wloskie-wieczory dom lomza
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:03

Za nami Wieczór kabaretowy na Starym Rynku [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  pp
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Za nami Wieczór kabaretowy na Starym Rynku [VIDEO i FOTO] fot. mylomza.pl
Na łomżyńskim Rynku dawno nie było takich tłumów. Wieczór kabaretowy zorganizowany w ramach "Łomżyńskich wakacji" oglądało mnóstwo mieszkańców naszego miasta. Występy kabaretów K2 i Smile wywoływały uśmiech zarówno u starszych jak i u młodszych.

brico lomza

Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Podczas niedzielnego Wieczoru kabaretowego Stary Rynek odwiedziło wyjątkowo liczne grono łomżan. Humor artystów, który udzielał się publiczności sprawiał, że widzowie nie mogli narzekać na nudę.

Przed łomżyńską publicznością zaprezentowały się kabarety K2 i Smile. Kabaret K2 w składzie: Bartosz Klauziński , Michał Zenkner i Dominika Najdek wywoływał uśmiech podczas interakcji z publicznością. Łamanie barier pomiędzy sceną a widownią, sprawiało, że publiczność mogła poczuć się nie tylko odbiorcami lecz także uczestnikami tego show.

Na końcu zaprezentował się znany szerokiemu gronu odbiorców kabaret Smile czyli Paweł Szwajgier, Andrzej Mierzejewski i Michał Kincel. Grupa jak zwykle spełniła oczekiwania widowni, dostarczając odpowiedniej dawki śmiechu poprzez satyryczne odwzorowanie absurdów życia codziennego.

Czy występ w Łomży spełnił oczekiwania członków grupy?


- Bardzo, bardzo spełnił bo jeżeli przyjeżdżamy do miasta np. do Łomży, dajemy z siebie 110% a ludzie oddają nam 120 to znaczy, że wszystko się udało i naprawdę duża energia od ludzi z Łomży, dziękujemy im za to bardzo! - mówi Paweł Szwajgier z kabaretu Smile.

Czy jest recepta na rozbawienie publiczności?
- Recepta jest taka, żeby zawsze być otwartym do drugiego człowieka, żeby wejść radosnym na scenę, żeby mieć energię, którą się oddaje bo ta energia wraca i taka wymianka trwa przez cały występ - komentuje kabaret.

- Mamy ten przywilej, że możemy się bawić w pracy, tym co jak gdyby robimy, żeby tutaj nuda się nie wkradła - dodają artyści.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji!

324 komentarzy

  • Odpowiedz mARICK3838kDLO poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:12 Umieszczone przez: mARICK3838kDLO

    Nigdy nie słyszałem tylu negatywnych opinii na temat rządów Marisuza Chrzanowskiego jak na tym kabarecie, słysząc głosne rozmopwy mieszkanców i narzeniania, ten cżłowiek nie ma zadnego juz poparcia w Łomzy

  • Odpowiedz CAŁA ŁOMŻA GŁOSUJE NA CHRZANOWSKIEGO poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:18 Umieszczone przez: CAŁA ŁOMŻA GŁOSUJE NA CHRZANOWSKIEGO

    Ty wyżej ,ale ty poje.....y.Też byłem i słyszałem same pozytywy

  • Odpowiedz Tomasz R. poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:33 Umieszczone przez: Tomasz R.

    Ja też byłem, jakoś ludzie nic takiego nie gadali. Byłem ze znajomymi i zamierzam głosować na Chrzanowskiego.

  • Odpowiedz TAK Dla Prezydenta poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:35 Umieszczone przez: TAK Dla Prezydenta

    jakis troll antyprezydencki wstal...chlopie wez cos na uspokojenie dzieki Chrzanowskiemu wczoraj byly kabarety!!!ludzie klaskali jak grochu mowil na poczatku czyja to inicjatywa byla!!boli was du...ze prezydent wygra..i kiedy jest sukces probujecie atakowac marne z was hejterzy

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:38 Umieszczone przez: darekk

    Od kiedy Chrzanowski jest prezydentem to dużo więcej się dzieje i też ludzie chcą wychodzić, wcześniej świeciło pustkami

  • Odpowiedz agata .m poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:39 Umieszczone przez: agata .m

    brawo Chrzanowski kolejny sukces mam nadzieje ze za rok tez zrobisz kabarety

  • Odpowiedz Matyldia poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:40 Umieszczone przez: Matyldia

    Chrzanowski ma jakąś charyzmę w sobie. Wcześniej nawet jak był jakiś kabaret to przychodziło mniej ludzi. Teraz jest masa ludzi i tak powinno być

  • Odpowiedz tom37 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:40 Umieszczone przez: tom37

    Przynajmniej coś się dzieje w końcu w tej Łomży. Jak najbardziej na plus

  • Odpowiedz Krasnal999 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:40 Umieszczone przez: Krasnal999

    JA TAK SAMO SŁYSZAŁEM SAME NARZEKANIA NA CHRZANOWSKIEGO

  • Odpowiedz AutorWładeczek poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:41 Umieszczone przez: AutorWładeczek

    podobnie słyszałem, wszyscy głosno komentowali sprawe budynku na wesołej, dworca, ciepłej wody i plazy

  • Odpowiedz Wiśta Wio poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:42 Umieszczone przez: Wiśta Wio

    najbardziej to ludzie komentowali brak ratowników na plaży, bardzo narzekali na chrzanowskiego i na fakt, że nie dopilnował sprawy kąpieliska a jest tam bardzo niebezpiecznie bez ratowników !

  • Odpowiedz kamilś poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:43 Umieszczone przez: kamilś

    Myślę, że też "Łomżyńskie wakacje" wiele zrobiły, ten spis wydarzeń to dobry pomysł, bo ludzie zwracają na to uwagę i przychodzą na te wydarzenia.

  • Odpowiedz Rex poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:43 Umieszczone przez: Rex

    Ja słyszałem, że ludzie nie będą głosować na Muzyk. Coś tam też o PO mówili, że też nie.

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:43 Umieszczone przez: darekk

    To podoba mi sie w prezydenturze Chrzanowskiego że tak mocno kulturowo rozwija miasto. Cały czas coś się dzieje. Super że rozwija miasto w każdej płaszczyźnie!!!!
    Brawo Panie Prezesie!!!

  • Odpowiedz zygi poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:43 Umieszczone przez: zygi

    A 4 dzis pisze ze tlumy na kabaretach a jeszcze pare dni temu narzekali ze parodiuja lomze...paranoja portalu

  • Odpowiedz AlkaK poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:44 Umieszczone przez: AlkaK

    Ale ciołek z tego prowadzącego co ludzi nazwał JANUSZAMI to powiem że większego buraka dawno nie widziałam. słoma z butów i łańcuch do palowania krów w kieszeni i tatuaże z gumy Turbo. Pseudo łomżyński konferansjer.
    Ale nie ma co się dziwić jaki pracodawca taki pracownik
    Słomiarz sam nawet między wierszami raczył zazartowac ze w Łomży kabarety miałyby polityczne tematy. Noo Smsowe zatrudnianie

  • Odpowiedz JadwigaD. poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:44 Umieszczone przez: JadwigaD.

    chrzanowski nie ma w łomzy juz poparcia i zdenerwował wiele osób sprawą plaży miejskiej, jak to możliwe, ze tam jest tylu ludzi i żadnego ratownika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:44 Umieszczone przez: darekk

    Dokładnie. Dzięki liście przychodzi więcej ludzi, bo znają wydarzenia od 2 miesięcy i mogą sobie zarezerwować czas na te dni i sprawdzić co ich interesuje albo ich dzieci

  • Odpowiedz Obywatel poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:45 Umieszczone przez: Obywatel

    Miej pretensje do posłów, że takie prawo ustalili. Najlepiej tylko czepiać się Chrzanowskiego. Przynajmniej ma duże poparcie i może wygrać już w I turze

  • Odpowiedz Maciej Z. poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:47 Umieszczone przez: Maciej Z.

    Widzę że co niektórzy chcą żeby w Łomży nic się nie działo. Czy wy w taki sposób chcecie zatrzymać młodych ludzi. Paranoja

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:47 Umieszczone przez: darekk

    Takie wydarzenia nie tylko rozwijają kulturowo miasto ale przyczyniają się do jego promocji. Dobrz że Prezydent to widzi!!!

  • Odpowiedz tgvb poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:47 Umieszczone przez: tgvb

    ludzie gadali na bronka.....ludzie przyszli obejrzec kabaret a ty trolluu wypij meliske..tak gadali o budynku na wesolej??a co tam sie pali????slonce ci przygrzalo trollu...brawo prezydent

  • Odpowiedz ania89 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:48 Umieszczone przez: ania89

    Fajnie że w Łomży dzieje się tyle pozytywnych rzeczy. Brawo Panie Mariuszu jest Pan super prezydentem. Na jesieni ma Pan mój głos

  • Odpowiedz Wiesław T. poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:50 Umieszczone przez: Wiesław T.

    Dobra inicjatywa z tym kabaretem. Można było się pośmiać :)

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:50 Umieszczone przez: darekk

    Wszechstronność Prezydenta w zarządzaniu miastem jest imponująca. Świetna inicjatywa, świetny pomysł. Brawo!!!

  • Odpowiedz Maciej Z. poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:51 Umieszczone przez: Maciej Z.

    Każdy doskonale wie że mieszkańcy potrzebują też rozrywki i tego oczekują od miasta. Proszę spojrzeć dzisiaj praktycznie każda miejscowość proponuje swoim mieszkańcom jak również turystom takie wydarzenia. Poprzedni prezydent tego nie rozumiał. Chrzanowski doskonale to rozumie i chwała m u za to.

  • Odpowiedz danielś poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:51 Umieszczone przez: danielś

    Chrzanowski dobrze wybrał. Jeden z najlepszych kabaretów :D :D :D

  • Odpowiedz Hugo poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:52 Umieszczone przez: Hugo

    Ładnie ktoś tam wyżej wymyślił że gadali o budynku haha. Dobry troll. Jeszcze może smoki były w tej bajce?

  • Odpowiedz PanTadek poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:53 Umieszczone przez: PanTadek

    Wczoraj było rewelacyjnie. Smile rządzi

  • Odpowiedz PanTadek poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:53 Umieszczone przez: PanTadek

    Wczoraj było rewelacyjnie. Smile rządzi

  • Odpowiedz PanTadek poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:53 Umieszczone przez: PanTadek

    Wczoraj było rewelacyjnie. Smile rządzi

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:53 Umieszczone przez: darekk

    Szkoda że nie było skeczu o Muzyk i Kołakowskim. W Łomży śmieją się najbardziej z nich

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:55 Umieszczone przez: enej

    Byłem i muszę przyznać, że jeden z fajniejszych wieczorów tu w Łomży. Ludzie też chwalili obie kabaret i atmosfere. Takie wydarzenia łączą ludzi. Fajnie się spędza czas wsród swoich

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:55 Umieszczone przez: darekk

    Kulturowo i rozrywkowo Łomża nie była tak mocna odkąd pamiętam. Brawo Panie Prezydencie

  • Odpowiedz Wolny poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:56 Umieszczone przez: Wolny

    Mój ulubiony kabaret. To był fajnie spędzony dzień

  • Odpowiedz Na100pro poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:58 Umieszczone przez: Na100pro

    Właśnie co to za głupie gadanie, było super cała rodzina zadowolona :)

  • Odpowiedz Wolny poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:59 Umieszczone przez: Wolny

    Mam nadzieję że jeszcze nie raz będzie taki kabaret

  • Odpowiedz Serce miasta poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:59 Umieszczone przez: Serce miasta

    Wakacje w Łomży to świetny pomysł. Rozrywka na wysokim poziomie i za darmo. Takch zarządców miasta nam trzeba.
    Brawo Prezydencie Chrzanowski.
    Ma Pan mój głos

  • Odpowiedz Omen poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:02 Umieszczone przez: Omen

    Byłem, pośmiałem się.. :)

  • Odpowiedz serce miasta poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:03 Umieszczone przez: serce miasta

    To właśnie świadczy o wielkości prezydenta. Jego pracę widać, naprawdę widać. Inni prezydenci nie umieli ogarnąć 65+tys. miasta. A on organizuje wydarzenia, 'Łomżyńskie wakacje' itp. Moim zdaniem to jest fajne bo ludzie nie siedzą w domu tylko angażują się w wydarzenia a tym pokazują jaka jest naprawdę Łomża. A i też więcej miast słyszy o Łomży... Tak powinno się robić- promocja miasta przez rozrywki. Konieczne z przyjemnym.

  • Odpowiedz serce miasta poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:03 Umieszczone przez: serce miasta

    To właśnie świadczy o wielkości prezydenta. Jego pracę widać, naprawdę widać. Inni prezydenci nie umieli ogarnąć 65+tys. miasta. A on organizuje wydarzenia, 'Łomżyńskie wakacje' itp. Moim zdaniem to jest fajne bo ludzie nie siedzą w domu tylko angażują się w wydarzenia a tym pokazują jaka jest naprawdę Łomża. A i też więcej miast słyszy o Łomży... Tak powinno się robić- promocja miasta przez rozrywki. Konieczne z przyjemnym.

  • Odpowiedz Wysocki poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:03 Umieszczone przez: Wysocki

    widać jeden troll tutaj tylko zachwala pana MArisuza, niestety Autor wielu ESEMESÓW stracił juz poparcie i mieszkancy nie chcą takiego prezydenta

  • Odpowiedz Katarzyna z Łomżycy poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:03 Umieszczone przez: Katarzyna z Łomżycy

    Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i myślę że prawda zwycięży. Szkoda że na świecie jest tylu ludzi którzy próbują niszczyć takich ludzi jak Pan. Proszę się nie przejmować prawda zwycięży a fałszywi ludzie którzy dziś Pana atakują wymyślając durne przyczyny przegrają. Mocno trzymam za Pana kciuki. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:04 Umieszczone przez: darekk

    Chrzanowski już dawno uzyskał mój głos. Po wybraniu jego na urząd prezydenta nie zaczął siedzieć bezczynnie tylko robi coraz więcej i więcej. To jest rzadkie, żeby jakiś prezydent angażował się tak w życie Łomży

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:05 Umieszczone przez: enej

    @darekk mój tak samo. Uważam, że Chrzanowski to naprawdę jest w pierwszej liga wsród prezydentów 50-80tys. miast.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:06 Umieszczone przez: enej

    lidze

  • Odpowiedz Qwerty poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:08 Umieszczone przez: Qwerty

    Ludzie by tylko narzekali. Ja tam się cieszę, że takie kabarety są. Jak komuś się nie podoba, to nie musi chodzić

  • Odpowiedz Antos poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:10 Umieszczone przez: Antos

    Co ma Chrzanowski do tego ze nie ma cieplej wody ? Jak to MPEC I MPWIK wymieniają czyszczą rury. Chyba lepiej się tydzień przemęczyć niż przez najbliższe lata myć się w brudnej wodzie ?
    Plaża to tak samo nie jest jego wina tylko naszego posranego rzadu to oni tak ustanowili i koniec.
    Na spotkaniu o ubojnie byli ludzie 75+ i tez gadanie ze w Łomży nic się nie dzieje ni nic jak ma się coś dziać jak on chce a ludzie nie chcą ? Jakos w Podgorzu są dwie ubojnie i nie śmierdzi no chyba ze nikt z mieszkańców nie przejeżdżał nie był nigdy w Podgorzy to proponuje ruszyć dupę z przed kompa kupić bilet na PKS i się przejechać do Podgorza to i dworzec się ożywi troszkę
    Ludzie ruszcie tyłki z domów przejdźcie się po mieści i zobaczcie jakie są zmiany jak miasto potrafi żyć wieczorami kiedyś był tylko gosciniec i juwenalia w Łomży i tez żeście narzekali ze nic się nie dzieje zastanówcie się o co was chodzie

  • Odpowiedz Prawilniak poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:12 Umieszczone przez: Prawilniak

    Kabarety zawsze spoko. Pozdro

  • Odpowiedz Klon poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:15 Umieszczone przez: Klon

    Kultura to ważna rzecz w życiu człowieka. Akurat Chrzanowskiemu zależy na tym, aby coś się w Łomży działo

  • Odpowiedz Ziutek poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:16 Umieszczone przez: Ziutek

    Rewelacja dzieki chrzanowski za imprezy na starym rynku !!!!!!

  • Odpowiedz Enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:20 Umieszczone przez: Enej

    Świetny pomysł Panie Chrzanowski!!

  • Odpowiedz Antoni 44 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:24 Umieszczone przez: Antoni 44

    Oby więcej takich spotkań. Było na prawdę fajnie. Cała rodzina zadowolona

  • Odpowiedz darekk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:25 Umieszczone przez: darekk

    kultura to jedna z najważniejszych rzeczy w 21-wieku. Takie miasto jak Łomża powinno mieć wysoko-rozwiniętą kulturę

  • Odpowiedz Bienia_uk poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:25 Umieszczone przez: Bienia_uk

    i co myslisz kolego trollu, że pisząć 30 komentarzy pozytywnych zmienisz opinie ludzi ? Żałosne trochę .... Wszyscy wiedza, że Pan Mariusz się nie sprawdził !

  • Odpowiedz kONESERT poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:26 Umieszczone przez: kONESERT

    Super wydarzenia. Mam nadzieję że za rok ponownie zawita do Łomży kabaret z krajowej czołówki. Ja proponuje Kabaret Skeczów Męczących

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:26 Umieszczone przez: enej

    Dokładnie darekk kultura więcej może zrobić niż się wydaje np. wypromować miasto i złączyć ludzi

  • Odpowiedz Ericho34993 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:29 Umieszczone przez: Ericho34993

    CHrzanowski jest najgroszym prezydentem jakiego pamiętam !

  • Odpowiedz hej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:29 Umieszczone przez: hej

    Nie dla Muzyk i peło. Hej!

  • Odpowiedz Speech poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:30 Umieszczone przez: Speech

    Trolle z 4lomza nawet tutaj komentują. Ich strona im już nie wystarcza..

  • Odpowiedz lidelboy poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:35 Umieszczone przez: lidelboy

    Było super. Pogoda dopisała, poziom artystów był rewelacyjny.

  • Odpowiedz Anty4 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:35 Umieszczone przez: Anty4

    Na tej 4 piszą o Chrzanowskim tylko źle. Ciekawe co im taka Muzyk obiecała..

  • Odpowiedz Pan Adam poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:38 Umieszczone przez: Pan Adam

    nie dla chrzanowskiego ! wytłumacz się z esemesów lepiej i budynku na wesołej !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:39 Umieszczone przez: enej

    hahah ratuszowa brygada internetowa dwoi się i troi aby z miernoty samorzadowej zrobić Batmana.

  • Odpowiedz Głos poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:40 Umieszczone przez: Głos

    Nie głosuję na Muzyk. A dlaczego? A dlatego, że za jej kandydaturą stoi biskup. Nie chcę żeby rządził kościół

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:45 Umieszczone przez: enej

    czytam te posty pochwalne wobec Chrzanowskiego jak powieść sf nie mogąc się nadziwić bujnej wyobraźni piszącego. Jak jest kążdy widzi - marazm , lans bans oraz ogromne zadłużanie. Sam sprawca zamieszania już nie bardzo wierzy w swoje siły dlatego chyba udął się na pielgrzymkę prosząc Pana o cud. No ale choćby na kolanach szedł w niej to i tak daremny jego trud.

  • Odpowiedz dryl poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:45 Umieszczone przez: dryl

    Na łomżyńskim Rynku dawno nie było takich tłumów. I to jest fakt bezapelacyjny. Zorganizowanie takiego wydarzenia na Starym Rynku to był moim zdaniem strzał w dziesiątkę.

  • Odpowiedz dryl poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:47 Umieszczone przez: dryl

    Smile na żywo są jeszcze smieszniejsi

  • Odpowiedz pOI poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:49 Umieszczone przez: pOI

    Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Podczas niedzielnego Wieczoru kabaretowego Stary Rynek odwiedziło wyjątkowo liczne grono łomżan. Humor artystów, który udzielał się publiczności sprawiał, że widzowie nie mogli narzekać na nudę.

  • Odpowiedz pOI poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:49 Umieszczone przez: pOI

    Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Podczas niedzielnego Wieczoru kabaretowego Stary Rynek odwiedziło wyjątkowo liczne grono łomżan. Humor artystów, który udzielał się publiczności sprawiał, że widzowie nie mogli narzekać na nudę.

  • Odpowiedz Janusz kiss me poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:56 Umieszczone przez: Janusz kiss me

    Byłem, było super! Kabaret Smile profesjonalnie odegrał skecze. Cieszę się, że miasto żyje!
    Odnośnie trolla hejtującego to chciałem go zapytać, skąd ma wiedzę o czym ludzie mówili? Chodził i podsłuchiwał, czy prowadził sondaż uliczny?
    Z tego co widziałem ludzie byli zadowoleni, bili brawa, skandowali, wchodzili w interakcje z prowadzącymi. Wątpię, żeby ktoś w wakacyjną niedzielę wybrał się na Stary Rynek, żeby ponarzekać na rządzących miastem. Tylko chory człowiek robi ze wszystkiego politykę.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:56 Umieszczone przez: enej

    czytam te posty pochwalne wobec Chrzanowskiego jak powieść sf nie mogąc się nadziwić bujnej wyobraźni piszącego. Jak jest kążdy widzi - marazm , lans bans oraz ogromne zadłużanie. Sam sprawca zamieszania już nie bardzo wierzy w swoje siły dlatego chyba udął się na pielgrzymkę prosząc Pana o cud. No ale choćby na kolanach szedł w niej to i tak daremny jego trud.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:57 Umieszczone przez: enej

    czytam te posty pochwalne wobec Chrzanowskiego jak powieść sf nie mogąc się nadziwić bujnej wyobraźni piszącego. Jak jest kążdy widzi - marazm , lans bans oraz ogromne zadłużanie. Sam sprawca zamieszania już nie bardzo wierzy w swoje siły dlatego chyba udął się na pielgrzymkę prosząc Pana o cud. No ale choćby na kolanach szedł w niej to i tak daremny jego trud.

  • Odpowiedz Krzysztof lomza poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:59 Umieszczone przez: Krzysztof lomza

    chrzanowski się nie nadaje na prezydenta i skonczcie pisać te głupoty !

  • Odpowiedz Dzień dobry poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:59 Umieszczone przez: Dzień dobry

    Smile to na prawdę dobry kabaret. Można się pośmiać. W sam raz do niedzieli

  • Odpowiedz tereska poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:01 Umieszczone przez: tereska

    enej małpka Muzyk, która to dopiero nie poszła na pielgrzymke bo jej wiara kończy się na przyjazni z biskupem

  • Odpowiedz tereska poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:01 Umieszczone przez: tereska

    enej małpka Muzyk, która to dopiero nie poszła na pielgrzymke bo jej wiara kończy się na przyjazni z biskupem

  • Odpowiedz błazej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:03 Umieszczone przez: błazej

    Stanisław wymiata.

  • Odpowiedz błazej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:03 Umieszczone przez: błazej

    Mobilki mobilki

  • Odpowiedz beka poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:04 Umieszczone przez: beka

    Było extra! Eneja nie widziałem, chociaż pisze , że był;) A to matoł, był wszystko słyszał i nikt go nie widział. Aaaaaaaaaaa ha ha ha

  • Odpowiedz błazej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:04 Umieszczone przez: błazej

    Wrzucćie na luz

  • Odpowiedz błazej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:04 Umieszczone przez: błazej

    Wrzucćie na luz

  • Odpowiedz błazej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:04 Umieszczone przez: błazej

    Wrzucćie na luz

  • Odpowiedz Alerty poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:08 Umieszczone przez: Alerty

    Przynajmniej sporo znajomych było. Liczę na więcej spotkań tego typu.

  • Odpowiedz waclav poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:08 Umieszczone przez: waclav

    Ja bym do tych wykonawców zaprosił jeszcz pewną Panią ze Śniadowa, też jest równie śmieszna.

  • Odpowiedz zygmunt z bema poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:09 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    Tylko chrzanowski lomza w dobrym kierunku

  • Odpowiedz waclav poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:09 Umieszczone przez: waclav

    i ma ksywkę czarna mam ba

  • Odpowiedz Woda poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:09 Umieszczone przez: Woda

    A śmiali się z braku ciepłej wody przez 10 DNI???? To dopiero śmiech!

  • Odpowiedz xena poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:11 Umieszczone przez: xena

    Chrzanowski ma dobrą rękę jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tak ta oferta jest bogata.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:13 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:13 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:13 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:13 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz Krzysztof lomza poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:52 Umieszczone przez: Krzysztof lomza

    ale esemesami roboty moze nikt nie bedzie załatwiał :D

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:54 Umieszczone przez: enej

    czytam te posty pochwalne wobec Chrzanowskiego jak powieść sf nie mogąc się nadziwić bujnej wyobraźni piszącego. Jak jest kążdy widzi - marazm , lans bans oraz ogromne zadłużanie. Sam sprawca zamieszania już nie bardzo wierzy w swoje siły dlatego chyba udął się na pielgrzymkę prosząc Pana o cud. No ale choćby na kolanach szedł w niej to i tak daremny jego trud.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:55 Umieszczone przez: enej

    czytam te posty pochwalne wobec Chrzanowskiego jak powieść sf nie mogąc się nadziwić bujnej wyobraźni piszącego. Jak jest kążdy widzi - marazm , lans bans oraz ogromne zadłużanie. Sam sprawca zamieszania już nie bardzo wierzy w swoje siły dlatego chyba udął się na pielgrzymkę prosząc Pana o cud. No ale choćby na kolanach szedł w niej to i tak daremny jego trud.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:55 Umieszczone przez: enej

    czytam te posty pochwalne wobec Chrzanowskiego jak powieść sf nie mogąc się nadziwić bujnej wyobraźni piszącego. Jak jest kążdy widzi - marazm , lans bans oraz ogromne zadłużanie. Sam sprawca zamieszania już nie bardzo wierzy w swoje siły dlatego chyba udął się na pielgrzymkę prosząc Pana o cud. No ale choćby na kolanach szedł w niej to i tak daremny jego trud.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:56 Umieszczone przez: enej

    chrzanowski się nie nadaje na prezydenta i skonczcie pisać te głupoty !

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:56 Umieszczone przez: enej

    chrzanowski się nie nadaje na prezydenta i skonczcie pisać te głupoty !

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:02 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:02 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:02 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:02 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz west poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:03 Umieszczone przez: west

    Jak Muzyk wygra to pewnie zamiast kabaretów na Starym Rynku co najwyżej spotkania Rodziny Radia Maryja będą się odbywać.

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:21 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    za to może nie będzie zatrudniania esemesami albo powoływania kolegów na członków zarządów w projekcie PIERWSZA PRACA ! HAHAHAHAHAHAHAH

  • Odpowiedz euros poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:35 Umieszczone przez: euros

    Oby tylko Muzyk nie wygrała

  • Odpowiedz euros poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:36 Umieszczone przez: euros

    Muzyk co najwyżej może w kościele zostać razem z biskupem

  • Odpowiedz Janusz kiss me poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:52 Umieszczone przez: Janusz kiss me

    No i taki obWieś skrzywdzony przez życie będzie zamulał.

  • Odpowiedz finally poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:00 Umieszczone przez: finally

    Niech sobie niektórzy narzekają. Ja tam byłem wczoraj i nie żałuję. Przynajmniej Chrzanowski robi coś w tej Łomży

  • Odpowiedz jony b. poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:12 Umieszczone przez: jony b.

    Mój głos Chrzanowski ma

  • Odpowiedz Raju poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:18 Umieszczone przez: Raju

    Smile najlepsi :)

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:24 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:24 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:24 Umieszczone przez: enej

    Program koleżanka +. M. zaskakuje

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)

  • Odpowiedz Wiesio Łomżyca poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: Wiesio Łomżyca

    oby chrzanowski nie wygrał, jego koledzy udowodnili, że kompetentni nie są (niesłuszne zwolenienie, niedopilnowanie sprawy plaży miejskiej)