wigilia2018 dom lomza
czwartek, 26 kwietnia 2018 12:59

Spotkaj się z Kapturkiem Cz. w Galerii Veneda!

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Początek majówki pod znakiem kultury? Czemu nie! Galeria Veneda zaprasza najmłodszych na niedzielne spotkanie ze sztuką i spektaklem muzycznym „Sprawa Kapturka Cz.”

brico lomza

To już kolejny event, który galeria organizuje w tym roku dla dzieci. Były już przedstawienia, wielkanocne warsztaty i zabawa z popularnymi rosyjskimi bohaterami - Maszą i Niedźwiedziem. Wizyta Kapturka będzie wyjątkowa, bo... przedpremierowa. Artyści Opery i Filharmonii Podlaskiej przedstawią fragmenty swojego bajkowego dzieła. Oficjalna premiera będzie miała miejsce 13 maja w OiFP w Białymstoku.

Jak zapowiada Justyna Schabowska, reżyserka muzycznej bajki, będzie to uwspółcześniona wersja, w której las zamieni się w miejską dżunglę. Kapturek trafi do nieznanego i pełnego pokus świata, w którym sam będzie musiał ocenić, która ścieżka jest dobra.

A na drodze stanie mu wiele niebezpieczeństw i czarny charakter. Wilk będzie czyhał na życie bohaterki i jej babci. W obronie stanąć mogą jedynie Detektyw, który śledzi Kapturka i przyjaciel Chomik Ogryzek.

Jak potoczą się losy dziewczynki? Czy wyjdzie cało z opresji? Sprawdźcie sami już 29 kwietnia o godz. 13 w Galerii Veneda!

GV-www Opera 700x1000

 

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu