wigilia2018 dom lomza
piątek, 04 maja 2018 10:53

Łomżynianka w kolejnych odważnych scenach. Jej nowy teledysk już budzi kontrowersje [VIDEO]

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(14 głosów)
Łomżynianka w kolejnych odważnych scenach. Jej nowy teledysk już budzi kontrowersje [VIDEO] mat. Youtube
O Alicji Kolasińskiej, uczestniczce zeszłorocznej edycji Miss Ziemi Łomżyńskiej, pisaliśmy przy okazji jej odważnego teledysku do piosenki „To nie ja (beemwunia)”. Występująca jako Nicki młoda łomżanka powraca, tym razem w równie prowokującym wydaniu. W nagraniu pojawia się w przebraniu zakonnicy! Oficjalny klip do piosenki „Smakuj mnie” jest od dziś dostępny dla fanów.

brico lomza

„Smakuj mnie” to kolejna propozycja Nicki, która próbuje podbić rynek disco polo. Tym razem wokalistka znów stawia na kontrowersje. Całość kipi seksualnością, a Nicki w dwuznacznej scenerii tańczy w otoczeniu dwóch mężczyzn.

Kolasińska styczność z muzyką miała od dziecka. Występowała w licznych (ambitnych) konkursach organizowanych dla młodzieży. W dorosłym życiu wybrała jednak inną drogę. Dała się poznać jako piękna kobieta podczas wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, a zawodowo zaczęła realizować się w nurcie disco polo.

Kolejna produkcja dostępna jest w sieci od kilku godzin, a już budzi kontrowersje. Liczba wyświetleń szybko rośnie, nie milkną komentarze. Jedni chwalą swoją idolkę za odwagę, drudzy krytykują za wyuzdanie i przekroczenie granic (chociażby pojawiające się w nagraniu przebranie zakonnicy).

Tekst nie należy do literackich i kompozycyjnych perełek, ale nie o to chodzi w tej stylistyce. Ma być prosto i chwytliwie. Pytanie tylko, jak daleko sięgają te granice chwytliwości. Nicki zachęca płeć męską „smakuj mnie do woli, smakuj tak, jak chcesz”. Czy ten dynamiczny tekst w połączeniu z ostrym wizerunkiem będzie jej przepisem na sukces? Jak uważacie?

45 komentarzy

  • Odpowiedz Botys piątek, 04 maja 2018 11:14 Umieszczone przez: Botys

    Jakie miasto taka Micki Minaj

  • Odpowiedz enej piątek, 04 maja 2018 11:19 Umieszczone przez: enej

    ahaha ate dwa buczki to skad i w jakim celu hahah

  • Odpowiedz qwerty12 piątek, 04 maja 2018 11:45 Umieszczone przez: qwerty12

    Pewnie tatuś i mamusia dumni są ze swojej córci:))

  • Odpowiedz Grzegorz B. piątek, 04 maja 2018 11:45 Umieszczone przez: Grzegorz B.

    tępogłowie jak nic... już asfalt smakuje lepiej.. a ta panienka i tak pomyśli, że mój komentarz jest z powodu zazdrości... żal

  • Odpowiedz Asia7775 piątek, 04 maja 2018 11:48 Umieszczone przez: Asia7775

    Któremu z redaktorów obrabia, że ją tu promują? wszystkie odpady z Łomży mają zamiar promować? wulgarne paskudztwo, ot całą "artystka".. kim jest KZ wybitny promotor tandety na tym portalu?

  • Odpowiedz ~~ piątek, 04 maja 2018 12:15 Umieszczone przez: ~~

    Generalnie nie krytykuję, ale to już przegięcie! Dziewczyno, ogarnij się!!!

  • Odpowiedz P2 piątek, 04 maja 2018 12:31 Umieszczone przez: P2

    satanizm w czystej postaci!

  • Odpowiedz Sali piątek, 04 maja 2018 14:45 Umieszczone przez: Sali

    Jak się śpiewać nie umie to trzeba dupo nadrabiać. Przykre to ale prawdziwe

  • Odpowiedz A co Cię to piątek, 04 maja 2018 14:47 Umieszczone przez: A co Cię to

    Hahahahha no nie mogę

  • Odpowiedz enej piątek, 04 maja 2018 14:48 Umieszczone przez: enej

    wam to bardziej pasuje zdrowaśki wyśpiewywać pod balkonem Paetza

  • Odpowiedz Tdk piątek, 04 maja 2018 15:36 Umieszczone przez: Tdk

    Delikatnie po tych cyckach bo się silikon rozleje✌. Pamiętam niedawno z przodu były plecy a teraz po przeprowadzce do WWA dojce jakie wyjechały

  • Odpowiedz niemogęsięnadziwić piątek, 04 maja 2018 16:15 Umieszczone przez: niemogęsięnadziwić

    Jak ktoś tego słucha...nie śpiewa...po co to komentować....

  • Odpowiedz beka piątek, 04 maja 2018 17:08 Umieszczone przez: beka

    Gasnąca żarówka drewnianego wychodka

  • Odpowiedz aaaa piątek, 04 maja 2018 17:11 Umieszczone przez: aaaa

    Tragedyja

  • Odpowiedz aaaa piątek, 04 maja 2018 17:13 Umieszczone przez: aaaa

    Ani to do tańca ani do różańca

  • Odpowiedz Swój piątek, 04 maja 2018 17:45 Umieszczone przez: Swój

    Sali 100% racji ;)

  • Odpowiedz Łomżynianka piątek, 04 maja 2018 18:16 Umieszczone przez: Łomżynianka

    Skąd w Was tyle jadu zazdrośnicy !!!Przykro czytac !Dziewczyna jest ładna ,zgrabna i głos ma też ,ma dziewczyna talent ,zazdrośnicy i jeszcze to jacy paskudni !Teledysk super ,brawo !!!!

  • Odpowiedz benne piątek, 04 maja 2018 18:16 Umieszczone przez: benne

    usta nie podobają mi się wyjątkowo

  • Odpowiedz poldek piątek, 04 maja 2018 18:57 Umieszczone przez: poldek

    Wygląda jakby ją osa w usta użądliła...

  • Odpowiedz Łomżyniank piątek, 04 maja 2018 19:41 Umieszczone przez: Łomżyniank

    Dziewczyno....głosu niwe masz żadnego, wiec zostaw ten biznes, a przy okazji i zakonne stroje. Może Twoimi kształtami zainteresujesz kogoś w Dubaju....tam śpiewać nie musisz, a skoro tak Ci się podoba strój zakonny, to tam z przyjemnością ubiorą Cię w labaję. Życzę sukcesów.

  • Odpowiedz Fan rocka piątek, 04 maja 2018 19:47 Umieszczone przez: Fan rocka

    Spoko, jest cel i jest realizowany

  • Odpowiedz PanEgzekutor piątek, 04 maja 2018 21:19 Umieszczone przez: PanEgzekutor

    ostatnio podobno 2 burdele w Łomży zamknęli, to pewnie tak dla równowagi wyszło by klienci nie płakali. Ludzie nie ma co hejtować zgłaszajmy takie krypto prostytutki do odpowiednich organizacji. To coś nie może być dostępne w sieci gdzie mogą natrafić na to dzieci. Jest to trochę walka jak z hydrą ale jeśli wiadomo gdzie uderzyć da się to zgasić w zarodku.

  • Odpowiedz Romek piątek, 04 maja 2018 22:21 Umieszczone przez: Romek

    Ale wy jesteście zjebani w tej łomży ja pierdole co wy piszecie zawistne Pedały i szmaty żal dupe ściska gnidy .

  • Odpowiedz enej piątek, 04 maja 2018 23:05 Umieszczone przez: enej

    ot po prostu zazdroszczą. zakompleksieni, zacofani , egzystujący na 500+ , w biskupa wpatrzeni jak mogą inaczej to postrzegać? Chcieliby ale nigdy nie przeskoczą samych siebie więc pluja jadem topiąc smutki w Bóg Honor Ojczyzna.

  • Odpowiedz żandarm sobota, 05 maja 2018 03:51 Umieszczone przez: żandarm

    Tekst do kitu w koło się powtarza, następnym razem warto by było się bardziej postarać i normalny teledysk skręcić.

  • Odpowiedz prince said and friends sobota, 05 maja 2018 10:47 Umieszczone przez: prince said and friends

    Przyjezdaj do nas do Monte Carlo w lipcu my ci dac duzo euro. Poznas nas najwiekszy jacht

  • Odpowiedz example@example sobota, 05 maja 2018 12:11 Umieszczone przez: example@example

    Nie hejtuję, ale uszy mi krwawią. Przecież jest tyle fajnych gatunków elektronicznych i tanecznych, gdzie mogłaby swój wulgarno-uwodzicielski image świetnie wkomponować i grałoby nieźle. Lepszy tekst i lepsza muzyka, bo głos dziewczyna ma fajny, zwłaszcza, że teledysk jest profesjonalnie wykonany i życzę powodzenia w karierze!

  • Odpowiedz jasko sobota, 05 maja 2018 12:44 Umieszczone przez: jasko

    A ja uważam,że żal dupę wam ściska że dziewczyna sie wybiła z tej pipidówy.Podejrzewam że sporo z was jej zazdrości,ale co że k....i jak sie zachowuje.Jak tak zazdrościcie to wy zróbcie coś co lubicie robic najbardziej i najlepiej to umiecie....i pokazcie to swiatu ale co wy tylko potraficie oczerniac trzymam kciuki w dalszym rozwoju pozdrawiam serdecznie

  • Odpowiedz Xxxxxxxxx sobota, 05 maja 2018 15:11 Umieszczone przez: Xxxxxxxxx

    Jak to odzobaczy ? Żenada

  • Odpowiedz Jasko_sraśko sobota, 05 maja 2018 17:04 Umieszczone przez: Jasko_sraśko

    Jeżeli ona robi to co najbardziej umie, jak to ujął jasko, to naprawdę nie ma co jej zazdrościć. A tandete krytykować można, i to na pewno nie z powodu zazdrości. ..

  • Odpowiedz Mimi sobota, 05 maja 2018 17:14 Umieszczone przez: Mimi

    Piosenka jak piosenka morze być, tylko wokalistka niech zadba o pryszcze pod mejkapem bo widać i troszkę skromniej bo pokazanie dupy to nie wszystko.

  • Odpowiedz Wojtaz sobota, 05 maja 2018 17:52 Umieszczone przez: Wojtaz

    A tata dumny z córki, chodzi z browarkiem po osiedlu i się jeszcze chwali gwiazdeczką. ja rozumiem kariera ale przez dupę??

  • Odpowiedz Roza sobota, 05 maja 2018 18:19 Umieszczone przez: Roza

    Posłuchajcie ..dziewczyna spełnia swoje marzenia wedle swoich choc kontrowersyjnych fantazji ..ma pomysły które stara się realizować ,a nie stoi w miejscu i popieram to ..Nie musicie patrzec oglądać i rzucac błotem ..B to tak inteligentnym lomzaninom nie wypada .

  • Odpowiedz krsytiano sobota, 05 maja 2018 20:56 Umieszczone przez: krsytiano

    Oj straciłem do ciebie szacunek, koleżanko. Kiedyś fajna, normalna dziewczyna. Teraz pusty silikon. I nie wiem czego tu ludzie mają zazdrościć, posmiewiska? I czemu gadasz we wszystkich wywiadach, że ty taka na sportowo. Całe życie melanż, piwko, papierosek. Księżniczka bez grosza w portfelu. zawsze na czyjeś konto, na sępa

  • Odpowiedz enej sobota, 05 maja 2018 21:14 Umieszczone przez: enej

    krystiano a co żal ci trochę kasy na fajną dziewczynę wydać? Dziad zwyczajny z ciebie.

  • Odpowiedz Hanna B. sobota, 05 maja 2018 21:42 Umieszczone przez: Hanna B.

    Szkoda cokolwiek pisać, komentować. Żal dla Łomżan, wstyd i hańba.Niech dalej spełnia swoje marzenia. Tylko niech nie śpiewa. Chyba, że w Dubaju karierę zrobi. Figura ładna, mimo tego, że zrobiona na open full. Ale disco polo to nie portal erotyczny. Na miss wywijała tyłeczkiem, ale elokwencja dużo do życzenia pozostaje. I ten infantylizm...

  • Odpowiedz Olenka sobota, 05 maja 2018 22:08 Umieszczone przez: Olenka

    Skoro na sępa tak wykorzystywała to taka podpowiedź wypiszcie rachunki może odda, bogatego, starego lowelasa ma. Mnie na hajs kiedyś zrobiła, ale moja głupota i naiwność.Podejrzewam, że te zabiegi też nie z jej piniędzy. Umie się dziewa zakręcić to niech se dupą kręci. jej sprawa. powodzenia życzę. Ale jak ktoś głupim się urodzi, to...

  • Odpowiedz Ha ha sobota, 05 maja 2018 22:18 Umieszczone przez: Ha ha

    Próbuje zostać zauważona, żeby dopchać się na lot do Dubaju!
    Eeeeeee he he
    Szmaciarstwo, co ani z kulturą, ani sztuką nie ma nic wspólnego, o przepraszam jest sztuką wśród tych wszystkich przerobionych.

  • Odpowiedz Wtf niedziela, 06 maja 2018 07:03 Umieszczone przez: Wtf

    Czy tylko ja zauważyłem tu plagiat ??? W tekscie i ta sama.muztka ciemni juz zgasł y wszyatkie swiatla ta sama melodia te same slowa z piosenki Peji

  • Odpowiedz enej niedziela, 06 maja 2018 11:42 Umieszczone przez: enej

    ot po prostu zazdroszczą. Zakompleksieni, zacofani , egzystujący na 500+ . W biskupa wpatrzeni jak w obraz . Jak mogą inaczej to postrzegać? Chcieliby ale nigdy nie przeskoczą samych siebie więc pluja jadem topiąc smutki w Bóg Honor Ojczyzna

  • Odpowiedz Anił w czyste postaci. niedziela, 06 maja 2018 12:27 Umieszczone przez: Anił w czyste postaci.

    Myślę że Ci wszyscy zazdrośnicy należą do kółka różańcowego radia z ryjem.Pozdrawiam nieudaczników.

  • Odpowiedz Anił w czyste postaci. niedziela, 06 maja 2018 12:27 Umieszczone przez: Anił w czyste postaci.

    Myślę że Ci wszyscy zazdrośnicy należą do kółka różańcowego radia z ryjem.Pozdrawiam nieudaczników.

  • Odpowiedz enej niedziela, 06 maja 2018 14:38 Umieszczone przez: enej

    Bo taka niestety chce być Polska PiS-u – hejt, brak szacunku dla tego, ze każdy ma prawo być sobą. Takim sobą, jakim pragnie być. Brak szacunku dla wolności, po prostu i "inności", szacunku dla drugiego człowieka – czy jest to niepełnosprawny, kobieta czy ktoś wolny.

  • Odpowiedz h_c_w_d niedziela, 06 maja 2018 19:20 Umieszczone przez: h_c_w_d

    wieś w roli adwokata:) Umiecie odróżnić zazdrość od tego że niektórzy jeszcze myślą i w porę wyrażają dezaprobatę dla promocji ukrytej prostytucji którą to 'dzieło' jest? Zazdrościć to ja mogę Filharmonii Kameralnej która 3 maja dała przepiękny koncert w ratuszu. Był ktoś z tych discopolowych obrońców tam? Wiecie co to jest w ogóle muzyka? Nie macie pojęcia bo znacie tylko pługi i wypasanie świń. A to że w necie całe dno ma prawo się udzielać to niestety mieliście prawo zaistnieć.

  • Odpowiedz jarusiek niedziela, 06 maja 2018 22:17 Umieszczone przez: jarusiek

    A dajcie spokój nie ma o kogo spinki robić. Dla mnie jej śpiew nie jest nawet godny muzy disco-polo. Wycieruch i tyle. Tylko zaraz obrońcy pana z wąsem zaczną pisać co to nie ona, że zazdroszczę. czego?pytam czego? A Filharmonia -szacunek. Ale nawet przy Filharmonii nie stała. Niech se robi ta gwiazdeczka co chce, ale mimo niechęci do muzy disco polo juz wolę Wisza czy Majkela . I tak swoją drogą gardzę PIS. Wyłączyłem po 20 sekundach. Uszy krwawią. Ciekawe czy pani Zapędowska tak na serio miała taką uczennicę...Doda przy niej to klasa