środa, 25 kwietnia 2018 16:13

Łowcy Gwiazd! 80 tysięcy złotych za występ zespołu Perfect

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Łowcy Gwiazd! 80 tysięcy złotych za występ zespołu Perfect fot. perfect.band
„W dzień nie szukaj gwiazd” – śpiewa Cleo, która Łomżę odwiedziła z okazji miejskiego Sylwestra. Łomżanie mają ostatnio szczęście do Gwiazd, bo nie muszą ich szukać. Same przyjeżdżają do naszego miasta. Już wiemy, legenda rocka Perfect zagra 16. czerwca na Muszli Koncertowej za 80 tysięcy złotych.
techmatix2

Gaża gwiazdy wieczoru była owiana tajemnicą. Ratusz nie ujawniał wysokości kontraktu, tłumacząc się tym, że to nie on podpisywał umowę, tylko jednostka podległa - Miejski Dom Kultury.

Dzięki dociekliwości radnych na dzisiejszej sesji Agnieszka Muzyk, zastępca prezydenta ujawniła, że Grzegorz Markowski z zespołem zaśpiewają dla łomżan z okazji 600-lecia naszego miasta za 80 000 zł.

Za tym samym koncercie na łomżyńskiej muszli zagrają także: Jula za 20 tys. , Mateusz Kurkowski (4,4 tys. zł) i Adam Kalinowski (2,5 tys. zł). Kolejnego dnia w rytmie disco polo mają wystąpić: zespół Boys (koncert za 32 tys. zł), Piękni i Młodzi (31 tys. zł), Exaited (17 tys. zł) i Marcin Siegieńczuk (11 tys. zł).

404 komentarzy

  • Odpowiedz Katolik środa, 25 kwietnia 2018 16:29 Umieszczone przez: Katolik

    Uuuu będzie kara za złamanie kontraktu i ujawnienie gazy :) to już nie będzie 80 tysięcy :)

  • Odpowiedz łapiduch środa, 25 kwietnia 2018 16:30 Umieszczone przez: łapiduch

    Łomża opływa dobrobytem, więc jakże nie gościć takich Gwiazd?

  • Odpowiedz Krolik środa, 25 kwietnia 2018 16:38 Umieszczone przez: Krolik

    Mariusz ty panujesz jeszcze nad swoimi ludźmi?

  • Odpowiedz mieszkaniec środa, 25 kwietnia 2018 16:44 Umieszczone przez: mieszkaniec

    197,900 tys.tylko takie miasto jak Łomża może tak się bawić,inne miasta oszczędzają.

  • Odpowiedz łapiduch środa, 25 kwietnia 2018 16:46 Umieszczone przez: łapiduch

    W naszym mieście mamy zdolną i utalentowaną młodzież która chętnie by wystąpiła na scenie i zrobiła to lepiej niż emeryci z rodowodem.
    Cóż każdy ma prawo zaszaleć, nawet golodupiec.

  • Odpowiedz Raszety środa, 25 kwietnia 2018 16:47 Umieszczone przez: Raszety

    Wszyscy zapomnieli że część kosztów pokryje sponsor.

  • Odpowiedz Derewas środa, 25 kwietnia 2018 17:13 Umieszczone przez: Derewas

    Malkontentom warto może wspomnieć że w dzisiejszym świecie praktycznie każde miasto, każda nawet najmniejsza gmina organizuje tego typu koncerty. Gdyby miasto ich nie organizowało to byście krzyczeli że ciemnogród, że nie są organizowane żadne koncerty.

  • Odpowiedz łapiduch środa, 25 kwietnia 2018 17:33 Umieszczone przez: łapiduch

    Tylko debile wydają pieniądze na przyjemności gdy toną w długach.
    Im większy biedak tym większy ma gest.
    Dzięki debilem inni mogą żyć na poziomie.
    Do jasnej cholery ja chyba snię.

  • Odpowiedz Rocky środa, 25 kwietnia 2018 17:36 Umieszczone przez: Rocky

    Tylko debile zarzucają coś komuś sami mając sporo za uszami. Nieprawdaż Czarku.x

  • Odpowiedz zobaczyc maniek środa, 25 kwietnia 2018 17:39 Umieszczone przez: zobaczyc maniek

    Chrzanowski i co na hospicjum nie bylo? Wstyd ! Do piekla pojdziesz zobaczysz

  • Odpowiedz 	wiśta wio środa, 25 kwietnia 2018 17:40 Umieszczone przez: wiśta wio

    lapiduch podatniku z ciemnej rzopy ,nie wypowiadaj sie za innych siedz w domu ciach bajera

  • Odpowiedz Rocky środa, 25 kwietnia 2018 17:42 Umieszczone przez: Rocky

    Ludzie jeden z drugim nie dał złotówki na zbożny cel a uprawiają demagogie, oceniając innych. Żenadac

  • Odpowiedz Zadłużone miasto bez perspektyw środa, 25 kwietnia 2018 17:50 Umieszczone przez: Zadłużone miasto bez perspektyw

    Takie imprezy, które organizuje Chrzanowski to typowe tanie igrzyska dla gawiedzi, organizowane w ramach dbania o dobry jego wizerunek, jak i element kiełbasy wyborczej. Ładnie to wygląda, jak w mediach czy też na banerach pojawia się hasło np. takie : "PREZYDENT CHRZANOWSKI ZAPRASZA NA ... " (na każdym banerze pojawia się nazwisko „Chrzanowski” – to jest po prostu śmieszne, bo nie organizuje on jako osoba prywatna lecz jako prezydent, więc nazwiska swego nie powinien używać!!!)

    Inną sprawą jest to, czy stać nas na zabawę gdy miasto tonie w długach. Z braku perspektyw rozwojowych z Łomży uciekają młodzi, zdolni a pozostają tu właśnie sami nieudacznicy, mało ambitni, niezaradni, często i gęsto bezrobotni lub inni beneficjenci opieki społecznej. Miasto się wyludnia, Łomża się starzeje, bezproduktywni emeryci i renciści wespół z młodymi bezrobotnymi nigdy wielomilionowego długu nie spłacą !
    Wy się bawcie, a wasze długi będą jeszcze spłacać wasze wnuki za 50 lat? Tak wam pasi ?
    Z czego spłacić ten ogromny już teraz 150cio milionowy dług miasta, jak tu nie widać żadnych nowych inwestycji gospodarczych, przynoszących realne wpływy do budżetu. Już musimy corocznie dokładać do populistycznych pomysłów i programów. MOSiR, park JPII, bulwary jeszcze nie skończone, coś tam trzeba sypnąć w stronę budownictwa komunalno/socjalnego, oj jest tego...
    A i w planach muszą być nowe kredyty, choćby na dokładkę do źle skalkulowanych przez urzędników z Ratusza kosztorysów inwestorskich, czego wynikiem są oferty składane przez wykonawców na rozbudowę parku JPII, remont i modernizację Hali na Starym Rynku, jaja będą przy przetargu na budowę nowego dworca i coś trzeba zrobić z zakupioną ruiną dawnego hotelu przy ul.Wesołej. Choćby i na te sprawy potrzeba nowych kilkunastu milionów złotych kredytu.
    Wy się bawcie, podobno na Tytanicu w czasie katastrofy, orkiestra też grała do samego końca.

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 17:53 Umieszczone przez: rocky

    Jesteś dość krytyczny wobec siebie czarek. Fajnie że przyznałeś że jesteś mało ambitnym nieudacznikiem, który nic nie umie robić no prawie bo narzekasz zawodowo.

  • Odpowiedz gonie3838 środa, 25 kwietnia 2018 18:03 Umieszczone przez: gonie3838

    Chrzanowski to najgorszy prezydent jakiego pamietam

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 18:04 Umieszczone przez: rocky

    czarek masz krótką pamięć

  • Odpowiedz głos z ostrołęki środa, 25 kwietnia 2018 18:06 Umieszczone przez: głos z ostrołęki

    Tak pesymistyczny scenariusz jeszcze dziś wydaje się niemożliwy. Ale już jutro? Kto wie - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".
    Jeśli ostrołęczanie będą tak beztrosko, ślamazarnie i nieroztropnie rozwijać swoje miasto pobliska Łomża zyska nad nim przewagę, której może nie udać się już nadrobić. Ostrołęka wobec Łomży nigdy nie miała dobrego startu. Gdy nasze miasto mogło chwalić się siedzibą starostwa, w Łomży znajdowała się już siedziba Guberni.
    To ściągało tam prawdziwą mieszczańską arystokrację. Dziś pozostał po niej zabytkowy stary cmentarz, przypominający miejscami warszawskie Powązki i wielkomiejskie tradycje, których nie ma u nas. Pewnie był to jeden z powodów, dla których w okresie międzywojennym to w Łomży usytuowano stolicę nowej diecezji.
    Tam powstał pałac biskupi i katedra. Ostrołęka, choć jest niewiele mniejszym miastem nigdy nie dorobiła się nawet konkatedry. Konkatedra to jakby druga katedra, drugi co do ważności kościół w diecezji, coś w rodzaju zastępczej świątyni biskupa. Żaden z ostrołęckich kościołów nie pełni takiej funkcji, bo żaden nie jest wystarczająco duży i reprezentatywny. Konkatedrą biskupa Łomży jest kościół w... Myszyńcu - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".

    Ostrołęka vs Łomża
    W rywalizacji tej szala przechyliła się bodaj tylko raz na korzyść Ostrołęki. Było to po upadku PRLu. Praktycznie wszystkie zakłady przemysłowe, jakie socjalizm zafundował Łomży, nie wytrzymały wolnorynkowego egzaminu. Inaczej było w Ostrołęce, gdzie losy elektrowni nigdy nie były zagrożone, a zakłady celulozowe szybko i sprawnie. sprywatyzowano. Dlatego jeszcze w latach dziewięćdziesiątych poziom bezrobocia, więc i ubóstwa, w Łomży był widocznie większy niż w Ostrołęce. Tego kapitału nigdy nie spożytkowaliśmy. W niedawnej historii była też szansa na wielki rozwój obu naszych miast, gdy dokonywano reformy administracyjnej. Szansa ta polegała na utworzeniu tu wspólnego ostrołęcko-łomżyńskiego województwa z siedzibą w obu tych miastach. Odległość pomiędzy naszymi granicami wynosi niecałe 40 kilometrów. Gdyby Łomża budowała nowe osiedla w kierunku Ostrołęki, a Ostrołęka w kierunku Łomży to za kilkadziesiąt lat miasta niemal połączyłyby się. Z takiej szansy jednak nigdy nie skorzystano, choć nieśmiałe próby współpracy czyniono za czasów prezydenta Czartoryskiego. Miasta do dziś trwają na granicy Podlasia i Mazowsza odwrócone do siebie plecami. Robią wrażenie jakby odległość między nimi wynosiła nie 38, a 380 kilometrów - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".
    Gdy nastały nowe województwa Łomżanie byli załamani. Choć bardzo chcieli znaleźć się w województwie mazowieckim, bo historycznie należą do Mazowsza, to los rzucił ich w objęcia Podlasia. Szybko okazało się to zbawieniem. W dzisiejszych realiach w obrębie województwa liczą się najwyżej trzy ośrodki miejskie. W województwie podlaskim Łomża jest w takiej trójce obok Białegostoku i Suwałk. W mazowieckim nie miałaby na to szans. Tu złota trójka to Warszawa, Płock i Radom, a za nimi są jeszcze osiemdziesięciotysięczne Siedlce. Dwa dawne miasta wojewódzkie Ostrołęka i Ciechanów znajdują się jeszcze dalej, w grupie takich miast jak: Pruszków, Legionowo, Otwock, Zyrardów i Sochaczew. Żeby to się zmieniło musiałaby wybuchnąć wojna i to atomowa. Tak więc to co przed nami, to nie są jakieś szczególnie powabne

    Perspektywy
    Dlatego, jeśli chcemy w przyszłości coś znaczyć, jako ośrodek miejski, musimy znacznie bardziej agresywnie walczyć o swoje. Tymczasem ostrołęczanie, którzy potrafią spojrzeć w przyszłość odrobinę dalej niż na odległość najbliższych wyborów przecierają z niedowierzaniem oczy. Oczy, w których miejsce zdumienia powoli zajmuje strach. W ostatnich latach nasz sąsiad ucieka nam bowiem w takim tempie, że za kilkadziesiąt lat Ostrołęka rzeczywiście stanie się przedmieściami dużego ośrodka miejskiego - Łomży, Świadczą o tym liczby. Na przykład wielkość pozyskanych środków unijnych w Łomży była w zeszłym roku prawie czternaście razy większa niż w Ostrołęce! - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".
    Ale nie mniej istotne są też rzeczy, które budują w oczach mieszkańców i przyjezdnych obraz miasta., a których tak łatwo zmierzyć się nie da. Wymienić tu można wiele, zaczynając od McDonaldsa, poprzez np. sieć sklepów i szkół, a kończąc na filharmonii. Czyli te wszystkie rzeczy, które powodują, że osoby z zewnątrz mają po co do miasta przyjeżdżać. Są to też takie czynniki, które decydują o ostatecznym wyborze między Ostrołęką a Łomżą, gdy ktoś chce osiedlić się w jednym z tych dwóch miast. Wydaje się, że we wszystkich tych dziedzinach Łomża przewyższa nas o głowę, a jeśli nawet nie, to będzie nas przewyższała już w niedalekiej przyszłości. A oto przykłady. Gdy u nas rozwija nieustannie sieć sklepów Biedronka, a władze stawiają na rodzimy handel, tam powstają dwie galerie handlowe z wielkopowierzchniowymi hipermarketami. Już niedługo ostrołęczanie i tak będą jeździć na zakupy do Łomży, na nic się zdały zakazy naszej rady miasta. Gdy u nas nie udaje się wciąż zakończyć budowy drugiej sali widowiskowej w OCK, tam powstaje... multipleks. Czy ostrołęczanie będą chcieli chodzić do swojego kina na filmy, które kilka tygodni wcześniej było. można obejrzeć w Łomży? Dodajmy do tego też takie "drobnostki" jak teatr czy EMPiK. Nawet nową pływalnię, choć zaczęli budować razem z nami, oddadzą do użytku jeszcze w tym roku. A to nie koniec, bo już niedaleka przyszłość zepchnie Ostrołękę jeszcze bardziej

    Ku prowincji
    Za kilka lat przez Łomżę będzie biegła nowoczesna trasa szybkiego ruchu Via Baltica. To spowoduje, że czas przejazdu z Łomży do Warszawy zmniejszy się o kilkadziesiąt minut. Trudno dziś ocenić na jakie dziedziny łomżyńskiego życia to wpłynie, ale wiadomo że rozwój miasta znacznie przyspieszy. A co z nami? Na razie nie możemy doprowadzić do budowy bocznej drogi, która połączyłaby nas z Via Balticą, bo w miejscu którym miałaby przebiegać żyje mała zielona żabka - rzekotka, Zresztą rzekotka może czuć się zupełnie niezagrożona, bo i po co ktoś miałby zjeżdżać z wygodnej trasy szybkiego ruchu i do nas zaglądać? Żeby zobaczyć targowisko w centrum miasta udające wielkopowierzchniowy hipermarket? Salę widowiskową w domu kultury udającą premierowe kino? Remizę strażacką udającą nocny klub? Aż wstyd dalej wymieniać. Zamiast tego może rzeczywiście lepiej się skupić na tej rzekotce. Już to widzę: w czerwonym polu żaba w koronie z rozpostartymi ramionami, ci na jej piersi złota tarcza z napisem "Haec rana protege" (Ta żaba ochrania)

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 18:29 Umieszczone przez: rocky

    Widzę że jeden internauta (czarek) cały czas pyta o hospicjum. Jakbyś mały człowieczku nie wiedział to środki na ochronę zdrowia w tym także na hospicjum dzieliła Pani Muzyk, której o dziwo jesteś wielbicielem.
    Chrzanowski z troską patrzy na to łomżyńskie hospicjum, zorganizował choćby zbiórkę podczas koncertu a w środę będzie mecz charytatywny z którego zysk także zostanie przeznaczony na hospicjum.
    A tak z ciekawości zapytam czym ty pomogłeś hospicjum bo z tego co wiem to nawet wolontoriuszem nie byłeś i nie jesteś. Ale zawsze lepiej innym wypominać. Oj Czarek nieładnie

  • Odpowiedz zigi środa, 25 kwietnia 2018 18:32 Umieszczone przez: zigi

    No i tego było mi trzeba:)
    Jak przeczytałem Głos Ostrołęki od razu zrobiło mi się lepiej, to jednak ktoś patrzy na Łomżę i na dodatek zazdrości. Lektura obszerna ale budująca.

  • Odpowiedz beka środa, 25 kwietnia 2018 18:35 Umieszczone przez: beka

    Ale że Grzesiek Markowski tyle jeszcze potrafi wyciągnąć? Stary człowiek i może?

  • Odpowiedz łapiduch środa, 25 kwietnia 2018 18:42 Umieszczone przez: łapiduch

    Zigi, braku rozumu się nie zazdrości - raczej współczuję.

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 18:50 Umieszczone przez: rocky

    Czaruś odpowiedz na pytanie. Co zrobiłeś dla hospicjum bo wolontariuszem nie byłeś i nie jesteś

  • Odpowiedz Chrzanowski ogarnij sie środa, 25 kwietnia 2018 18:54 Umieszczone przez: Chrzanowski ogarnij sie

    Chrzanowski obcial dotacje bo wczesniej byla, wstyd a co ma do tego ioe ja dalem ? Moje podatki poszly do urzedu !!!!!! Licze ze je Pan Mariusz wyda na potrzebne rzeczy a nie na koncerty !

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 18:58 Umieszczone przez: rocky

    Oj Czaruś sam nic nie dałeś a wymagasz od innych. Nieładnie oj nieładnie
    I widzę że masz złe informacje bo miasto dało 25 tysięcy na hospicjum.

  • Odpowiedz Kacp. środa, 25 kwietnia 2018 18:58 Umieszczone przez: Kacp.

    To duzo mniej niz za Czerniawskiego :) dokladnie o 15 tys :) Procentowo sobie Lulasz policz ile to jest wiecej :)

  • Odpowiedz Lukasz Lukasz środa, 25 kwietnia 2018 18:59 Umieszczone przez: Lukasz Lukasz

    Lukasz ogarnij sie bo zostaniesz szerzej opisany :)

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 19:02 Umieszczone przez: rocky

    Czaruś Czaruś nie wstyd tobie że wymagasz od innych a sam masz w nosie nieuleczalnie chorych. Wstyd

  • Odpowiedz Lukasz swiece zapal :) środa, 25 kwietnia 2018 19:02 Umieszczone przez: Lukasz swiece zapal :)

    Lukasz ogarnij sie :)

  • Odpowiedz Kolega Twoj ze szkoly :) środa, 25 kwietnia 2018 19:05 Umieszczone przez: Kolega Twoj ze szkoly :)

    Lukasz myslisz ze nie wiem kim jestes :)

  • Odpowiedz rocky środa, 25 kwietnia 2018 19:06 Umieszczone przez: rocky

    Czaruś nic więcej nie masz do powiedzenia. Siedzisz teraz przed monitorem a w hospicjum które tak bardzo leży tobie na sercu nie ma wolontariuszy. Czy nie wstyd tobie

  • Odpowiedz tom37 środa, 25 kwietnia 2018 19:19 Umieszczone przez: tom37

    Nie ma koncertów - źle, są też źle. Weź i tu wszystkim dopasuj. Najlepiej jakby wystąpił ktoś nieznany, to każdy by gadał, że po co tam iść itp. Ja tam chętnie pójdę na perfect. Pozdro

  • Odpowiedz Joana23 środa, 25 kwietnia 2018 19:32 Umieszczone przez: Joana23

    Pani Muzyk wystąpiła w tvp info mowiac jak dbaja o niepełnosprawnych. Tyle kasy wydac pieniędzy na organizację imprez ,a na hospicjum nie ma!!Szczyt bezczelnosci normalnie.

  • Odpowiedz Kiedy KULT? środa, 25 kwietnia 2018 19:39 Umieszczone przez: Kiedy KULT?

    A kiedy, kulson KULT zagra w tej zapyziałej Łomży?

  • Odpowiedz Rocky środa, 25 kwietnia 2018 20:00 Umieszczone przez: Rocky

    Czaruś zmieniłeś nick tylko po to by cały czas w kółko wypisywać swoje brednie. Pytanie skoro tak leży tobie na sercu los hospicjum to dlaczego nie zostałeś wolontariuszem mimo iż masz dużo wolnego czasu na wypisywanie swoich bredni

  • Odpowiedz mieszkaniec środa, 25 kwietnia 2018 21:24 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Ciekawe do ilu mln wzrośnie dług w czasie II kadencji ,która będzie trwała aż 5 lat.

  • Odpowiedz West środa, 25 kwietnia 2018 21:47 Umieszczone przez: West

    O ile się nie myle to będzie 9 kadencja samorządu

  • Odpowiedz West środa, 25 kwietnia 2018 21:48 Umieszczone przez: West

    Jak dotychczas najbardziej miasto zadłużono za niejakiego Czerniawskiego.

  • Odpowiedz Nie polecam środa, 25 kwietnia 2018 22:24 Umieszczone przez: Nie polecam

    niestety najbardziej zadluzone jest za nie jakiego chrzanowskiego ;)

  • Odpowiedz Tomejk111111 środa, 25 kwietnia 2018 22:33 Umieszczone przez: Tomejk111111

    Zadłużenie miasta za Czerniawskiego od 18 % na początku kadencji do 36 % konczac czyli zadluzyl miastom dwukrotnie.

    Chrzanowski przejął 36% na początku kadencji kończy na 38%!!!!
    Każdy kto matematykę zna i umie liczyć niech sobie odpowie jak bardzo zadluzyl Chrzanowski miasto i niech pilnie się w głowę stawiając mu takie zarzuty.

  • Odpowiedz Nie rob idiotów z ludzi środa, 25 kwietnia 2018 22:43 Umieszczone przez: Nie rob idiotów z ludzi

    Coś nie tak z twoja matematyka przygłupku, co ty ludziom wmawiasz ? Dług za Chrzana jest najwyższy i nie pitol durnot bo ci pojadę po rajtach

  • Odpowiedz Najgorszy prezydent w Polsce środa, 25 kwietnia 2018 22:45 Umieszczone przez: Najgorszy prezydent w Polsce

    Chrzanowski to najgorszy prezydent. Na koncerty jest kasa a na dotacje dla hospicjum już nie. Nie głosujemy na niego ! Dosyć mamy afer, jego kolegów i tego eeee yyyyy uuuu Jak go w radiu słucham to mnie mdli !

  • Odpowiedz Najgorszy prezydent w Polsce środa, 25 kwietnia 2018 22:45 Umieszczone przez: Najgorszy prezydent w Polsce

    Chrzanowski to najgorszy prezydent. Na koncerty jest kasa a na dotacje dla hospicjum już nie. Nie głosujemy na niego ! Dosyć mamy afer, jego kolegów i tego eeee yyyyy uuuu Jak go w radiu słucham to mnie mdli !

  • Odpowiedz Najgorszy prezydent w Polsce środa, 25 kwietnia 2018 22:45 Umieszczone przez: Najgorszy prezydent w Polsce

    Chrzanowski to najgorszy prezydent. Na koncerty jest kasa a na dotacje dla hospicjum już nie. Nie głosujemy na niego ! Dosyć mamy afer, jego kolegów i tego eeee yyyyy uuuu Jak go w radiu słucham to mnie mdli !

  • Odpowiedz Najgorszy prezydent w Polsce środa, 25 kwietnia 2018 22:45 Umieszczone przez: Najgorszy prezydent w Polsce

    Chrzanowski to najgorszy prezydent. Na koncerty jest kasa a na dotacje dla hospicjum już nie. Nie głosujemy na niego ! Dosyć mamy afer, jego kolegów i tego eeee yyyyy uuuu Jak go w radiu słucham to mnie mdli !

  • Odpowiedz Najgorszy prezydent w Polsce środa, 25 kwietnia 2018 22:45 Umieszczone przez: Najgorszy prezydent w Polsce

    Chrzanowski to najgorszy prezydent. Na koncerty jest kasa a na dotacje dla hospicjum już nie. Nie głosujemy na niego ! Dosyć mamy afer, jego kolegów i tego eeee yyyyy uuuu Jak go w radiu słucham to mnie mdli !

  • Odpowiedz Najgorszy prezydent w Polsce środa, 25 kwietnia 2018 22:45 Umieszczone przez: Najgorszy prezydent w Polsce

    Chrzanowski to najgorszy prezydent. Na koncerty jest kasa a na dotacje dla hospicjum już nie. Nie głosujemy na niego ! Dosyć mamy afer, jego kolegów i tego eeee yyyyy uuuu Jak go w radiu słucham to mnie mdli !

  • Odpowiedz Toksyczny środa, 25 kwietnia 2018 22:47 Umieszczone przez: Toksyczny

    To zwymiotuj!!!!!!!jak cie mdli to ci przejdzie.

  • Odpowiedz byter środa, 25 kwietnia 2018 22:48 Umieszczone przez: byter

    2. Szanowni Państwo te wszystkie oskarżenia wypisywane pod adresem Prezydenta Chrzanowskiego zaintrygowały mnie i postanowiłem sprawdzić samodzielnie czy te oskarżenia mają oparcie w faktach. W tym celu posłużyłem się danymi jednego z najbardziej prestiżowych czasopism o tematyce samorządowej i publikowanym na jego łamach rankingom samorządowym. Porównując dokonania Prezydenta Chrzanowskiego z dokonaniami poprzednich prezydentów należy stwierdzić, że Nasze Miasto w tym rankingach awansowało. I tak np.:
    Wydatki inwestycyjne (wśród miast na prawach powiatu)–
    Czerniawski (2010-2014) 22 miejsce,
    Chrzanowski (2014-2017) 16 miejsce
    Zdolność kredytowa Miasta wśród kilkudziesięciu miast na prawach powiatu w Polsce
    2015-2016 – 17 miejsce
    2012-2014 – 28
    2011-2013 – 28
    2010 – 2012 – 22
    2009-2011 – 17 miejsce
    To są tylko dwa, ale jakże ważne aspekty funkcjonowania samorządu. Przytoczone dane pokazują, że Chrzanowski podjął właściwe działania. W czasie jego rządów poprawiła się zdolność kredytowa Miasta przy jednoczesnym zwiększeniu wydatków inwestycyjnych.
    Przytoczone liczby w odróżnieniu od niektórych udzielających się na różnorakich forach hejterów nie kłamią. Mam nadzieję, że osoby krytykujące tutaj tak zaciekle obecnego Prezydenta też przedstawią twarde dane tj. liczby na potwierdzenie stawianych przez siebie tez. Chociaż wątpie czy dane potwierdzające ich tezy istnieją.

  • Odpowiedz Dr PWSiP środa, 25 kwietnia 2018 22:48 Umieszczone przez: Dr PWSiP

    Tomejk1111 Ty jesteś jakimś kolega Chrzanowskiego ? Zadłużył miasto na potęgę Pan Mariusz a Ty jakieś durne liczby podajesz nie podając konkretnych wartości. Dyskusja z tobą nie ma sensu. Stracisz prace jak Twój kumpel przegra w wyborach.

  • Odpowiedz Wstyd Panie Mariuszu środa, 25 kwietnia 2018 22:50 Umieszczone przez: Wstyd Panie Mariuszu

    Tez nie popieram chrzanowskiego, zadłużył miasto a tutaj go usilnie broni chyba jakiś pracownik

  • Odpowiedz Jeje88 środa, 25 kwietnia 2018 22:51 Umieszczone przez: Jeje88

    I jeszcze będzie wklejal jakieś durnoty ! Do roboty się weźcie w tym ratuszu, Grzesiek pojechał do USA na chleb zarabiać

  • Odpowiedz Wstyd Panie Mariuszu środa, 25 kwietnia 2018 22:51 Umieszczone przez: Wstyd Panie Mariuszu

    Tez nie popieram chrzanowskiego, zadłużył miasto a tutaj go usilnie broni chyba jakiś pracownik

  • Odpowiedz Jeje88 środa, 25 kwietnia 2018 22:52 Umieszczone przez: Jeje88

    Grzesiek Z to w Łomży już roboty nie dostanie po tej aferze

  • Odpowiedz Wstyd Panie Mariuszu środa, 25 kwietnia 2018 22:52 Umieszczone przez: Wstyd Panie Mariuszu

    Tez nie popieram chrzanowskiego, zadłużył miasto a tutaj go usilnie broni chyba jakiś pracownik

  • Odpowiedz Jeje88 środa, 25 kwietnia 2018 22:52 Umieszczone przez: Jeje88

    Pewnie znowu kolega

  • Odpowiedz zibi123 środa, 25 kwietnia 2018 22:52 Umieszczone przez: zibi123

    dr pwsip taki madry jestes widac ze twoja wiedza jest na poziomie gimnazjum bo mietek zadluzyl miasto a chrzanowski teraz musi splacac jego dlugi ponad dwukrotnie zwiekszyl wskaznik zadluzenia!!!dr ekonomii to ty na pewno nie jestes tylko widac dzieciaczkiem trollem

  • Odpowiedz Rysiu środa, 25 kwietnia 2018 22:53 Umieszczone przez: Rysiu

    Chrzanowski to dobry prezydent. O jakich ty aferach piszesz? Jakich kolegach?
    A skąd Ty jesteś z Łomży????
    Bo chyba o innym prezydencie mówisz pochodzącym z Polski.!!!!!!!
    Albo czytasz tylko 4 i pranie mózgu spotkało.

  • Odpowiedz Wstyd Panie Mariuszu środa, 25 kwietnia 2018 22:53 Umieszczone przez: Wstyd Panie Mariuszu

    na Bank kolega

  • Odpowiedz Jeje88 środa, 25 kwietnia 2018 22:53 Umieszczone przez: Jeje88

    Nie znam kogoś kto by go jeszcze popierał

  • Odpowiedz Wstyd Panie Mariuszu środa, 25 kwietnia 2018 22:53 Umieszczone przez: Wstyd Panie Mariuszu

    Tez nie znam, już nawet zule na niego nie zagłosują jak im dostęp do wódki zabrać chce :D

  • Odpowiedz Jeje88 środa, 25 kwietnia 2018 22:54 Umieszczone przez: Jeje88

    Hahaha przegra z kretesem

  • Odpowiedz michal m.m. środa, 25 kwietnia 2018 22:54 Umieszczone przez: michal m.m.

    he he teraz u kolka na garnuszku amerykance

  • Odpowiedz zygmunt z bema środa, 25 kwietnia 2018 22:55 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    od wodki rozum krotki!!!!!!!!i widac ze rozum odebralo hajterom .....my zaglosujemy calym osiedlem

  • Odpowiedz Rysiu środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Rysiu

    Mietek zadluzyl dwukrotnie miasto do 36%
    Chrzanowski do 2% więcej.
    Ale aferaaaaaaa!!!!!!!ludzie na forum liczyć i dodawać nie umieją to dopiero afera !!!!!!!!!

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:56 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz byter środa, 25 kwietnia 2018 22:57 Umieszczone przez: byter

    Poniżej raport przedstawiony przez Pana Mieczysława Czerniawskiego podsumuwujący jego kadencję na fotelu prezydenta (2010-2014 - stan na 2014 rok) Z tego dokumentu jednoznacznie wynika, że Chrzanowski objął miasto długiem grubo ponad 100 milionowym


    Zadłużenie

    Ogółem w trakcie kadencji zaciągnięto kredyty na łączną wartość 72 mln zł, natomiast spłacono kredyty z lat ubiegłych na łączną kwotę 34 mln zł. Przez cały okres zadłużenie miasta kształtowało się na bezpiecznym poziomie. Wzrost poziomu zadłużenia wynikał z konieczności wniesienia wkładu własnego do inwestycji, które w znacznym stopniu są finansowane środkami unijnymi (4 inwestycje finansowane w 90% środkami z UE, 1 inwestycja finansowana w 72%).

    Stan zadłużenia na koniec roku: 2010 48 115 927 2011 77 806 999 2012 83 195 183 2013 103 127 752 2014 111 533 601

    W stosunku do 2011 r. zadłużenie wzrośnie o 33 726 602 zł. W ogólnym zadłużeniu kredyty i pożyczki zaciągnięte do końca 2011 r. stanowią 70% całości zadłużenia. Zaciągnięty w 2011 r. kredyt w kwocie 37 235 385 zł związany był z koniecznością kontynuacji zadań współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej (Rozbudowa i modernizacja systemu transportowego, Usprawnienia drogowych połączeń regionalnych I etap, Modernizacja stadionu, Budowa systemu gospodarki odpadami). W 2014 r. dokonano wcześniejszej spłaty zadłużenia – spłata rat kapitałowych przypadających na 2015 rok w kwocie 1 495 000 zł oraz rat kredytu z 2016 roku – 1 175 000 zł. Razem – 2 670 000 zł.

  • Odpowiedz fiski środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: fiski

    co za troll wrzuca takie same komentarze widać,ze to jakis desperat i utwierdza mnie ze negatywne komentarze pisze jedna osoba!!!!! dosc z trollami panie admin

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:58 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Nie dla Pana Chrzanowskiego znanego z koleżeństwa i oferowania pracy goncowi

    Mieszkańcy maja dosyć rządów Mariusza Chrzanowskiego! Mamy dosyć obietnic bez pokrycia ! Pan Chrzanowski tylko umie się lansowac !

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 22:59 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !

    Dług za prezydentury Chrzanowskiego wzrósł dwukorotniebwiec co ty człowieku za bzdury wypisujesz ! Sprawdźcie na BIP i ni czytajcie komentarzy jakiegoś debila który uparcie broni obecnego prezydenta

  • Odpowiedz Rysiu środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: Rysiu

    Amerykance i mikołaje niech pracują gdzie chcą. Ale sprzedali się chłopy z kretesem dla chińczyka i na garnuszku są u kolka. Zupka chińska im się znudzi i pujda
    dalej szukać kogoś komu ulotki będą mogli roznosić i się przyczepić jak rzep.moze tam im obiecać będą ministry i 1 na listach do rady.

  • Odpowiedz byter środa, 25 kwietnia 2018 23:00 Umieszczone przez: byter

    W skrócie

    Zadłużenie

    Ogółem w trakcie kadencji zaciągnięto kredyty na łączną wartość 72 mln zł, natomiast spłacono kredyty z lat ubiegłych na łączną kwotę 34 mln zł. Przez cały okres zadłużenie miasta kształtowało się na bezpiecznym poziomie. Wzrost poziomu zadłużenia wynikał z konieczności wniesienia wkładu własnego do inwestycji, które w znacznym stopniu są finansowane środkami unijnymi (4 inwestycje finansowane w 90% środkami z UE, 1 inwestycja finansowana w 72%).

    Stan zadłużenia na koniec roku:
    2010 48 115 927
    2011 77 806 999
    2012 83 195 183
    2013 103 127 752
    2014 111 533 601

  • Odpowiedz Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże ! środa, 25 kwietnia 2018 23:01 Umieszczone przez: Prawda zwycięży ! Tak nam dopomóż Boże !