gosciniec-lomzynski
czwartek, 10 maja 2018 11:19

PWSIiP odkrywa karty. Quebonafide pierwszą gwiazdą Juwenaliów! [VIDEO]

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
PWSIiP odkrywa karty. Quebonafide pierwszą gwiazdą Juwenaliów! [VIDEO] fot. Quebonafide/FB
Na ten moment studenci czekają z niecierpliwością. Mowa o Juwenaliach PWSIiP, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi. 8 czerwca łomżyńskie środowisko akademickie zawładnie miastem i wprowadzi swoje porządki. Nie zabraknie dobrej zabawy i występów gwiazd. Nad medialną stroną wydarzenia będzie czuwał portal www.mylomza.pl, który pełni rolę patrona imprezy.
brico lomza

Wspólna zabawa, piękna pogoda i dobre koncerty, a wszystko jako obowiązkowy punkt w kalendarzu żaka. W końcu od wykładów też trzeba odpocząć. Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wiedzą, jak urozmaicić swoim kolegom uczelniane życie.

W tym roku Muszla Koncertowa zapłonie energią, radością i różnorodnym brzmieniem. Szczegółowy line up wciąż pozostaje nieznany, ale już dziś samorząd uchylił rąbka tajemnicy. Jedną z gwiazd, które wystąpią w czerwcu w naszym mieście będzie Quebonafide. Płyty rapera sprzedają się w ekspresowym tempie, a on sam jest ostatnio na fali. Od kilku lat działa solowo, a od niedawna tworzy duet Taconafide wraz z innym popularnym raperem Taco Hemingwayem.

Jak Wam się podoba ten wybór?

12 komentarzy

  • Odpowiedz :D czwartek, 10 maja 2018 11:32 Umieszczone przez: :D

    Bardzo mi sie podoba. Bardzo, ale może jednak dało by rade zorganizować Taconafide, nie samego Que? :)))

  • Odpowiedz :D czwartek, 10 maja 2018 11:32 Umieszczone przez: :D

    Bardzo mi sie podoba. Bardzo, ale może jednak dało by rade zorganizować Taconafide, nie samego Que? :)))

  • Odpowiedz Dan SAM czwartek, 10 maja 2018 11:34 Umieszczone przez: Dan SAM

    co to za zielony ludek?

  • Odpowiedz Hdjsjdb czwartek, 10 maja 2018 12:00 Umieszczone przez: Hdjsjdb

    Ja pierdole... Gorzej nie mogli skrzywdzić tych juwenalii

  • Odpowiedz Hdjsjdb czwartek, 10 maja 2018 12:01 Umieszczone przez: Hdjsjdb

    Ja pierdole... Gorzej nie mogli skrzywdzić tych juwenalii

  • Odpowiedz Hdjsjdb czwartek, 10 maja 2018 12:01 Umieszczone przez: Hdjsjdb

    Ja pierdole... Gorzej nie mogli skrzywdzić tych juwenalii

  • Odpowiedz Lomzak czwartek, 10 maja 2018 12:15 Umieszczone przez: Lomzak

    Słabo.

  • Odpowiedz ekspert czwartek, 10 maja 2018 13:19 Umieszczone przez: ekspert

    najgorętsze nazwisko obecnie na polskim rynku a wy piszecie slabo? xD

  • Odpowiedz Erape czwartek, 10 maja 2018 13:20 Umieszczone przez: Erape

    Gsyby zagral Eklektyke to bylby ogień...

  • Odpowiedz JanuszWons czwartek, 10 maja 2018 15:52 Umieszczone przez: JanuszWons

    dzie dysko polo pienkni i młodżi albo bojsy

  • Odpowiedz monster piątek, 11 maja 2018 08:06 Umieszczone przez: monster

    nie macie gustu :(

  • Odpowiedz Kordian piątek, 11 maja 2018 12:31 Umieszczone przez: Kordian

    Przecież to mega koncert będzie. Jaki jest sens zapraszać co roku artystów disco polo?