wigilia2018 dom lomza
środa, 02 maja 2018 10:05

Letnie kino plenerowe! Zobaczymy hit "Cicha noc"

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Plenerowe seanse filmowe sprawdziły się w naszym mieście i w tym roku również zostaną wprowadzone w życie. Miasto Łomża właśnie wystawiło zaproszenie do składania ofert na organizację i przeprowadzenie całej imprezy.

brico lomza

Zamawiający wymaga, aby emisje odbyły się w konkretnych terminach: 6, 15, 20, 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 sierpnia. To, w jakich godzinach i w jakim miejscu odbędzie się tych osiem seansów pozostaje do uzgodnienia z miastem.

Teren zostanie udostępniony nieodpłatnie. W gestii Wykonawcy pozostanie zapewnienie zestawu kinowego dla minimum 100 widzów, zorganizowanie leżaków dla publiczności, sprzątanie po zakończeniu pleneru a także przygotowanie kopii emisyjnych filmów i opłaty licencyjnej dla ZAiKS. Demontaż, kwestie transportu oraz obsługi w całości leży po stronie Wykonującego.

W planach jest puszczenie klasyków pomieszanych z nowościami. A więc, nie zabraknie m.in. kultowego „Misia” Stanisława Barei oraz dzieła naszego łomżanina Piotra Domalewskiego - „Cichej nocy”.

Oferty wraz z kosztorysem i załącznikami należy składać do 15 maja w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży lub drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wpisując w temacie „Letnie kino plenerowe 2018” - oferta.

 W ubiegłych edycjach filmy cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców. Jak będzie w tym roku?

2 komentarzy

  • Odpowiedz ALAmaPSA środa, 02 maja 2018 11:38 Umieszczone przez: ALAmaPSA

    Film jest MEGA :) Szkoda, że Łomża nie potrafi wspierać "swoich"..

  • Odpowiedz prezes środa, 02 maja 2018 14:43 Umieszczone przez: prezes

    Co tam było na meczyku o 13tej przy Orliku Urząd Miejski vs. Dziennikarze ?
    Chociaż składy drużyn i wynik podajcie .

    ILE KASY NA ŁOMŻYŃSKIE HOSPICJUM ZEBRANO DO PUSZEK ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu