wigilia2018 dom lomza
czwartek, 29 marca 2018 14:22

MadBee zagra koncert koncert w Studiu Rembrandt

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
MadBee zagra koncert koncert w Studiu Rembrandt fot. MadBee
Łomżyńsko - ostrołęcki zespół MadBee, który zajął drugie miejsce w ubiegłorocznym finale II Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych "Rockowania", zagra koncert w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok, który jest nagrodą zdobytą w konkursie.

brico lomza

- W końcu dojrzeliśmy do decyzji i będziemy mogli zrealizować nagrodę zdobytą od słuchaczy Polskiego Radia Białystok jaką jest koncert Studiu Rembrandt - poinformowała grupa na swoim facebookowym fanpage-u.

Koncert odbędzie się dokładnie za miesiąc od dzisiaj czyli 29 kwietnia 2018 roku.

- Zapraszamy Was już dzisiaj na ten wielki dla nas dzień, a tych którzy nie będą mogli być z nami ciałem w Białymstoku informujemy, że koncert będzie też transmitowany na żywo na falach Polskiego Radia Białystok - przekazują członkowie zespołu. - Przed nami ciężki okres przygotowania, by dać Wam siebie w 100% na scenie ! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Polskie Radio Białystok 29 kwietnia - dodają.

Koncert finałowy II Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych "Rockowania" odbył się w niedzielę 15 października 2017 roku w białostockich "Spodkach". Zwyciężyła grupa GypsyCaravan, a łomżyńsko-ostrołecki MadBee zajął zaszczytne, drugie miejsce. Indywidualną nagrodę dla najlepszego perkusisty otrzymał wówczas Bartosz Dobkowski.

Drugie miejsce w finale przeglądu dało grupie MadBee możliwość zagrania koncertu na żywo w Radio Białystok, co zrealizowane zostanie właśnie za miesiąc.

1 komentarz

  • Odpowiedz ojaaaa czwartek, 29 marca 2018 14:48 Umieszczone przez: ojaaaa

    o kur... samojebka pod radiem xDDDDDDDDDD

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu