dom lomza
poniedziałek, 28 maja 2018 14:12

BKStep na podium w Piszu i Katowicach [FOTO]

Napisane przez  mano/ nadesłane
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
BKStep na podium w Piszu i Katowicach [FOTO] fot. nadesłane
W dniach 25-27 maja tancerze Studia tańca B.K.Step Marka Kisiela brali udział w dwóch wydarzeniach tanecznych. Pierwszym był Międzygminny Turniej Tańca, który odbył się w Piszu. Drugim wydarzeniem był jeden z największych turniejów street dance w Polsce pod nazwą Śląska Biba odbywający się corocznie w Katowicach. Jak zwykle nasi łomżyńscy tancerze nie zawiedli…

Pierwszym wydarzeniem był Międzygminny Turniej Tańca, który odbył się po raz drugi w Piszu. Wzięło w nim udział setki tancerzy z regionu rywalizując w Piskim Domu Kultury o puchar Burmistrza Pisza.

W jury zasiedli min. znani tancerze Rafał Maserak znany z programy Taniec z Gwiazdami oraz jego partnerka Alesya Surova. BK Step reprezentowały grupy:

Fresh Kid’s 7-8 lat (to był ich debiut) i United 10- 12 pod kierunkiem Adrianny Rajkowskeij oraz Homies Crew 9-11 lat pod kierunkiem Krystiana Pielocha .

Wszystkie grupy stanęły na najwyższym podium zajmując 1 miejsca. Dodatkowo 3 miejsce w kategorii solo zdobyła Oliwka Krukowska z grupy Homies Crew.

Drugim wydarzeniem był jeden n z największych turniejów street dance w Polsce pod nazwą Śląska Biba odbywający się corocznie w Katowicach. W jury zasiadali topowi tancerze z Polski i zza granicy m.in. Agnieszka Jaśkowska (Co jest Crew), Krzysztof Chamera (Spoko Family), Anna Maria Wilczkowska Ryfa Ri (Twoja Stara Team).

Na parkiecie gościła najlepsza czołówka polskiej sceny tanecznej, a wśród nich tancerze B.K.Team. Z pośród 30 formacji z całej Polski nasze łomżyńskie tancerki zajęły II miejsce oddając tylko jednym punktem najwyższe podium grupie Wiolinki z Katowic.

Galeria zdjęć

4 komentarzy

 • Odpowiedz fan poniedziałek, 28 maja 2018 14:41 Umieszczone przez: fan

  Kto był sponsorem?

 • Odpowiedz ooo poniedziałek, 28 maja 2018 14:48 Umieszczone przez: ooo

  Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź!

  ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko.

  Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat!

  Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

 • Odpowiedz Jurata poniedziałek, 28 maja 2018 17:07 Umieszczone przez: Jurata

  Tak stworzy chyba pośmiewisko !!

 • Odpowiedz bluemoon poniedziałek, 28 maja 2018 20:20 Umieszczone przez: bluemoon

  Super!!!
  Gratulacje dla tancerzy.
  BRAWO BKSTEP

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu