wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 12 marca 2018 13:06

Scena z Mistrzem w MDK-DŚT

Napisane przez  inf. prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Scena z Mistrzem w MDK-DŚT fot. www.lobaszewska.pl
Grażyna Łobaszewska - niekwestionowana dama polskiej sceny muzycznej, przez dwa weekendowe dni będzie dzieliła się swoim doświadczeniem i służyła radą młodym wokalistom, prowadząc warsztaty wokalne w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Efektem będzie wspólny koncert artystki i adeptów sztuki wokalnej, połączony z minirecitalem gwiazdy.

brico lomza

- Czerpanie wiedzy i doświadczenia od uznanych artystów to jedna z najstarszych i najskuteczniejszych metod wzbogacania własnego warsztatu artystycznego. Grażyna Łobaszewska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad czterdziestu lat, nie mieliśmy wątpliwości, że właśnie ją należy zaprosić- jako jedną z pierwszych gwiazd- do poprowadzenia warsztatów z młodymi wokalistami - mówi Krzysztof Zemło, dyrektor Miejskiego Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Warsztaty wokalne pod nazwą Scena z Mistrzem rozpoczną się w najbliższą sobotę, 17. marca. Weźmie w nich udział blisko dwudziestu wokalistów, śpiewających w różnych grupach, zespołach i projektach wokalnych działających na terenie Łomży.

Grażyna Łobaszewska przez dwa dni będzie dzieliła się swoją wiedzą, pracowała indywidualnie z każdym z uczestników warsztatów i przygotowywała wokalistów do niedzielnego występu na scenie.
Integralną częścią warsztatów będzie trening medialny- uczestnicy zajęć będą pracować z operatorem kamery, opowiadając o sobie, swojej drodze wokalnej, pasjach i inspiracjach. W ten sposób będą mogli poćwiczyć umiejętność autoprezentacji i wystąpień publicznych, pozytywnie wzmocnić poczucie własnej wartości.

- To nasz nowy pomysł na podnoszenie kompetencji muzycznych u osób pracujących głosem, zajmujących się sztuką wokalną. W planach mamy kolejnych artystów, których zaprosimy do pracy z łomżyniakami - przyznaje Krzysztof Zemło.

Efektem pierwszych dwudniowych warsztatów będzie koncert, w którym młodzi artyści zaśpiewają pod okiem Grażyny Łobaszewskiej. Występ będzie połączony z minirecitalem gwiazdy.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 18.marca o 18.00 w sali koncertowej MDK-DŚT. Wejściówki, w cenie 30zł, można kupić w siedzibie MDK-DŚT przy ul. Woj. Polskiego 3 w Łomży.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu