dom lomza
czwartek, 17 maja 2018 06:33

Chcesz obejrzeć Kabaret Moralnego Niepokoju na żywo? Weź udział w naszym konkursie!

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Kabaret wystąpi już 2 czerwca 2018 roku w Hal Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. Mamy dla was cztery zaproszenia!

„Maj zaczyna się we wtorek”– taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nam nafiukać.


Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART serdecznie zapraszają na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek” sobota, 02.06.2018 o godz. 16:00 hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących ul. M. Konopnickiej 16, Zambrów.

UWAGA! Po obejrzeniu tego przedstawienia życie nigdy już nie będzie takie samo! Przygotujcie się na ponad 2 godziny premierowego programu, po którym artyści spotkają się z publicznością.

Bilety w cenie: 60 i 70 zł do nabycia są w sekretariacie Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. M. Konopnickiej 16 w Zambrowie, w godz. 7:30 – 20:00, nr tel. 86 271 27 08 oraz na stronie biletynakabarety.pl. Po wszelkie dodatkowe informacje oraz zamówienia biletów prosimy dzwonić do Agencji Artystycznej „Art” – nr tel. 693 062 880. Ilość miejsc ograniczona!

Konkurs dla Czytelników mylomza.pl

Dla 4 naszych czytelników mamy darmowe wejściówki na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Maj zaczyna się we wtorek”, który odbędzie się w sobotę, 2 czerwca o godz. 16:00 w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ul. Konopnickiej 16 w Zambrowie.

Chcąc wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  e-mail o temacie „Kabaret” i pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego to ja powinienem/powinnam otrzymać zaproszenia na czerwcowy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju? 

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 25 maja 2018 r. do godziny 12:00. Organizator wybierze najciekawsze odpowiedzi.

Życzymy powodzenia!

Plakat ART KMN Zambrow

3 komentarzy

  • Odpowiedz mieszko trzeci czwartek, 17 maja 2018 07:11 Umieszczone przez: mieszko trzeci

    Pytanie to chyba powinno brzmieć: czy chcesz obejrzeć kabaret za darmo? Bo przecież każdy może po prostu kupić bilet.

  • Odpowiedz Leeeeeeey4 czwartek, 17 maja 2018 07:32 Umieszczone przez: Leeeeeeey4

    Nie dla Chrzanowskiego!

  • Odpowiedz anka123 czwartek, 17 maja 2018 10:12 Umieszczone przez: anka123

    malo to bylo kabaretu w lomzy przez ostatnie trzy i pol roku

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu