wloskie-wieczory dom lomza
poniedziałek, 16 lipca 2018 13:47

Serbowie na wieczorze u Lutosławskich [FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Serbowie na wieczorze u Lutosławskich [FOTO] fot. Emilian Kudyba
Mimo, że XXV Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża dobiegł już końca, to Drozdowo w dalszym ciągu jest miejscem, w którym odnajdą się lokalni melomani. Wczoraj w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbył się koncert dwóch artystów z Bałkanów „Pocztówka z Serbii”.

brico lomza

Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentował duet z Serbii Marko Miletic i Mihajlo Zurkovic. Pierwszy z nich grał na wiolonczeli, drugi zaś akompaniował na fortepianie. W koncercie „Pocztówki z Serbii” uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Serbowie tego wieczoru zagrali m.in. Schumanna, Debussy'ego, czy Brucha.

Słuchacze zebrani w Dworku Lutosławskich sprawili artystom gromką owację. Po zakończeniu koncertu kwiaty artystom z Bałkanów wręczyła Pani Ewa Kaszuba z Filharmonii Kameralnej w Łomży. Koncert wpisywał się w cykl muzyczny Wieczory u Lutosławskich.

Galeria zdjęć

3 komentarzy

 • Odpowiedz zorientowana82 poniedziałek, 16 lipca 2018 19:46 Umieszczone przez: zorientowana82

  Super koncert:) Brawo dyrektor Miłosz Zarzycki

 • Odpowiedz bis poniedziałek, 16 lipca 2018 20:39 Umieszczone przez: bis

  @ zorientowana82

  daj GŁOS

 • Odpowiedz Cezary Zborwski wtorek, 17 lipca 2018 12:35 Umieszczone przez: Cezary Zborwski

  Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu