wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 19 marca 2018 11:01

Warsztaty i koncert Grażyny Łobaszewskiej w MDK-DŚT [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Bardzo pouczający weekend spędzili w MDK-DŚT młodzi wokaliści, którzy uczestniczyli w warsztatach wokalnych pod nazwą Scena z Mistrzem, poprowadzonych przez niekwestionowaną damę polskiej sceny muzycznej Grażynę Łobaszewską. Dwudniowe zajęcia zakończył wspólny koncert artystki i adeptów sztuki wokalnej, połączony z minirecitalem gwiazdy.

brico lomza

W warsztatach wokalnych pod nazwą Scena z Mistrzem wzięło udział blisko dwudziestu wokalistów, śpiewających w różnych grupach, zespołach i projektach wokalnych działających na terenie Łomży. Przez dwa dni Grażyna Łobaszewska dzieliła się swoją wiedzą, pracowała indywidualnie z każdym z uczestników warsztatów i przygotowywała wokalistów do niedzielnego występu na scenie.

- Nasze spotkania warsztatowe chyba na tym polegają, żeby pewne rzeczy - te zablokowane - odblokować. Czasem samo to, że się boję i ta bojaźń przed publicznością czy przed innymi kolegami na warsztatach blokują totalnie. Trzeba nie wstydzić się siebie opowiedzieć - tłumaczy Grażyna Łobaszewska.

Integralną częścią warsztatów był trening medialny. Uczestnicy zajęć uczyli się pracować z operatorem kamery, opowiadając o sobie, swojej drodze wokalnej, pasjach i inspiracjach. W ten sposób mogli poćwiczyć umiejętność autoprezentacji i wystąpień publicznych, pozytywnie wzmocnić poczucie własnej wartości.

Efektem pierwszych dwudniowych warsztatów był koncert, w którym młodzi artyści zaśpiewali pod okiem Grażyny Łobaszewskiej. Występ został połączony z minirecitalem gwiazdy.

Podczas warsztatów i koncertu powstał materiał wideo zrealizowany przez Michała Chojaka, który prezentujemy.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu