dom lomza
piątek, 29 czerwca 2018 13:48

Veneda zmieni się w sobotę w Galerię Talentów

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Veneda zmieni się w sobotę w Galerię Talentów mat. nadesłany
Łomżyńskie centrum handlowe przy współpracy z Festiwalem Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża już piąty rok z rzędu zorganizuje niezwykłe spotkanie z muzyką klasyczną i rozrywkową. - W najbliższą sobotę, o godz. 13.00 w Galerii Veneda zaprezentujemy koncert cykliczny „Galeria Talentów” – zaprasza Dyrektor Artystyczny Festiwalu. Ta wspaniała muzyczna uczta odbędzie się już 30 czerwca w ramach XXV Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża.

brico lomza

Galeria Talentów odbywająca się od pięciu lat w Galerii Veneda, po raz kolejny potoczy się na początku Festiwalu. Prezentacja możliwości artystów w tak często odwiedzanym miejscu jest jednym z elementów promocji jubileuszowej, już 25. edycji wydarzenia. Koncerty w ramach XXV Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża rozbrzmiewać będą w Łomży i w wielu innych miejscach województwa podlaskiego aż do 8 lipca.

W sobotę o godz. 13.00 w Galerii Veneda rozpocznie się wspaniałe spotkanie, podczas którego słuchacze i widzowie odkryją magię granej na żywo muzyki klasycznej i rozrywkowej. Na gości przybyłych do Galerii Veneda czekają iście mistrzowskie występy artystów z „Galerii Talentów”. Po zakończeniu wydarzenia z wykonawcami można porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami na temat muzyki i kultury.

Galeria Talentów – 30 czerwca, godz. 13.00, sobota, Galeria Veneda ul. Zawadzka 38

W Galerii Veneda wystąpią jutro:

 • Jacek Szymański – tenor/prowadzenie
 • Darek Wójcik – bas
 • Piotr Łukaszczyk – fortepian
 • Agnieszka Żemek-Pawczyńska – wokal
 • Grzegorz Sekmistrz – fortepian
 • Wokaliści Studia ROK w Łomży – podopieczni Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej

W programie znajdą się muzyka instrumentalna, wokalna, klasyczna i rozrywkowa. Zajęcia muzyczno-edukacyjne, zabawy, konkursy.

XXV Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża rozpoczął się wczoraj i trwać będzie do 8 lipca.

1 komentarz

 • Odpowiedz zyta niedziela, 01 lipca 2018 12:22 Umieszczone przez: zyta

  i co ? wyszła ,,kicha,,
  obliczyć koszty i zlikwidować bo zysku tu żadnego

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu