dom lomza
piątek, 25 maja 2018 06:57

Miś Tymoteusz zaprasza dzieci do Galerii Veneda

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Miś Tymoteusz zaprasza dzieci do Galerii Veneda fot. nadesłane
Najmłodsi już mogą szykować się na emocjonujące popołudnie w Galerii Veneda. Już w najblizszą niedzielę o godz. 16 w animowanym przedstawieniu „Miś Tymoteusz” maluchy przeniosą się do świata przyjaźni i ponadczasowych wartości. O oprawę artystyczną zadbają aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Postać Misia Tymoteusza stworzył przed laty człowiek sztuki i teatru – Jan Wilkowski. Teraz wzruszająca wersja bajki w reżyserii Jarosława Antoniuka będzie na wyciągnięcie ręki każdego dziecka. Galeria Veneda na kilka chwil zamieni się w scenę pełną wzruszeń.

Historia opowiada o misiu, który jest uroczym łobuziakiem, ale skrywa w sobie duszę wrażliwego chłopca. Wierzy w świat wartości i poszukuje tych najważniejszych – kochania i bycia kochanym. Poznaje także przyjaźń. Na jego drodze staje Psiuńcio, bezdomny piesek, który staje się towarzyszem bohatera. Problem w tym, że tata Tymoteusza nie pała sympatią do zwierząt.

Co wyniknie z tej historii? Jaki pomysł na siebie znajdzie Miś? Jaki okaże się jego świat wartości? Odpowiedzi szukajcie już w tę niedzielę w Galerii Veneda!

GV-www Teatr 700x1000

1 komentarz

  • Odpowiedz zorro piątek, 25 maja 2018 09:56 Umieszczone przez: zorro

    Co z Misiem Łomżatkiem ?
    Chrzanowski wyłoży następne 33 tysiące złotych ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu