wigilia2018 dom lomza
czwartek, 22 marca 2018 09:41

Teatr Lalki i Aktora zachęca do głosowania [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Teatr Lalki i Aktora zachęca do głosowania [VIDEO] fot. TLiA w Łomży
Teatr Lalki i Aktora w Łomży zachęca do głosowania na swoja kandydaturę w konkursie Podlaska Marka organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Głosowanie jest bezpłatne, dlatego każdy może udzielić swojego poparcia kandydaturze łomżyńskiego finalisty konkursu.

brico lomza

- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za dotychczasowe wsparcie i zachęcamy do głosowania, które potrwa od 13 marca do 2 kwietnia 2018 roku - zaprasza dyrektor TLiA w Łomży Jarosław Antoniuk.

Głosy można oddawać bezpłatnie na stronie konkursu: http://podlaskamarka.pl/kandydaci/teatr-lalki-aktora-lomzy

Teatr Lalki i Aktora w Łomży powstał w sezonie teatralnym 1987/88. Od 24 lat kieruje nim Jarosław Antoniuk, który jest nie tylko gospodarzem i menagerem instytucji, ale również twórcą, reżyserem i autorem sztuk dla dzieci i młodzieży. Za jego dyrekcji teatr przeniósł się do nowoczesnej siedziby, obrał ambitny kierunek rozwoju oraz nawiązał wiele interesujących kontaktów z teatrami na całym świecie.

W 2017 roku Teatr Lalki i Aktora w Łomży obchodził jubileusz 30-lecia istnienia, przez ten czas wypracował sobie opinię teatru odpowiedzialnego za kulturę i świadomość teatralną w historycznym mieście, jakim jest Łomża.

Od początku istnienia łomżyński teatr jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka - wyjątkowego przeglądu i konfrontacji najciekawszych zjawisk we współczesnym teatrze formy. Wydarzenie to przyciąga do miasta interesujących artystów, pozwala przyjrzeć się poziomowi światowego lalkarstwa, ale jednocześnie jest barwnym, teatralnym świętem wszystkich łomżan.

Teatr Lalki i Aktora w Łomży jest znakiem firmowym miasta, realizatorem wielu projektów artystycznych, społecznych i edukacyjnych, jedną z najbardziej widocznych i rozpoznawalnych instytucji kultury w regionie północno-wschodnim, a jednocześnie otwarta na szeroką współpracę, znaną i cenioną w Europie.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu