dom lomza
wtorek, 05 czerwca 2018 08:17

Potwory i Piłka w Galerii Veneda. Mundialowe show przyciągnęło maluchy [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Potwory i Piłka w Galerii Veneda. Mundialowe show przyciągnęło maluchy [VIDEO i FOTO] fot. mylomza.pl
Mnóstwo atrakcji, mnóstwo uśmiechów, jeszcze więcej dobrej zabawy. 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Galerii Veneda na najmłodszych czekało całodniowe widowisko. Potwory i Piłka przyciągnęły maluchy zainteresowane sportem, aktywnością fizyczną i zbliżającym się mundialem.

Czy można połączyć Dzień Dziecka z piłkarskimi emocjami? Okazuje się, że tak. Ku uciesze wielu młodych łomżan rozrywki przygotowane przez Galerię Veneda były strzałem w dziesiątkę. Nad wszystkim czuwały… potwory.

- To takie dobre potwory, które absolutnie nie powinny straszyć, ale przyciągać dzieciaki, bo dzisiaj wszystko w Venedzie jest dla najmłodszych. Mimo tego, że jest 2. dzień czerwca i wczoraj dzieci świętowały, to sobota jest dniem, kiedy mają więcej czasu. My dzisiaj z potworami i mundialem na wesoło – powiedział organizator Michał Pustuła.

Od godz. 12 goście mogli wziąć udział w wielu konkursach, warsztatach i grach. Koncert Stwora Głodomora przyciągnął zwolenników sztuki. W lalkarsko-muzycznym spektaklu każdy mógł zaśpiewać ukochane dziecięce przeboje. Trollinkowe Show wzbudziło zachwyt zwłaszcza dziewczynek. Nie zabrakło mydlanych baniek, brokatu i kolorowanek. Takim samych podziwem cieszył się kącik malowania twarzy, tworzenia koszulek, czapeczek, kubków i balonów.

Fani futbolu mieli okazję pograć w soccera „panna”. Na boisku o średnicy 5 m przepuszczali piłkę pod nogami rywala. Strefa piłkarska dała również możliwość obejrzenia piłek z ubiegłych MŚ. Pokaz przygotował Przemek Mistrzak, pasjonat i freestyler.

Organizatory zadbali także o nagrody. Wygrani w konkursach otrzymali upominki, a każdy w ramach pocieszenia dostał watę cukrową.

Mundialowe zabawy za nami, teraz przed kibicami, także tymi małymi, prawdziwe wyzwanie. W połowie czerwca wystartują długo wyczekiwane MŚ w Rosji.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu