wtorek, 03 lipca 2018 08:47

Letnie Kino Plenerowe startuje w Łomży [HARMONOGRAM]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Letnie Kino Plenerowe startuje w Łomży [HARMONOGRAM] fot. mylomza.pl
Letnie Kino Plenerowe w Łomży rozpocznie działalność już od najbliższego piątku. Jako pierwszy w ogródku Domku Pastora wyświetlony zostanie film "Nie ma róży bez ognia” w reżyserii legendarnego Stanisława Barei. W repertuarze kina znalazł się także najbardziej nagradzany obraz ubiegłego roku, czyli „Cicha noc”, pochodzącego z Łomży Piotra Domalewskiego. Wstęp na projekcje jest bezpłatny, a na widzów czekają leżaki oraz ciepłe koce.

planeta asow

Część pierwsza (lipcowa) wpisuje się w obchody 600 – lecia nadania praw miejskich i ma podtytuł „4 filmy z Łomżą w tle”. Są to trzy klasyczne, polskie komedie z epizodami łomżyńskimi oraz najbardziej nagradzany film ubiegłego roku, czyli „Cicha noc”. W tym filmie nie ma łomżyńskich wątków, ale z Łomżą wiąże go jego twórca, pochodzący z naszego miasta reżyser i scenarzysta Piotr Domalewski.

Część drugą – sierpniową - zatytułowaną „4 filmy z muzyką w roli głównej” tworzą hollywoodzkie produkcje muzyczne. Wśród nich są klasyki gatunku oraz filmy nowe.

Wszystkie projekcje będą miały miejsce w ogrodzie Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1, w lipcowe i sierpniowe piątki, o godz. 21.00. Wyjątkiem jest pokaz filmu „Cicha noc”, który odbędzie się w niedzielę 15 lipca na Starym Rynku w Łomży. 
Wstęp na projekcje jest bezpłatny, a na widzów czekają leżaki oraz ciepłe koce.

Program Letniego Kina Plenerowego w Łomży:

1. „Nie ma róży bez ognia” (reż. St. Bareja, 1974) – 6 lipca godz. 21.00
2. „Cicha noc” (P. Domalewski, 2017) – 15 lipca, godz. 21.00
3. „Miś” (St. Bareja, 1981) – 20 lipca, godz. 21.00
4. „Rozmowy kontrolowane” (S. Chęciński, 1991) – 27 lipca, godz. 21.00 
5. „Hair” (M. Forman, 1979) – 3 sierpnia, godz. 21.00
6. „Chicago” (Rob Marshall, 2002) – 10 sierpnia, godz. 21.00
7. „Rock Of Ages” (A. Shankmann, 2012), - 17 sierpnia. godz. 21.00
8. „La la land” ( D. Chazelle, 2016) – 24 sierpnia, godz. 21.00

55 komentarzy

  • Odpowiedz tgvb wtorek, 03 lipca 2018 08:55 Umieszczone przez: tgvb

    brawo chrzanowski cos dzieje za twojej kadencji!!!masz moj glos

  • Odpowiedz Wysocki wtorek, 03 lipca 2018 08:55 Umieszczone przez: Wysocki

    Chrzanowski się nie nadaje do rządzenia !

  • Odpowiedz Ericho34993 wtorek, 03 lipca 2018 08:56 Umieszczone przez: Ericho34993

    a w innych kadencjach filmów nie było :D ? nawet samochodowe kino było a nikt się nei zachwycał, Chrznaowski moim zdaniem tak samo sienie nadaje

  • Odpowiedz Krzysztof lomza wtorek, 03 lipca 2018 08:57 Umieszczone przez: Krzysztof lomza

    najgorszy prezydent jakiego pamiętam

  • Odpowiedz mARICK3838kDLO wtorek, 03 lipca 2018 08:57 Umieszczone przez: mARICK3838kDLO

    nikt rozsądny na niego nie będzie głosował - to prawda

  • Odpowiedz optiplex123 wtorek, 03 lipca 2018 08:58 Umieszczone przez: optiplex123

    na pewno Pani Muzyk będzie lepsza, chrzanowski miał swoje 5 minut i wykorzystał ten czas tylko na esemesy i lansik

  • Odpowiedz Pan Adam wtorek, 03 lipca 2018 08:59 Umieszczone przez: Pan Adam

    Stanowcze NIE dla pana Chrzanowskiego! Dlaczego? A dlatego:
    Gdzie nowe miejsca pracy?! Gdzie nowi inwestorzy? Zakłady?
    Niezrealizowane inwestycje i co dalej?
    Zadłużanie miasta, kredyty, a w zamian nic konkretnego!!!
    Sprzedawanie działek miejskich!!! I czym ma rządzić następny Prezydent, jak nie będzie nic!!! Sprywatyzowane i ubogie miasto bez pracy i perspektyw!!!
    Donosy do prokuratury na nieprzychylne Chrzanowskiemu komentarze!
    Zatrudnianie przez eSeMeSy!
    Lans w mediach!
    Nie chcemy więcej Pana na stanowisku prezydenta miasta! Wstyd Pan przynosisz dla Łomży!

  • Odpowiedz Bienia_uk wtorek, 03 lipca 2018 09:00 Umieszczone przez: Bienia_uk

    Miasto wyludnia się, gdyż brak jest miejsc pracy, pozostaje starsze pokolenie. Niedługo będzie tak, że tylko ci starsi ludzie będą korzystać z „dobrodziejstw” zafundowanych przez Chrzanowskiego ...o ile będą jeszcze mogli. A co na to Chrzanowski? NIC kompletnie NIC!!! Po co nam więc taki prezydent?

  • Odpowiedz Patriotalokalny wtorek, 03 lipca 2018 09:00 Umieszczone przez: Patriotalokalny

    Nie popieram Chrzanowskiego, za esemesy, ogromne zadłuzenie miasta i inne ekscesy

  • Odpowiedz ObywatelLomzy wtorek, 03 lipca 2018 09:00 Umieszczone przez: ObywatelLomzy

    Bardzo zła kadencja obecnego rządzącego (Mariusza Chrzanowskiego vel PRACA ESEMES). Łomża nie miała nigdy szczęscia do prezydentów ale to co się dzieje teraz woła o pomstę do nieba. Tylko lans, propaganda i ogromne zadłużenie. Panu Chrzanowskiemu juz podziekujemy a zaciągnięte przez niego kredyty pewnie nasze wnuki będą spłacały.

  • Odpowiedz Patryk N wtorek, 03 lipca 2018 09:05 Umieszczone przez: Patryk N

    zgadzam się z komentarzami - Chrzanowski jest bardzo złym prezydentem !!!!!!

  • Odpowiedz Josef wtorek, 03 lipca 2018 09:11 Umieszczone przez: Josef

    Chrzanowski ma bardzo duże poparcie i może wygrać już w I turze

  • Odpowiedz lulu wtorek, 03 lipca 2018 09:22 Umieszczone przez: lulu

    no rzeczywiście... wielki wyczyn

  • Odpowiedz john wtorek, 03 lipca 2018 09:24 Umieszczone przez: john

    Niech CHrzanowski zakłada komitet i startuje lepiej

  • Odpowiedz sprzedawca wtorek, 03 lipca 2018 09:27 Umieszczone przez: sprzedawca

    Ja tam głosuję na Chrzanowskiego, w życiu bym nie zagłosował na Muzyk

  • Odpowiedz Emilia W. wtorek, 03 lipca 2018 09:30 Umieszczone przez: Emilia W.

    Pracuję przy starym rynku i dla mnie remont tej hali targowej to jak prezent na gwiazdkę. Stary rynek zmieni swoje oblicze i może więcej klientów trafi do mojego sklepu :)

  • Odpowiedz Pan P. wtorek, 03 lipca 2018 09:31 Umieszczone przez: Pan P.

    Decyzja pis o Muzyk to śmiech na sali. W tym wypadku jedynym słusznym wyborem jest Chrzanowski

  • Odpowiedz student1 wtorek, 03 lipca 2018 09:34 Umieszczone przez: student1

    Zawsze bywałem na takim kinie, teraz też chętnie się wybiorę

  • Odpowiedz Mieszkaniec wtorek, 03 lipca 2018 09:37 Umieszczone przez: Mieszkaniec

    Przynajmniej za Chrzanowskiego miasto w końcu ożyło i coś się dzieje.

  • Odpowiedz senior Tadek wtorek, 03 lipca 2018 09:39 Umieszczone przez: senior Tadek

    O i ktoś tam znowu narzeka. Wystarczy spojrzeć na głosowanie na fb, gdzie Chrzanowski ma ponad 70% i masakruje Muzyk. Nie wiem, kto ją wystawił, ale raczej popełnił błąd.

  • Odpowiedz hej wtorek, 03 lipca 2018 09:40 Umieszczone przez: hej

    wszystko tylko nie peło! najgorszy wybór to peło

  • Odpowiedz favi wtorek, 03 lipca 2018 09:42 Umieszczone przez: favi

    nigdy nie zagłosuję na peło, na Muzyk zresztą też nie

  • Odpowiedz Antoni44 wtorek, 03 lipca 2018 09:43 Umieszczone przez: Antoni44

    Mieszkańcy osiedla Maria popierają Chrzanowskiego

  • Odpowiedz Nie dla Nachalnej Muzyki wtorek, 03 lipca 2018 09:43 Umieszczone przez: Nie dla Nachalnej Muzyki

    Chrzanowski jesienią masz mój głos. Nie żadna Muzyk tylko ty.

  • Odpowiedz południe wtorek, 03 lipca 2018 09:44 Umieszczone przez: południe

    Fałszywym ludziom mówimy NIE. Każdy wie o kogo chodzi.

  • Odpowiedz Majlena wtorek, 03 lipca 2018 09:46 Umieszczone przez: Majlena

    Jest i mój ulubiony film „La la land” :)

  • Odpowiedz młody wtorek, 03 lipca 2018 09:49 Umieszczone przez: młody

    Czekam na kolejne wybory i kolejne zwycięstwo Chrzanowskiego

  • Odpowiedz Daniel1 wtorek, 03 lipca 2018 09:50 Umieszczone przez: Daniel1

    Ktoś tam wyżej wspomniał o peło heheh. Ciekawe, czy kogoś wystawią w Łomży, bo raczej ich kandydat nic nie ugra

  • Odpowiedz Leszek33 wtorek, 03 lipca 2018 09:55 Umieszczone przez: Leszek33

    Słyszałem o tej Muzyk trochę ostatnio. Ktoś taki nie może być prezydentem... Więc kto? Według mnie powinien startować Chrzanowski

  • Odpowiedz juwen wtorek, 03 lipca 2018 10:01 Umieszczone przez: juwen

    Tylko nie Muzyk... ludzie

  • Odpowiedz w końcu wtorek, 03 lipca 2018 10:10 Umieszczone przez: w końcu

    Chrzanowski niech lepiej utrze nosa tym z pisu i wygra wybory. Chciałbym wtedy zobaczyć ich miny hehe

  • Odpowiedz Ewaa wtorek, 03 lipca 2018 10:26 Umieszczone przez: Ewaa

    Na la la land to i ja się wybiorę

  • Odpowiedz Wiesław T. wtorek, 03 lipca 2018 10:38 Umieszczone przez: Wiesław T.

    Racjonalnym wyborem jest obecny prezydent. Jesienią się wszystko wyjaśni

  • Odpowiedz Krzysztof lomza wtorek, 03 lipca 2018 11:03 Umieszczone przez: Krzysztof lomza

    Oj widze się ze kolega MAńka rozpisał

  • Odpowiedz maxx wtorek, 03 lipca 2018 11:10 Umieszczone przez: maxx

    O i nawet stare filmy będą, chyba skorzystam, jak będę miał czas

  • Odpowiedz A B C wtorek, 03 lipca 2018 11:42 Umieszczone przez: A B C

    WKOŃCU KINO NIE SPELUNA-PIJALNIA PIWA POD KOMENDĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

  • Odpowiedz A B C wtorek, 03 lipca 2018 11:46 Umieszczone przez: A B C

    A KTO DAŁ ZEZWOLENIE NA ALKOCHOL ??? CO ? A innym Sklepikarzom ZABRAŁ ... NO ???

  • Odpowiedz A B C wtorek, 03 lipca 2018 11:46 Umieszczone przez: A B C

    KISELNICA 2 ????? CO ????

  • Odpowiedz Ruda Maruda Łubudubuda wtorek, 03 lipca 2018 11:50 Umieszczone przez: Ruda Maruda Łubudubuda

    Aż 2 filmy Barei... Czyżby miasto dojrzało by reżyser ten miał w naszym mieście ulicę, skwerek, honorowe obywatelstwo, a może pomnik. Nikt w całej polskiej kinematografii nie poświęcił naszemu miastu tyle miejsca, w dodatku w tak ciepły, życzliwy i zabawny sposób.

  • Odpowiedz A B C wtorek, 03 lipca 2018 11:55 Umieszczone przez: A B C

    MERCEDESA MU UKRADLI W ŁOMŻY ... 6565 ;-)

  • Odpowiedz A B C wtorek, 03 lipca 2018 11:55 Umieszczone przez: A B C

    WUA

  • Odpowiedz A B C wtorek, 03 lipca 2018 11:56 Umieszczone przez: A B C

    ZIELONE W123

  • Odpowiedz Klient wtorek, 03 lipca 2018 11:58 Umieszczone przez: Klient

    @Emilia W.
    To nie zamykaj sklepu o 17:00 czy 18:00, to będziesz miała więcej klientów. Większość ludzi pracuje w godzinach mniej więcej 8:00-16:00 +/-2h. To jest jedna z głównych przyczyn, dlaczego ludzie nie zaglądają na stary rynek.

  • Odpowiedz Johnny Depp wtorek, 03 lipca 2018 12:31 Umieszczone przez: Johnny Depp

    Panie Prezydencie dziękujemy za dobre 3lata!! Odkąd Pan jest cały czas coś się dzieje w Łomży, nigdy nie było tu tak super. Dobrze, że są organizowane takie rozrywki, ludzie się nie nudzą, a przecież po 40 nie kończy się życie

  • Odpowiedz darekk wtorek, 03 lipca 2018 13:00 Umieszczone przez: darekk

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu.

  • Odpowiedz darekk wtorek, 03 lipca 2018 13:02 Umieszczone przez: darekk

    on będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans

  • Odpowiedz darekk wtorek, 03 lipca 2018 13:10 Umieszczone przez: darekk

    ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • Odpowiedz jan88 wtorek, 03 lipca 2018 14:06 Umieszczone przez: jan88

    Muzyk na topie!

  • Odpowiedz darekk wtorek, 03 lipca 2018 14:12 Umieszczone przez: darekk

    Muzyk to zdrajca!!!1

  • Odpowiedz Krzysztof lomza wtorek, 03 lipca 2018 14:23 Umieszczone przez: Krzysztof lomza

    Chrzanowski się nei nadaje na prezydenta

  • Odpowiedz wtorek, 03 lipca 2018 15:30 Umieszczone przez:

    Łomża https://soundcloud.com/wzasiegu/02-07-2018-r-gosc-dnia-bernadeta-krynicka

  • Odpowiedz Wikram wtorek, 03 lipca 2018 17:59 Umieszczone przez: Wikram

    Tylko nie Muzyk

  • Odpowiedz Omen wtorek, 03 lipca 2018 18:42 Umieszczone przez: Omen

    A weźcie idźcie z tą Muzyk... Ktoś taki nie może być prezydentem, aż się dziwię, że pis ją wybrał...

  • Odpowiedz Gorzej nie będzie wtorek, 03 lipca 2018 19:25 Umieszczone przez: Gorzej nie będzie

    Chrzanowski to najgorszy prezydent jakiego lomza miała- gorzej nie będzie:)

  • Odpowiedz ziarno_prawdy środa, 04 lipca 2018 08:26 Umieszczone przez: ziarno_prawdy

    Swietna klasyka filmowa, fajny pomysł, wydaje mi się że ludzi dopisze.