poniedziałek, 16 kwietnia 2018 12:22

Tancerze z B.K.STEP na podium w Mrągowie

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tancerze z B.K.STEP na podium w Mrągowie fot. nadesłane
W minioną sobotę 14.04.2018 odbył się Turniej tańca pod nazwą Mazurskie Transformacje. Do festiwalu zgłosiło swój udział 55 zespoły z Polski i Rosji, które zaprezentowały choreografie w 2 kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat.

brico lomza

Jurorami byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Joana Czajkowska, Anna Wielogórska, Piotr "Sypi" Sypniewski, Maciej "Sheva" Mołdoch.

Oceniali m. in. dobór repertuaru tanecznego i muzycznego, opracowanie choreograficzne, technikę wykonania, charakter tańca i ogólny wyraz artystyczny. 
Łomżyńscy tancerze z B.K.Step zajęli: I miejsce B.K.Team w kategorii pow. 15 lat i III miejsce United w kategorii 11-14 lat.

- Tu w imieniu swoim i naszych podopiecznych składamy wielkie, wielkie podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Łomży oraz Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe bez, którego nie moglibyśmy konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać naszego miasta dodaje Marek Kisiel.

Galeria zdjęć

W górę