dom lomza
poniedziałek, 21 maja 2018 11:52

Enej kolejną gwiazdą Juwenaliów PWSIiP

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Studenckie święto odbędzie się 8 czerwca. W ramach Juwenaliów PWSIiP na Muszli Koncertowej nie zabraknie koncertów i dobrej zabawy. Harmonogram całego wydarzenia nie jest jeszcze w pełni znany, ale organizatorzy powoli odkrywają karty. Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę wieczoru. Do Łomży przyjedzie zespół Enej!

Samorząd Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży buduje napięcie i stopniowo ujawnia szczegóły imprezy. Niedawno ogłosili pierwszego czołowego wykonawcę tegorocznej edycji – Quebonafide, teraz przedstawiają kolejnego. Na scenie pojawi się Enej.

Olsztyński zespół wykonuje muzykę z pogranicza folka, rocku i popu. Przepustką do kariery był dla nich talent show „Must Be The Music”, w którym zajęli pierwsze miejsce. Ich hity grają największe rozgłośnie radiowe, a na koncerty przychodzą tłumy fanów.

Na ich koncertach nie ma nudy. Skoczne dźwięki porywają do tańca, więc 8 czerwca możemy się spodziewać iście studenckiego szaleństwa.

O medialną stronę imprezy zadba portal www.mylomza.pl.

6 komentarzy

 • Odpowiedz anka123 poniedziałek, 21 maja 2018 13:07 Umieszczone przez: anka123

  juwenalia to tez kolejny sukces naszego krula chrzanowskiego
  brawo miszczu

 • Odpowiedz Ziutek 11 poniedziałek, 21 maja 2018 13:10 Umieszczone przez: Ziutek 11

  tak wielku sukces bo miasto dolozylo 25 tys,a za mietka bylo 10 tys.dzięku zaangazowaniu mariusza sa lepsze gwiazdy.brawo

 • Odpowiedz real poniedziałek, 21 maja 2018 13:37 Umieszczone przez: real

  Ratuszowi trolle - jak najlepiej widać po Ance123 - to analfabeci. Robią takie kardynalne błędy ortograficzne, że aż wstyd. Najważniejsze jednak, że zostali ponumerowani i teraz łatwiej stwierdzić kto ile postów włazidupczych nasmarował.

 • Odpowiedz ¯\\\_(ツ)\_/¯ poniedziałek, 21 maja 2018 14:01 Umieszczone przez: ¯\\\_(ツ)\_/¯

  Jebac Biedę - Za hajs z kredytów baluj !

 • Odpowiedz ziarno_prawdy poniedziałek, 21 maja 2018 18:41 Umieszczone przez: ziarno_prawdy

  Banderowcow nie powinno się słuchać a co dopiero zapraszać.

 • Odpowiedz Wirtualny poniedziałek, 21 maja 2018 20:51 Umieszczone przez: Wirtualny

  Czy Cezary Zborowski dziennikarz portalu 4lomza naprawdę wystartuje w jesiennych wyborach na prezydenta Łomży. Czy będąc pracownikiem portalu 4lomza nie będzie próbował oczerniać Chrzanowskiego na łamach tego portalu. Czy dziennikarze tego portalu zachowają rzetelność. Poruszane tematy na forum oraz artykuły z ostatniego czasu budzą pewne podejrzenia

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu