15sierpnia
środa, 30 maja 2018 09:21

[LIVE] Juwenalia 2018: Konferencja prasowa

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W imieniu Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą Tygodnia Kultury Studenckiej, czyli Juwenaliów PWSIiP 2018. Nasz portal jako patron medialny przeprowadzi transmisję online z tego wydarzenia.
brico lomza

Konferencja odbędzie się 30.maja o godz. 10:00 w bibliotece uczelni (ul. Akademicka 1, nowy budynek PWSIiP w Łomży).

25 komentarzy

  • Odpowiedz ooo środa, 30 maja 2018 10:25 Umieszczone przez: ooo

    Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź!
    ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko.
    Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat!

    Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

  • Odpowiedz karatakta środa, 30 maja 2018 11:58 Umieszczone przez: karatakta

    Ej Gościu ale dowaliłeś z tą atmosferą :-D Załatw z oczyszczalnią, żeby wietrzenie zbiorników zrobiła w czasie meczu, to Widzew wam odda walkowerem Ha ha ha

  • Odpowiedz ObywatelLomzy środa, 30 maja 2018 12:23 Umieszczone przez: ObywatelLomzy

    Bardzo zła kadencja obecnego rządzącego (Mariusza Chrzanowskiego vel PRACA ESEMES). Łomża nie miała nigdy szczęscia do prezydentów ale to co się dzieje teraz woła o pomstę do nieba. Tylko lans, propaganda i ogromne zadłużenie. Panu Chrzanowskiemu juz podziekujemy a zaciągnięte przez niego kredyty pewnie nasze wnuki będą spłacały.

  • Odpowiedz Krasnal999 środa, 30 maja 2018 12:23 Umieszczone przez: Krasnal999

    w nastepnych wyborach ostatnie co zrobie to zagłosuje powtórnie na Pana Chrzanowskiego - kadencja totalny niewypał

  • Odpowiedz Patriotalokalny środa, 30 maja 2018 12:23 Umieszczone przez: Patriotalokalny

    Nie popieram Chrzanowskiego, za esemesy, ogromne zadłuzenie miasta i inne ekscesy

  • Odpowiedz adrian maliszewski środa, 30 maja 2018 12:23 Umieszczone przez: adrian maliszewski

    NIE DLA CHRZANA - LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ! KAZDY MA WLASNE ZDANIE A TEN PAN CHCE DECYDOWAC O KTÓREJ MAMY DO SKLEPU CHODZIĆ

  • Odpowiedz Obcy7777 środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: Obcy7777

    Prezydent Mariusz już na pewno wie, że nie ma w Łomży żandego poparcia w innym wypadku zorganizowałby konsultacje np. wprowadzenia zakazu sprzedaży alko po 22.00

  • Odpowiedz alutka29 środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: alutka29

    Pan Chrzanowski zajmuje pierwsze miejsce na najgorszego prezydenta wszech czasów. Mieszkańcom wodę zrobił z mózgu obiecując cuda w kampanii wyborczej. Ogólnie totalny beton partyjny bez pojęcia o zarządzaniu.

  • Odpowiedz Pan Adam środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: Pan Adam

    "Stanowcze NIE dla pana Chrzanowskiego! Dlaczego? A dlatego:
    Gdzie nowe miejsca pracy?! Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady?
    Niezrealizowane inwestycje i co dalej?
    Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego!!!
    Sprzedawanie działek miejskich!!! I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw!!!
    Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze!
    Zatrudnianie przez eSeMeSy!
    Lans w mediach!
    Nie chcemy więcej Pana na stanowisku prezydenta miasta! Wstyd Pan przynosisz dla Łomży!
    "

  • Odpowiedz MatrixXX89 środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: MatrixXX89

    Dług rośnie, brak nowych inwestycji gospodarczych przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta młodych, zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi m.in. za organizowane przez Chrzanowskiego igrzysk dla pospólstwa? Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta! Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego!

  • Odpowiedz Krzysztof lomza środa, 30 maja 2018 12:24 Umieszczone przez: Krzysztof lomza

    "Ponad 3 lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętność zarządzania.
    Wysoki dług miasta, dbałość o kolegów w zatrudnieniu w ratuszu, afera eSeMeS-owych ofert pracy dla kolegi, kumoterstwo w obsadzaniu stanowisk młodocianymi, obsadzenie 27-latka w ramach pierwszej pracy na stanowisku wiceprezesa MPEC z wynagrodzeniem 8000 złotych , obsadzenie kolegi na stanowisku dyrektora MOSiR w niejasnych okolicznościach – oto obraz prezydentury Chrzanowskiego!!!
    NIE dla CHRZANOWSKIGO !!!
    "

  • Odpowiedz Bienia_uk środa, 30 maja 2018 12:25 Umieszczone przez: Bienia_uk

    Miasto wyludnia się, gdyż brak jest miejsc pracy, pozostaje starsze pokolenie. Niedługo będzie tak, że tylko ci starsi ludzie będą korzystać z „dobrodziejstw” zafundowanych przez Chrzanowskiego ...o ile będą jeszcze mogli. A co na to Chrzanowski? NIC kompletnie NIC!!! Po co nam więc taki prezydent?

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca środa, 30 maja 2018 12:25 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    chrzanowski pewnie myśli, że go emeryci wybiorą za darmowe bilety i dalej bezie robił co chce ! NIE ! mieszkańcy nie pozwolą!

  • Odpowiedz leniuszek74 środa, 30 maja 2018 12:25 Umieszczone przez: leniuszek74

    Za ucięcie dotacji na hospicjum juz na ciebie mariusz nie zagłosujemy

  • Odpowiedz Krystynka środa, 30 maja 2018 12:25 Umieszczone przez: Krystynka

    Nigdy więcej nie zagłosuję na pana Chrzanowskiego. W kampanii wyborczej oszukał mieszkańców obiecując złote góry, zrobił ludziom wodę z mózgu, a w czasie pełnienia funkcji prezydenta pokazał, że to jest pic na wodę. Maksymalnie zadłużył miasto szastając publicznymi środkami. Dalej potrafi się tylko lansować w mediach i w dalszym ciągu obiecywać! WSTYD panie Chrzanowski!

  • Odpowiedz AutorWładeczek środa, 30 maja 2018 12:25 Umieszczone przez: AutorWładeczek

    Miasto wyludnia się, gdyż brak jest miejsc pracy, pozostaje starsze pokolenie. Niedługo będzie tak, że tylko ci starsi ludzie będą korzystać z „dobrodziejstw” zafundowanych przez Chrzanowskiego ...o ile będą jeszcze mogli. A co na to Chrzanowski? NIC kompletnie NIC!!! Po co nam więc taki prezydent?

  • Odpowiedz optiplex123 środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: optiplex123

    Chrzanowski się i tak na 2 kadencje nie załapie, ludzie nie są idiotami i już drugi raz nie dadzą się nabrać na ....konkretny program gospodarczy, konkretne to dostali posady koledzy

  • Odpowiedz mARICK3838kDLO środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: mARICK3838kDLO

    Wsród moich znajomych nikt ale to nikt nie zagłosuje więcej na mariusza

  • Odpowiedz Adriatica9 środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: Adriatica9

    miasto zadłużone a ten dalej igrzyska, najgorszy prezydent jakiego pamietam

  • Odpowiedz Wiśta Wio środa, 30 maja 2018 12:26 Umieszczone przez: Wiśta Wio

    nie głosuje na niego juz więcej, niekompetentny i bez szacunku do wyborców

  • Odpowiedz Bujajcie garbem środa, 30 maja 2018 13:04 Umieszczone przez: Bujajcie garbem

    A ja buraki zagosluje na Chrzanowskiego i w d.... E mam wasze hejty na jego osobę.

    Moja rodzina też zagłosuje i wiele znanych mi osób!!!

  • Odpowiedz Aligator środa, 30 maja 2018 13:11 Umieszczone przez: Aligator

    chyba tylko koledzy jego po tych wszystkich aferach na niego teraz będa głosować !

  • Odpowiedz Oświata nie ma bata środa, 30 maja 2018 13:37 Umieszczone przez: Oświata nie ma bata

    Jaka uczony to z Łomży ....

    Nie mówcie ludziom co mają robić.
    Ludzie nie krowy swój rozum mają.
    Każdy oceni wybierze sobie plusy które im odpowiadały i pomyśli czy warto????

    A jak znam życie to warto.!!!! Zagłosować na Chrzanowskiego. Ja będę na pewno głosował i znam dużo osób ze środowiska oświaty bo tam pracuje gdzie też pozytywnie mówią o Chrzanowskim.

    Niestety o pani Muzyk w świetle ostatnich wydarzeń ludzie chwytają się za głowę lub plują na chodnik. Takie reakcje można zauważyć.

  • Odpowiedz Minix3020 środa, 30 maja 2018 13:38 Umieszczone przez: Minix3020

    a ja tez nie będe głosował