wigilia2018 dom lomza
wtorek, 27 marca 2018 10:02

Triumf tancerzy B.K.Step w największym turnieju street dance w Polsce

Napisane przez  inf. prasowa
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Świetnie zaprezentowali się łomżyńscy tancerze Studia BKStep podczas największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY, gdzie indywidualnie oraz grupowo rywalizowało ponad tysiąc tancerzy z całej Polski, m.in. w takich kategoriach jak: Hip hop, Waacking, Popping, House i Street Dance.

brico lomza

Organizatorzy zagwarantowali międzynarodowe jury, w którym zasiadł m.in. Loose Joint z Nowego Jorku – żywa legenda Hip hopu.

Łomżyniacy prezentowali swoje umiejętności od piątku do niedzieli 24-26 marca. Wszyscy soliści przeszli pierwsze eliminacje kwalifikując się do kolejnych etapów turnieju i pokonując dziesiątki tancerzy. Jednak najwięcej emocji przyniosły niedzielne finały i prezentacje formacji. Wśród najlepszych grup polskiej sceny tanecznej po raz kolejny znalazła się ekipa BKTeam - 4 miejsce oraz BKSkansen - 3 miejsce. Dzięki wielogodzinnym treningom, zaangażowaniu i sercom włożonym w taniec łomżyńscy tancerze po raz kolejny wrócili z trofeami.

Stowarzyszenie bardzo serdecznie chciałoby podziękować Prezydentowi Miasta Łomży Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie, bez którego wyjazd i start w tak prestiżowym turnieju nie byłby możliwy.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu