gosciniec-lomzynski
wtorek, 08 maja 2018 08:52

Nicki pozdrawia hejterów z rodzinnego miasta

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(19 głosów)
Alicja Kolasińska z Łomży, znana pod pseudonimem Nicki, nie daje o sobie zapomnieć. Kilka dni temu premierę miał klip „Smakuj mnie”, którego sceny kuszą i prowokują. Komentarze dotyczące teledysku nie milkną. Głos w tej sprawie zabrała sama wokalistka.
brico lomza

Nicki w rodzinnym mieście jest dobrze znana. Jako nastolatka występowała w muzycznych konkursach, a później, jako dorosła kobieta, wzięła udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej. Od pewnego czasu próbuje sił w discopolowym biznesie.

Nowa produkcja poruszyła internautów. Jedni zachwycili się drapieżnym wizerunkiem swojej gwiazdy, drudzy skrytykowali ją za wyuzdanie i występy w przebraniu zakonnicy. Kolasińska na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku odniosła się do nieprzychylnych komentarzy, które pojawiły się w naszym mieście.

- Chciałabym serdecznie pozdrowić środkowym palcem wszystkich hejterów z mojego rodzinnego miasta Łomża. Wy zdradzieckie mordy potraficie tylko pluć jadem jak żmije. Niestety Wasze opinie mam głęboko w swojej pięknej dupie – napisała.

Post spotkał się z odzewem fanów, którzy wzięli w obronę swoją idolkę. Jedyny zarzut padł o szydzenie z wiary poprzez strój zakonnicy.

- Scena to teatr, muzyka to zabawa, ja też jestem osobą religijną – skwitowała Nicki.

Jak zapewnia, hejt wcale jej nie boli, wręcz przeciwnie – nakręca do dalszego działania. Na tę chwilę „Smakuj mnie” ma już ponad 100 tysięcy wyświetleń. Jak będzie dalej? Czy kompozycja okaże się hitem? Czy łomżanka swoim ostrym stylem i ciętym językiem podbije muzyczny rynek? Będziemy obserwować!

/p>

41 komentarzy

  • Odpowiedz Ministrant wtorek, 08 maja 2018 09:17 Umieszczone przez: Ministrant

    Niki Sriki. Łomża nie pozdrawia Ciebie!
    Jesteś u księdza ty bezwstydnico!

  • Odpowiedz Euzebiusz wtorek, 08 maja 2018 09:28 Umieszczone przez: Euzebiusz

    do tej pory jej nie krytykowałem ale niewychowana dziewczyna ...w dupie ? co to za słownictwo ! do tego za zakonnice się przebierać WSTYD!

  • Odpowiedz Prokurator Generalistyczny wtorek, 08 maja 2018 09:31 Umieszczone przez: Prokurator Generalistyczny

    Widzę że portal mylomza jest jak obecna rada miasta. Nie ważne co mówią ważne że dużo mówią. Na szczęście nie mam przyjemności obserwować poczynań tej chodzącej inteligencji. Polecam wszystkim których wizerunek został użyty bez zgody na jej profilu instagram, o składanie zawiadomień do prokuratury. Jest to oczywiste przestępstwo i tym sposobem problem sam się rozwiązał. Pozdrawiam wszystkich normalnych

  • Odpowiedz olo wtorek, 08 maja 2018 09:31 Umieszczone przez: olo

    wiocha wiocha i tyle a co pieknego tyłka to chyba lustra nie ma .

  • Odpowiedz Łomża wtorek, 08 maja 2018 09:33 Umieszczone przez: Łomża

    Cała Łomża pozdrawia cię środkowym palcem, podatna na krytykę maluczka nicki .

  • Odpowiedz zenon12 wtorek, 08 maja 2018 09:36 Umieszczone przez: zenon12

    mypudelek.pl :)

  • Odpowiedz otAleksandra wtorek, 08 maja 2018 10:09 Umieszczone przez: otAleksandra

    wbrew pozorom dotknęło ją, teraz musi zamanifestować swoje luzactwo... prostaczka promowana przez buraczka z mylomza.pl, robiącego z Łomży bastion disco srolo...

    chamico, klasy Zenka to ty nigdy mieć nie będziesz...

  • Odpowiedz Meloman wtorek, 08 maja 2018 10:15 Umieszczone przez: Meloman

    my-kozaczek.pl - jesteśmy poważnym portalem informacyjnym.

    Odzywki jak z podstawówki.

  • Odpowiedz żenujące wtorek, 08 maja 2018 10:17 Umieszczone przez: żenujące

    widzę, że portal zamienił się w łomżyński oddział pudelka

  • Odpowiedz Zacny wtorek, 08 maja 2018 10:21 Umieszczone przez: Zacny

    Jaki frajer pokaż twarz cwaniaku Donosiciel na psy co za frajerstwo szok !Wszyscy chcemy zobaczyć mordy donosicieli

  • Odpowiedz aska2213 wtorek, 08 maja 2018 10:32 Umieszczone przez: aska2213

    Zacny - pokaż szmato swój ryj... gówniarzu niedojebany w dupe

  • Odpowiedz Meloman wtorek, 08 maja 2018 10:36 Umieszczone przez: Meloman

    W dzisiejszych czasach każda konstruktywna krytyka jest nazywana hejtem i sprowadzana do czegoś negatywnego.
    To, że ktoś lepi kulki z ekskrementów, nie znaczy, że jest rzeźbiarzem - analogicznie do bohaterki artykułu.

  • Odpowiedz Prawda_jestJEDNA wtorek, 08 maja 2018 10:37 Umieszczone przez: Prawda_jestJEDNA

    Meloman - prawda

  • Odpowiedz Zacny to konfident wtorek, 08 maja 2018 10:38 Umieszczone przez: Zacny to konfident

    Zacny frajerze. Skąd Ty mieszkasz,a?

  • Odpowiedz za mlodymi wtorek, 08 maja 2018 10:53 Umieszczone przez: za mlodymi

    stop hejtowi w lomzy az zaduzo tej zazdrosci to widac w komentarzach

  • Odpowiedz Zacnyk wtorek, 08 maja 2018 11:20 Umieszczone przez: Zacnyk

    Ja jestem z Miasta Białystok i wyrażam swoją opinię na temat donosicieli nikt frajerów nie lubi dlatego będę pilotował tą sprawę a swoją twarz pokaże wtedy kiedy pierwszy frajer doniesie jego oczywiście też chętnie całej Polsce pokaże .

  • Odpowiedz StaryWyga wtorek, 08 maja 2018 11:24 Umieszczone przez: StaryWyga

    ZA MLODYMI: tak, zazdroszcze wulgarnej panience ze promuje sie przez pokazywanie dupy, jak pani która swego czasu stała przed Stawiskiami i też świeciła dupą, żeby sprzedać co ma - konkretnie dupę, bo innych talentów też zapewne nie miała, grzechulik wie o czym mowa... tak az kipie z zazdrosci...

  • Odpowiedz Zacnytofrajer wtorek, 08 maja 2018 11:26 Umieszczone przez: Zacnytofrajer

    zacny kuzwa ze stawisk frajerze jestes, donosicielu jeden... nikt ciebie tez nie lubi

  • Odpowiedz zacny obywatel Miasta Łomża wtorek, 08 maja 2018 11:31 Umieszczone przez: zacny obywatel Miasta Łomża

    sobie białystok frajerze monitoruj, w Łomży policja daje radę bo obywatele nie są obojętni...
    na gnojów i wandali tylko Policja, i żadne wyzwiska od frajerów nie sprawią, że normalny mieszkaniec zadzwoni i powie, że jacyś gówniarze coś rozwalają czy drą ryja po nocy...

  • Odpowiedz wrrrrr wtorek, 08 maja 2018 12:02 Umieszczone przez: wrrrrr

    Ala nie przejmuj się co mówią sami robią Ci reklamę ważne, że o Tobie, rób swoje! najlepiej dla nich jakbyś chodziła usmarkana i pożyczała na chleb trzymam kciuki!!!

  • Odpowiedz boooo wtorek, 08 maja 2018 12:04 Umieszczone przez: boooo

    a propo fajna d... masz wiec nie masz sie czego wstydzic :p

  • Odpowiedz Anks wtorek, 08 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: Anks

    Robienie z siebie latawicy, ciekawy sposób zdobycia rozgłosu. DNO!! Do czego ten świat zmierza!!!?

  • Odpowiedz saddamhussainel wtorek, 08 maja 2018 12:25 Umieszczone przez: saddamhussainel

    do końca... do końca zmierza, jak każda cywilizacja, której moralność zniknęła w imię "róbta co chceta"...

  • Odpowiedz Jezus Chrystus wtorek, 08 maja 2018 12:31 Umieszczone przez: Jezus Chrystus

    jak ta prostytutka ze złości na 'hejterów' zacznie zbierać foty z fb i dawać menelom żeby napadali za pół litra tych co ją urazili to też będzie świętą zakonnicą? Niestety ale nawet Jezus każe ją ukamienować ponieważ reprezentuje dno dna. Róbcie screeny z jej ista i mi podeślijcie ja pierwszy ją doniosę gdzie trzeba :D

  • Odpowiedz ehh wtorek, 08 maja 2018 13:22 Umieszczone przez: ehh

    Moje miasto, takie piękne ...

  • Odpowiedz 1999 wtorek, 08 maja 2018 13:24 Umieszczone przez: 1999

    ŁaHaHA a tu jest jeszcze BUTTON "podaj na NK" hihihihihihi

  • Odpowiedz wesoły Romek wtorek, 08 maja 2018 13:53 Umieszczone przez: wesoły Romek

    Przyjedzie kiedyś do Łomży , to skopią jej tą dupę

  • Odpowiedz Łomża wtorek, 08 maja 2018 13:59 Umieszczone przez: Łomża

    Powiem szczerze chociaż słucham disco polo to ta piosenka wcale w ucho nie wpada i nie pisze z zazdrości czy z czego innego mieszkam za granicą i tyle pisze prawdę słaba ta piosenka chociaż wcześniejsza nuta nicki niezła

  • Odpowiedz Rysiu wtorek, 08 maja 2018 15:12 Umieszczone przez: Rysiu

    Mi się nie podoba. Teledysk jak teledysk ani piosenka nie wpada w ucho . A cały obraz bardzo prymitywny prawie jak z filmu dla dorosłych. Nic nowego zero zaskoczenia.

  • Odpowiedz marek@@9 wtorek, 08 maja 2018 15:31 Umieszczone przez: marek@@9

    to wszystko bazuje na niskich instynktach,
    dla ludzi dobrze wartosciujacych rzeczywistosc jest to ponizej normy,ale juz teraz jest problem z normą .
    wszystko staje na glowie , dla łatwych pieniedzy i wladzy.
    mnie zastanawia , czy ta fajna z wygladu mloda dziewczyna nie stala sie ofiarą biznesu robiacego pieniadze na naiwnych mlodych ciałach kobiecych, na ile ona sama miala i ma swiadomosc co robi ?

  • Odpowiedz Loleczek wtorek, 08 maja 2018 15:42 Umieszczone przez: Loleczek

    Masakra!!!Po co takie coś promować? Wstyd dla rodziców po prostu. Nie wiem po co ma się dalej motywować do działania? Właśnie Pięknych i Młodych nikt nie hejtuje... A dziwne z "zazdrości" hejtują Nicki. Klasy dziewczyno, nie można być wiecznie zapatrzonym w siebie.

  • Odpowiedz Falstaeraska wtorek, 08 maja 2018 17:22 Umieszczone przez: Falstaeraska

    Gdybyś miala je panienko tam o czym mowisz nie mowilabys o tym.

  • Odpowiedz 'K...., jak ja tego nienawidzę' wtorek, 08 maja 2018 19:10 Umieszczone przez: 'K...., jak ja tego nienawidzę'

    @ Prawda_jestJEDNA

    powiedział Ją człowiek z pasją który nie skorzystał ze sposobności aby na równi być z Bogiem a była to równia pochyła po której się stoczył na golgotę dlatego że był konfliktowy i nie poszedł na ugodę (jak Piłat) plus współpracę (jak Judasz) ciągnący zyski na jakie składa się zakłamana rzeczywistość o której Jezus jak hejter niepokorny się wymądrzał -po kielichu z alkoholem spełniając wolę Ojca siły -CZYSTEJ- na przekór świątynnym autorytetom sił nieczystych trzeźwych jak św....orwellowskie które teraz i przed wiekami wciąż tak samo zawsze i wszędzie maja diabła za Ojca ...(vide J 8 44)

    ... no chyba że coś się zmieniło w międzyczasie o czym w telewizji na pokaz pobożnych w sercu bezbożnych Ojca nadziei Maki mądrych inaczej jeszcze nie powiedzieli bo do wolnych mediów głównego ścieku prawda idąc pod prąd wolno dociera i jeszcze wolniej z stamtąd się wydostaje a wkoło niej wartkim prądem płyną większe śmieci ale JESTEM przekonany że od wieków nic się nie zmieniło to by oznaczało że Ewangelia straciła swój ponad czasowy uniwersalizm a Jezus Chrystus się zdewaluował jak złotówa co w świątyni zajęła miejsce k u r e w s k o ciułanych srebrników


    w myśl zasady mowa JEST srebrem a milczenie zło tem jest i tą zło tą zasadę wspiera apostolstwo trzeźwości qui pro quo apostolstwa miłości utrzymywane przy świątyni by prawda się nie wychlapała jak Jezus po spożyciu alkoholu do nadal przy kościele pozostając wielką tajemnicą wiary uczynioną z prawdy objawionej której kapłani nowej ery wznieśli nowe katedralne epitafium zamykając Jezusa w sercu jego cmentarnego tabernakulum nad którym wznosi się religijne szyderstwo naczelnego arcy hierarchy pierwszego wśród równych wołającego

    "otwórzcie drzwi Chrystusowi"

    a Mr.Jezus dość dobrze wyjaśnił w CIENKIEJ EWANGELII na czym polega religijne k u r e w s t w o i jego 'szlachetna' OPASŁA NIECZYSTOŚĆ uczonych w piśmie nad których trumną-relikwiarzem Bóg zamyka otwartą księgę życia ... płodnego inaczej

  • Odpowiedz ferei wtorek, 08 maja 2018 20:54 Umieszczone przez: ferei

    Też cię kocham....

  • Odpowiedz aaa wtorek, 08 maja 2018 22:07 Umieszczone przez: aaa

    ma głęboko w dupie widać lubi anala, zuch dziewczyna teraz takich jest deficyt, oby tak dalej, pamiętaj rozciągaj dziurki dwie bo jedna to słabo :D, pozdrawiam analna księżniczko :D

  • Odpowiedz fis wtorek, 08 maja 2018 22:10 Umieszczone przez: fis

    Jula jest lepsza 1000 razy!

  • Odpowiedz Latawiec wtorek, 08 maja 2018 22:46 Umieszczone przez: Latawiec

    Nicki totalne dno. Miasto sie wstydzi.

  • Odpowiedz Enej wtorek, 08 maja 2018 22:51 Umieszczone przez: Enej

    miasto pisorskie masz chyba na myśli bo normalna łomża nie robi z tego dramatu