS prognozuje, że dodatni przyrost naturalny w mieście będzie jeszcze tylko przez dwa lata, a saldo migracji – tak jak obecnie – przez cały czas ma być ujemne. Już teraz osób w wieku poprodukcyjnym (60+ kobiety i 65+ mężczyźni) jest w Łomży 11 628, czyli więcej niż osób w wieku przedprodukcyjnym (0-17 lat), których jest 10 902. Za 13 lat emerytów ma być niemal dwa razy więcej niż dzieci. "

  • Odpowiedz niech zyje scjal wtorek, 20 lutego 2018 16:00 Umieszczone przez: niech zyje scjal

    Dla mnie chrzanowski moze byc ja tam mam w dupie prace hahahahahaha niech zyje socjal a frajerzy neich pracują, dyskoteki muszą być ! Po to jest zycie zeby ię bawic hahahahahah kture miasto teraz tyle koncerotuw robi niech zyje chrznowski! szacunek za socjal!

  • Odpowiedz Krytyka boli jak się nie ma czym pochwalić i sukcesy chce się przysłonić wtorek, 20 lutego 2018 16:29 Umieszczone przez: Krytyka boli jak się nie ma czym pochwalić i sukcesy chce się przysłonić

    Nikt tu prezydenta nie obraża ani nie wyzywa. Glosy krytyki są normalne. Nie można powiedzieć że jest dobrze i jesteśmy szczęśliwi. Cieszę się że zostały wprowadzone becikowe to dobry krok, ale na becikowych się skończyło. Zaraz pyknie 4 lata i co w kampanii prezydent powie? Że becikowe wprowadził przez 4 lata?! I co więcej zrobił prócz zdjęć ładnych uśmiechów i uczestniczenia w imprezach czy innych uroczystościach

  • Odpowiedz Krzysztof Samsel wtorek, 20 lutego 2018 16:39 Umieszczone przez: Krzysztof Samsel

    Ja osobiście bardzo się cieszę, że są imprezy. Miasto musi się też bawić, ale rozumiem krytykę i desperację wielu mieszkańców naszego miasta którzy często powtarzają, że najpierw trzeba mieć pracę, godne warunki życia, mieć do garnka włożyć i możemy się bawić. To że władze miasta robią imprezy jest godne pochwały, ale ludzi nie przekupia imprezami żeby poszli głosować. Pragnę przypomnieć że Brzeziński te imprezy robił, jak się to skończyło? Chyba wszyscy wiedzą i na nic się zdały imprezy, nawet drugiej tury nie doczekał

  • Odpowiedz Pieniądze to nie wszystko ale bez pieniędzy to..... wtorek, 20 lutego 2018 16:49 Umieszczone przez: Pieniądze to nie wszystko ale bez pieniędzy to.....

    Ja przychodzę z całą rodziną na imprezy, są spoko ale i tak obecny prezydent glosow naszej rodziny nie otrzyma. Nie może dominować zasada"nie ma pracy, nie możemy nic zrobić, to niech się pociesza i pobawią"

  • Odpowiedz aneczka 123 wtorek, 20 lutego 2018 19:36 Umieszczone przez: aneczka 123

    smieszne te wasze komentarze hejterzy!!!!litanie to mozna wypisac dzialan prezyde t.. a w tylko smsy he he a co chcialbys pracowac jako goniec za 1850 zl brutto???wrescie sie dzieje za chrzanowskiego i w inwestycjach i sa imprezy brawo!!!

  • Odpowiedz Chrzanowski to nie jest dobry wybor wtorek, 20 lutego 2018 20:33 Umieszczone przez: Chrzanowski to nie jest dobry wybor

    Smieszne ? Smieszna to jest cala ta kadencja pewnego mlodego, niedoswiadczonego chlopczyka, ktory widac nas mieszkancow ma za idiotow. Co ma do twgo kwota czy 1850 zl czy 3000 ? Jesli Mlody Niedoswiadczony zalatwil robote za 1850 to jest ok bo to nie jest duzo ? 3000 to juz by bylo duzo i byloby nie w porzadku ? A moze 2400 to juz niw jest ok ? A moze 2300 ??? Zrozum klakierze to sa publiczne powtarzam publiczne pieniadze i nie wazna jest kwota. Zachowanie Pana Mariusza bylo poprostu skandaliczne i zenujace. Tyle !

  • Odpowiedz Drukoffsetowy wtorek, 20 lutego 2018 20:41 Umieszczone przez: Drukoffsetowy

    Ktos dobrze to opisal brawo tez nie zaglosuje na chrzanowksiego trzeba miec swoj rozum.

  • Odpowiedz aneczka 123 wtorek, 20 lutego 2018 21:01 Umieszczone przez: aneczka 123

    chlopczyku twoje rozumowanie jest smieszne ze nie da sie tego trollu czytac...goniec to nie zaden kolega a 18500 to dostawal za pracę a nie siedzenie i picie kawy roznoszenie listów to cięzka praca a twoje hejtowanie niczego nie zmieni ze prezydent a nie pisz chlopczyku ze prezydent niedoswiadczony 8 lat byl w radzie !!!!!doktor prawa !!!!!prezydentem nimt nie byl oprocz mietka z jego kontrkandydatow wiec reszta w twoim mysleniu tez bez kwalfikacji....ale Chrzanowski akuralt sposrod z nich jedyny z doswiadczeniem w samorzadzie miasta!!!!!!smieszny hejt dzieciaczku

  • Odpowiedz Odpowiedz dla 1/2 główka wtorek, 20 lutego 2018 21:54 Umieszczone przez: Odpowiedz dla 1/2 główka

    Doktor prawa ? Hahhahahahhhh niech pokaże ten doktorat? Możemy sprawdzić na uczelni? Bo nie słyszałem żeby go skończył :D Chcesz żebym rozdmuchał ten komentarz ? Ty popatrz jak Ty piszesz...jakbyś gimnazjum tylko skończył.

    W każdej pracy się pracuje tak dla Twojej informacji 1/2 główku :) Jak nie kolega goniec ? No może teraz to już nie ale wcześniej był - mam przytoczyć smsy ? Masz ochotę na dalsza dyskusje ?

  • Odpowiedz Bzdury!!!! wtorek, 20 lutego 2018 21:57 Umieszczone przez: Bzdury!!!!

    Chrzanowski domtor ? Takze pierwszo slysze :) doswiadczony ? Samo zasiadsnie w radzie to nie jest doswiadczenie. Ktos tutaj ze tqk powiem uskutecznia glupoty. Prosze nie pisz takich bzdur aneczka bo az sie czytac nie chce

  • Odpowiedz Maz stanu wtorek, 20 lutego 2018 21:58 Umieszczone przez: Maz stanu

    Nie bron tak prezydenta aneczka 123 smsami pan manius pokazal jaki z niego maz stanu - dla kolegow

  • Odpowiedz Ehhhh aneczka wtorek, 20 lutego 2018 22:07 Umieszczone przez: Ehhhh aneczka

    Doktor prawa hahhahahahhahahahahaha


    Opowiesz jeszcze cos aneczka ? Ja ci opowiem :D profesor Lech Wałęsa hahha:D

  • Odpowiedz aneczka 123 wtorek, 20 lutego 2018 22:42 Umieszczone przez: aneczka 123

    he he smieszny jestes trollu bys chociaż pisał pod jednym nickiem a nie co parę minut zmieniał.jak dla Ciebie doświadczenie to wiek to gratuluję dla mnie 8 lat to dużo doswiadczenia.wejdzi poczytaj na stronę o nim ukończył studia doktoranckie..a dla ciebie walęsa to idol widzę to marsz kodu

  • Odpowiedz tgvb wtorek, 20 lutego 2018 22:45 Umieszczone przez: tgvb

    z tobą hejterze antyprezydencki to nie ma dyskusji bo masz klapki na oczach i tylko zmieniasz nicki..idz spac 1/2glowki bo jutro pani zapyta z polskiego...

  • Odpowiedz szlachta nie pracuje wtorek, 20 lutego 2018 23:27 Umieszczone przez: szlachta nie pracuje

    riki tiki narkotiki tez beda ???

  • Odpowiedz szlachta nie pracuje wtorek, 20 lutego 2018 23:29 Umieszczone przez: szlachta nie pracuje

    trawe siac kokie kupowac i zarobicie sobie w czerwcu niezla kaske przez dwa dni.bedzie sie dzialo sam wciagne w nos jakis sztos

  • Odpowiedz Kurp środa, 21 lutego 2018 06:57 Umieszczone przez: Kurp

    Do tego trio dołączyć jeszcze stragany i jak za dawnych czasów mamy odpustową atmosfere.
    PS. Do tego składu brakuje jeszcze Zenka Martyniuka. Kultura w Łomży schodzi na dno.

  • Odpowiedz Sms sms sms środa, 21 lutego 2018 07:38 Umieszczone przez: Sms sms sms

    Posluchaj imbecylu - napisales, ze chrzanowski jest doktorem - samo ukonczenie studiow doktoranckich nie powoduje otrzymania stopnia naukowego doktora.
    Wkdac masz malo z nauką wspolnego. Nie bede z Toba dyskutowal bo masz braki w wyksztalceniu.

    Czyzby taki byl obrqz wyborcy Pana Mariusza ?

    Dla mnie zalosne

    Smsy beda dlugo ale to dlugo walkowane przed wyborami

  • Odpowiedz dr Czeslaw środa, 21 lutego 2018 07:43 Umieszczone przez: dr Czeslaw

    Kto ma tutaj klapki na oczach ? Osoba, ktora sobie wmowila,ze chrzanowski ma doktorat? Kolego, wychwalajacy prezydenta bardzo sie ośmieszyłes, pokazalem Twoj komentarz w miejscu pracy. Wszyscy od 7.30 mamy z Ciebie niezly ubaw.

  • Odpowiedz pliszkar środa, 21 lutego 2018 07:46 Umieszczone przez: pliszkar

    Po stylistyce twoich zdań wnioskuje że z twoim wykształceniem nie jest dobrze. Ponadto chyba ciebie ojciec z matką nie nauczyli kultury. Czy może do wszystkich zwracasz się per imbecylu.
    Brak słów że tacy ludzie mają czelność kogokolwiek pouczać

  • Odpowiedz aneczka 123 środa, 21 lutego 2018 07:49 Umieszczone przez: aneczka 123

    he he smieszny jestes chlopczyku hakerze tylko nicki zmieniasz...he he smsy kazdy rozstropny i mądry logicznie myslacy wie ze akcja portaliku byla tylko w jedna strone policja ją badala i widząc smsy dwoch stron orzekla ze nic nie bylo..tylko smsow sie trzymasz hakerze bo prezydent dobrze sie sprawuje

  • Odpowiedz Aneczko droga środa, 21 lutego 2018 08:23 Umieszczone przez: Aneczko droga

    Kazdy roztropny człowiek mysli, że osoba, która ukonczyła studia doktoranckie jest doktorem ? Kolejna informacja - policja nie orzeka! Sąd orzeka! myslisz pojęcia człowieku o inteligencji mizernej !! SMSY etyczne nie były i nie ma nad czym dyskutowac

  • Odpowiedz Misrak49 środa, 21 lutego 2018 08:28 Umieszczone przez: Misrak49

    zgadzam się! Pan Chrzanowski mnie mocno rozczarował tymi swoimi smsami, nie popre go za to w wyborach bo na moje zaufanie nie zasłużył. Sam w tamtym roku zarabiałem minimalną krajową w jednej z łomżyńskich firm produkcyjnych i uwierz mi, że też nie miałem lekkiej pracy. A ktoś ma dostawać robote po znajomosci w urzedzie?

  • Odpowiedz Koncerty nas nie uratują Kochani środa, 21 lutego 2018 08:44 Umieszczone przez: Koncerty nas nie uratują Kochani

    Taka smutna prawda, że Panu Chrzanowskiemu oprócz wprowadzenia becikowego nic innego nie wyszło. Owszem są imprezy ale mieszkańcy woleliby aby w Łomży powstawały zakłady pracy i rosły zarobki a nie organizowane były koncerty i kabarety. A przy tym kolejna okazja do robienia sobie fotek przez Prezydenta ile to on dla mieszkańców robi. Bardzo się rozczarowałem Panem Chrzanowskim.

  • Odpowiedz Bringm3 środa, 21 lutego 2018 08:47 Umieszczone przez: Bringm3

    aneczko - na wstępie powiem Ci, że jestem zwolennikiem pis, do kodu nie należe bo widze to Twój koronny argument jak ktoś nie pisze laurki dla prezydenta chrzanowskiego to twierdzisz, że jest z kodu.

    Nie jestem także zwolennikiem Pana Chrzanowskiego mimo, że prawie 4 lata temu na niego głosowałem. Za mało robi - za dużo bryluje w mediach. Żadnej konferencji prasowej nie zorganizował bo boi sie pytań. Na spotkaniach rady wszystko //owija w bawełnę// i nie powie wprost. Jest mało konkretny.

  • Odpowiedz ziarno_prawdy środa, 21 lutego 2018 08:50 Umieszczone przez: ziarno_prawdy

    Krytykują wszystko same nieroby.Nieudacznicy zyciowi, którzy za swoje przegrane zycie i całe zło obarczaja wina władze i innych.

  • Odpowiedz Marianna D. środa, 21 lutego 2018 08:50 Umieszczone przez: Marianna D.

    Niektórzy napiszą - nie podoba ci się to nie idzi na impreze?

    na impreze pójdę bo za nią jako mieszkaniec w podatkach płace ale na chrzana więcej nie zagłosuje bo widzę jak doprowdza do tego, ze jeszcze więcej młodych z Łomzy będzie uciekało a miał miec taki konkretny program gospodarczy. Szkoda

  • Odpowiedz kocopoły środa, 21 lutego 2018 08:52 Umieszczone przez: kocopoły

    krytykują Ci co im się włodarz nie podoba bo dużo ale to duzo w kampanii obiecał. Czy każdy kto nie popiera władzy jest nierobem ? Czy w PRLu krytykujacy robotnicy byli nierobami bo im się nie podobało co się w Polsce dzieje. Trochę rozumu zyczę użytkowniku ziarno_prawdy

  • Odpowiedz Kalinka88 środa, 21 lutego 2018 09:26 Umieszczone przez: Kalinka88

    w samo sedno! niekórzy albo może niektóry ? chcą wybielić prezydenta ale cięzko miec o nim pozytywne zdanie

  • Odpowiedz jose środa, 21 lutego 2018 10:39 Umieszczone przez: jose

    Znowu okazało się że mamy w Łomży garstkę malkontentów, którzy tylko potrafią narzekać. Te osoby wypowiadają się w tematach o których nie maja zielonego pojęcia. 
    Potrafią tylko pisać bzdury bez pokrycia. Żal mi takich ludzi, jak smutne i żałosne jest życie takiego człowieka ze musi swoja frustrację wyładowywać w internecie szkalując dobre imię innych ludzi.

  • Odpowiedz Marianna D. środa, 21 lutego 2018 10:44 Umieszczone przez: Marianna D.

    Jeszcze raz pozwole sobie zabrać głos!
    Nikt nikogo nie szkaluje ale przedstaia swoja opinie.

    To jak komuś się rządy Pana Chrzanowskiego nie podobają to oznacza, że jest to żałosny i sfrustrowany człowiek ?

    Wasze podejscie obrońcy Chrzanowskiego jest załosne. W poprzednim ustroju 3/4 społeczeństwa było przeciwne władzy - czy to oznaczało, że każdy z nich był żałosny? Chrzanowski nie ma poparcia w praktyce i tyle

  • Odpowiedz Arkadiusz S środa, 21 lutego 2018 10:49 Umieszczone przez: Arkadiusz S

    oczywiscie, że tak - Ratuszowi koledzy obrońcy Wy nie dostrzegacie, że Wasze pozytywne komentarze pisane pod publike napędzają ludzi do pisania co oni o tym myslą ? Normalnie by machnał ręką i się nie odzywał ale jak widze jakie bzdury ktos wypisuje przedstawiąjąc Chrzanowskiego jako IDEALNEGO GOSPODARZA to mnie krew zalewa...

  • Odpowiedz statysta środa, 21 lutego 2018 11:03 Umieszczone przez: statysta

    Pobieżna lektura dowolnego forum
    pozostawia wrażenie, jakby polscy internauci tworzyli szwadrony schowanych
    za monitorami, sfrustrowanych nienawistników”.

  • Odpowiedz Sierżant sztabowy środa, 21 lutego 2018 11:15 Umieszczone przez: Sierżant sztabowy

    Komentarz w stylu "krytykują wszystko same nieroby..." to czysta prawda.
    Wszelka krytyka może obrócić się przeciwko krytykującemu i tak się stanie prędzej czy później. Pisanie w kółko o esemesach to oczernianie i można stanąć przed sądem. Masz Baranie jakieś dowody?
    Jeżeli nie biedy ci nie zabraknie.

  • Odpowiedz żal d..pe ściska środa, 21 lutego 2018 11:23 Umieszczone przez: żal d..pe ściska

    ooo proszę już straszenie sądem bo krytyka. Człowieku nikt nikogo nie obraża uspokój się klakierze ratuszowy, ludzie piszą i wypowiadają tylko swoje poglądy na dany temat. Każdy może mieć swoje zdanie. Jest demokracja!!!

  • Odpowiedz Łomża kiedyś z kolan wstanie! środa, 21 lutego 2018 11:25 Umieszczone przez: Łomża kiedyś z kolan wstanie!

    za wyzwiska Prezydenta rozumiem, że może być prokurator i sąd, ale przepraszam za krytykę i mówienie prawdy nie podaje się do sądu bo na jakiej podstawie?! że ktoś wypowiedział swoje zdanie, powiedział prawdę jak jest, nie obrażając przy tym nikogo?!

  • Odpowiedz Roliczyć SMSY ! środa, 21 lutego 2018 11:46 Umieszczone przez: Roliczyć SMSY !

    będe sobie pisał o smsach ile bedzie mi się podobało ! Bo to jest fakt - Prezio wysyłał SMSy do gonca i tresc ich mozna znalezc w internecie ! I nie gadaj mi głupot ze za pisanei o SMSach będzie kara bo aż mnie podbija jak czytam takie bzdury !

    Roliczyć SMSY !

  • Odpowiedz FD99FD99 środa, 21 lutego 2018 11:48 Umieszczone przez: FD99FD99

    pisanie o smsach to oczernianie ? - Pisanie prawdy to oczernianie - ? pierwszy raz takie coś słysze. Jeszcze raz podkreslam ! Nie dla Pana chrzanowskiego ! nie zamkniecie ust ludziom !

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO środa, 21 lutego 2018 11:49 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    ...a ja napiszę tak, i nie będę bo nie muszę tego udowadniać : NIE UDAŁ SIĘ ŁOMŻY TEN PREZYDENT !
    większość realnie myślących wie dlaczego, a opinii negatywnych nie brakuje

  • Odpowiedz Pilnuj swoich smsów bracie środa, 21 lutego 2018 12:13 Umieszczone przez: Pilnuj swoich smsów bracie

    Nie udał się oj nie udał ! Cała kadencja to i tak za długo jak dla niego !

  • Odpowiedz robota jest dla swoich środa, 21 lutego 2018 12:15 Umieszczone przez: robota jest dla swoich

    jeszcze jak się nie udał, pierwszy miesiąc i juz koledzy się cieszyli robotą :D

  • Odpowiedz umowa o prace środa, 21 lutego 2018 12:25 Umieszczone przez: umowa o prace

    kiedy się prezydent odniesie do smsów, które wysyłał do gońca ? co to ma być ? jak ta robota była załatwiana ?

  • Odpowiedz ziarno_prawdy środa, 21 lutego 2018 14:39 Umieszczone przez: ziarno_prawdy

    Do użytkownika "Kocopoly". Komentuje tutaj bez jakiejkolwiek wiedzy politycznej bo tym przestalem się interesować lata temu. Mnie osobiście bardzo cieszy i jestem dumny ze jestem "Łomzyniakiem". Pracuje za granica i jak przyjeżdżam to widzę zmiany na lepsze. Miasto zadbane, nowe nawierzchnie dróg, ocieplanie budynków , renowacje zabytków, targi na starym rynku jak i świąteczny wystrój, imprezy masowe, becikowe i wiele innych. Nie interesuje mnie czy Prezydent dał prace wujkowi bratu czy koledze czy wysłał ofertę przez SMS czy mailem. Widzę na własne oczy ze obecny włodarz zmienia miasto na lepsze w porównaniu do swoich poprzednikow. A ci co krytykują to i tak nie dostali by posady bo nie mają odpowiedniego wykrztalcenia,doświadczenia i zapewne wieku. Zawiść do wszytkiego i piana w zębach.

  • Odpowiedz kocopoły środa, 21 lutego 2018 14:51 Umieszczone przez: kocopoły

    ziarno_prawdy - i wyjechałes z Łomzy bo tutaj był taki dobrobyt :D ? A mnie interesuje kto komu załatwia prace jesli w gre wcodza publiczne pieniądze.

    P.S. Za Mietka w miescie lepiej się działo mimo, że na niego nie głosowałem

  • Odpowiedz Leonardplant niedziela, 15 kwietnia 2018 04:35 Umieszczone przez: Leonardplant

    xx