wloskie-wieczory dom lomza
środa, 30 maja 2018 09:21

[LIVE] Juwenalia 2018: Konferencja prasowa

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W imieniu Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą Tygodnia Kultury Studenckiej, czyli Juwenaliów PWSIiP 2018. Nasz portal jako patron medialny przeprowadzi transmisję online z tego wydarzenia.

brico lomza

Konferencja odbędzie się 30.maja o godz. 10:00 w bibliotece uczelni (ul. Akademicka 1, nowy budynek PWSIiP w Łomży).

14 komentarzy

  • Odpowiedz ooo środa, 30 maja 2018 10:25 Umieszczone przez: ooo

    Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź!
    ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko.
    Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat!

    Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

  • Odpowiedz karatakta środa, 30 maja 2018 11:58 Umieszczone przez: karatakta

    Ej Gościu ale dowaliłeś z tą atmosferą :-D Załatw z oczyszczalnią, żeby wietrzenie zbiorników zrobiła w czasie meczu, to Widzew wam odda walkowerem Ha ha ha

  • Odpowiedz adrian maliszewski środa, 30 maja 2018 12:23 Umieszczone przez: adrian maliszewski

    NIE DLA CHRZANA - LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ! KAZDY MA WLASNE ZDANIE A TEN PAN CHCE DECYDOWAC O KTÓREJ MAMY DO SKLEPU CHODZIĆ

  • Odpowiedz Obcy7777 środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: Obcy7777

    Prezydent Mariusz już na pewno wie, że nie ma w Łomży żandego poparcia w innym wypadku zorganizowałby konsultacje np. wprowadzenia zakazu sprzedaży alko po 22.00

  • Odpowiedz Pan Adam środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: Pan Adam

    "Stanowcze NIE dla pana Chrzanowskiego! Dlaczego? A dlatego:
    Gdzie nowe miejsca pracy?! Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady?
    Niezrealizowane inwestycje i co dalej?
    Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego!!!
    Sprzedawanie działek miejskich!!! I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw!!!
    Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze!
    Zatrudnianie przez eSeMeSy!
    Lans w mediach!
    Nie chcemy więcej Pana na stanowisku prezydenta miasta! Wstyd Pan przynosisz dla Łomży!
    "

  • Odpowiedz optiplex123 środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: optiplex123

    Chrzanowski się i tak na 2 kadencje nie załapie, ludzie nie są idiotami i już drugi raz nie dadzą się nabrać na ....konkretny program gospodarczy, konkretne to dostali posady koledzy

  • Odpowiedz mARICK3838kDLO środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: mARICK3838kDLO

    Wsród moich znajomych nikt ale to nikt nie zagłosuje więcej na mariusza

  • Odpowiedz Adriatica9 środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: Adriatica9

    miasto zadłużone a ten dalej igrzyska, najgorszy prezydent jakiego pamietam

  • Odpowiedz Wiśta Wio środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: Wiśta Wio

    nie głosuje na niego juz więcej, niekompetentny i bez szacunku do wyborców

  • Odpowiedz Bujajcie garbem środa, 30 maja 2018 13:04 Umieszczone przez: Bujajcie garbem

    A ja buraki zagosluje na Chrzanowskiego i w d.... E mam wasze hejty na jego osobę.

    Moja rodzina też zagłosuje i wiele znanych mi osób!!!

  • Odpowiedz Aligator środa, 30 maja 2018 13:11 Umieszczone przez: Aligator

    chyba tylko koledzy jego po tych wszystkich aferach na niego teraz będa głosować !

  • Odpowiedz Oświata nie ma bata środa, 30 maja 2018 13:37 Umieszczone przez: Oświata nie ma bata

    Jaka uczony to z Łomży ....

    Nie mówcie ludziom co mają robić.
    Ludzie nie krowy swój rozum mają.
    Każdy oceni wybierze sobie plusy które im odpowiadały i pomyśli czy warto????

    A jak znam życie to warto.!!!! Zagłosować na Chrzanowskiego. Ja będę na pewno głosował i znam dużo osób ze środowiska oświaty bo tam pracuje gdzie też pozytywnie mówią o Chrzanowskim.

    Niestety o pani Muzyk w świetle ostatnich wydarzeń ludzie chwytają się za głowę lub plują na chodnik. Takie reakcje można zauważyć.

  • Odpowiedz Minix3020 środa, 30 maja 2018 13:38 Umieszczone przez: Minix3020

    a ja tez nie będe głosował