wigilia2018 dom lomza
sobota, 25 sierpnia 2018 07:07

Gwiazdy pożegnały wakacje [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  pp
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Gwiazdy pożegnały wakacje [VIDEO i FOTO] fot. mylomza.pl
Piątkowa impreza zorganizowana w ramach Łomżyńskich Wakacji przyciągnęła na muszlę koncertową liczne grono łomżan. Na scenie wystąpił Łukasz Łyczkowski z grupą 5 RANO, happysad oraz Michał Szpak. To przy ich muzyce mieszkańcy żegnali wakacje. O końcu lata przypomniała także pogoda, zsyłając na widzów prawdziwie jesienny deszcz. Organizatorzy gotowi na tę okoliczność rozdawali widzom parasolki.

brico lomza

Impreza zorganizowana w amfiteatrze przy ul. Zjazd rozpoczęła się tuż po godzinie 18:00. Jako pierwszy wystąpił finalista programu The Voice of Poland - Łukasz Łyczkowski, który przyjechał do Łomży razem z zespołem 5 RANO. Łukasz, określany jako "lubuski Ryszard Riedel" wprowadził publiczność w nastrój bluesa i rocka.

- Uwielbiam grać w nowych miejscach, macie piękny amfiteatr, nie mogę się na niego napatrzeć, marzę, żeby tędy zjechać na sankach, naprawdę - komentuje Łukasz Łyczkowski. Zawsze to jest nowe, dziewicze miejsce i o to tu chodzi, żeby grać w nowych miejscach, żeby poszerzać spektrum tych, którzy słuchają nas i dzisiaj chyba było dobrze, to wy mi powiedzcie czy było dobrze - dodaje artysta.

Po Łukaszu Łyczkowskim, scenę przejął znany publiczności zespół happysad, który zaprezentował łomżanom swoje najpopularniejsze utwory. Grupa happysad, założona w 2001 roku, może poszczycić się ponad tysiącem koncertów zagranych w Polsce.

- Liczba koncertów nie jest jakby celem samym w sobie, to znaczy bardzo przyjemnie się gra koncerty i tak dalej, sam fakt, że nie liczyliśmy ich do momentu kiedy się zorientowaliśmy, że może ich być rzeczywiście koło tysiąca... ale tak to nie, myślę, że te liczby to nie są istotne tak naprawdę - mówi Jakub Kawalec, wokalista happysad.

Gwiazdą tego wieczoru, był Michał Szpak, kontrowersyjny artysta, który szerszemu gronu publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w talent show X-Factor. Po programie jego kariera błyskawicznie nabrała tempa, Michał m.in. reprezentował Polskę podczas Eurowizji.

W trakcie gościńca, wręczono także nagrody laureatom Konkursu Kulinarnego „Zasmakuj w Łomży”.

Przeszkodą dla publiczności mogła okazać się pogoda. W połowie imprezy Łomżę nawiedził deszcz, lecz wytrwali słuchacze zostali na muszli do końca. Niektórzy posiłkowali się parasolkami rozdawanymi przez organizatorów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji!

85 komentarzy

  • Odpowiedz oral sobota, 25 sierpnia 2018 07:46 Umieszczone przez: oral

    A ja właśnie żegnam Łomżę. Bez żalu.

  • Odpowiedz zygmunt z bema sobota, 25 sierpnia 2018 08:28 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    Super!!!za Chrzanowskiego duzo jest wydarzen!!dziękujęmy..a nie chcemy zeby Suwalki wybieraly nam prezydenta z Lomzy do tego doszlo ze torun i suwalki mowią kto jest lepszy???dla nich nie dla nas...nigdy na muzyk nie zaglosujemy!!!!

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 08:38 Umieszczone przez: darekk

    Świetne zakończenie wakacji!! byłem i było świetnie

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 08:39 Umieszczone przez: darekk

    zygmunt
    masz rację, świat się kończy, Suwałki wybierają kandydatów na prezydenta Łomży!!! co oni wiedzą o Łomży???? My potrzebujemy prezydenta od nas a nie jakąś babę ze Śniadowa!!

  • Odpowiedz Matthias sobota, 25 sierpnia 2018 08:42 Umieszczone przez: Matthias

    Durne Juwenalia z durnymi, polskimi raperami zebrały dwa razy więcej ludzi ... żal słów na obecne społeczeństwo.

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 08:44 Umieszczone przez: enej

    zobaczcie że w wymiarze mikro jest tak samo jak w wymiarze makro!!!
    w sprawy Polski mieszają się jakieś szemrane osoby z zewnątrz
    i tak samo jest w Łomży
    ludzie zewnątrz próbują nam wciskać kobietę ze Śniadowa która naraziła miasto na 1 000 000 zł strat!!!!
    nikt jej tutaj nie chce panie Zieliński!!!! jestem zwolennikiem PiS ale na Zieliniaka, ani na Muzyk nigdy nie zagłosuję

  • Odpowiedz br sobota, 25 sierpnia 2018 08:46 Umieszczone przez: br

    Na juwenaliach bylo wiecej ludzi ze wzgledu chociazby na pogode. Koncerty na prawde udane. Szkoda, ze ta pogoda nie dopisala, ale i tak bylo ok.

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 08:46 Umieszczone przez: darekk

    @enej

    święta prawda!!!
    dlaczego skompromitowany Zieliński ma przywozić nam prezydenta z Suwałk????? Powiedzmy mu zdecydowane NIE!!!!! NIE dla Muzyk!!!!
    ja na tego Zielińskiego też nie głosuję!!!!

  • Odpowiedz serce miasta sobota, 25 sierpnia 2018 08:48 Umieszczone przez: serce miasta

    no nie przesadzajcie. jak na warunki atmosferyczne było naprawdę dużo ludzi i rozchodziliśmy się w świetnych nastrojach!!!
    Bardzo miłe zakończenie wakacji!!!

  • Odpowiedz gość sobota, 25 sierpnia 2018 08:50 Umieszczone przez: gość

    Nie zadzierać z Zielińskim trole bo się doigracie. Służba czuwa, służba może a na koniec ci pomoże. Wybrać stomatolog czy protetyk?

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 08:54 Umieszczone przez: darekk

    WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nie wierzę!!!!!!!!!!!
    gość straszy nas że jak nie przestaniemy wypowiadać swoich opinii to zapuka do nas rano ABW tak jak za czasów PO!!!!!
    nie wierzę w to co czytam!!!!!!! w jakim my kraju żyjemy!!!

  • Odpowiedz Enej sobota, 25 sierpnia 2018 08:54 Umieszczone przez: Enej

    Według niektórych piszących to już i na takie tłukanice jakiś obowiązek chodzenia jest. Książkę poczytać burale a nie umpa umpa za publiczną kasę wysłuchiwać. Jak takie kuncerta mają być wykładnią dobrego zarządzania miastem to gratulacje. Niewiele wam trzeba. Kościół, tłukanica i piach nad rzeką i już intelektualny i prorozwojowy odlot miasta całego. W nicość.

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 08:54 Umieszczone przez: enej

    @ gość

    uświadom nam jeszcze, co zrobi nam władza jeżeli będziemy ją krytykować????
    NIECH LUDZIE TO USŁYSZĄ!!!!!!!!

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 08:57 Umieszczone przez: enej

    a mnie jest przykro bo inaczej sobie tego Michała na żywo wyobrażałem . A on zwyczajnie spartolił ten koncert. Nagłośnienie czyli realizacja dzwięku to jeden wielki burczący bełkot i chyba jakiś głuchy dżwiękowiec to robił . Sam Szpak wiedziałem ,że ma specyficzny styl i wcale mnie to do wczoraj nie przeszkadzało . Po koncercie obdarł mnie ze złudzeń bo zachowanie , gesty to jedna przerysowana maniera i sodówa w głowie. Pierwsza piosenka to myślałem ,że Violetta Villas ożyła i już chciałem krzyczeć na cała muszlę ludzi ludzie cud!!!!!!!!!!!!!!!! Wykonanie utworów marna , bez życia , jakby bełkot narkomana który zużył juz ostatnią działkę i na nastepną nie ma. To kulenie się i burczenie gdzieś w kącie sceny to może sobie w domu uskuteczniac bo tu ludzie chcą go zobaczyć a nie podziwiać pokurczone pozycje bo to wyglada smiesznie i jest całkowicie niezrozumiałe artystycznie na takim koncercie. Swoich piosenek miał mało ,a ta eurowizyjna tak zaśpiewana i zrealizowana dzwiękowo ,że przypominało mnie to dzwięk supszczanej wody w sedesie a nie piosenkę która podbiła serca widzów eurowizji. W sumie jedno tu było dobre. Na żywo miałem okazję skonfrontowac fakty z mitami i mam nadzieję ,ze mimo wszystko nie rosnie nam kolejny sceniczny pustak.

  • Odpowiedz gość sobota, 25 sierpnia 2018 08:57 Umieszczone przez: gość

    darekk To nie jest straszenie. To twoja nadzieja na spotkanie swoich, zostaniesz wtedy wyróżniony tak jak wyróżniane są osoby co im się DOJNA ZMIANA nie podoba.

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 08:59 Umieszczone przez: enej

    ten co powyzęj tak opluwa panią Muzyk to nie ja tylko jakiś pomiot intelektualny który się pod mój nick podszywa pod pod własnym nie ma odwagi publikowac.

  • Odpowiedz gość sobota, 25 sierpnia 2018 09:01 Umieszczone przez: gość

    enej ona nie zrobi. Ona już robi. Takie rzeczy funduje że już modlitwa niedługo zostanie.

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 09:08 Umieszczone przez: darekk

    @ enej

    czy mówienie o faktach to opluwanie???
    chcesz powiedzieć że nie było afery z pomnieniem??? chcesz powiedzieć że nie było afery z edukatorem???? chcesz powiedzieć że tylko dwie decyzje Muzyk przyniosły miastu ok MILION zł strat????
    to jest opluwanie czy mówienie prawdy???

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 09:20 Umieszczone przez: darekk

    jako zwolennik PiSu od zawsze jestem przerażony tym co się dzieje. Ludzi prawych i sprawiedliwych bez powodu spycha się na margines, a kogoś takiego, zdrajczynię (zdradziła osobę która ją politycznie stworzyła), niekompetentną (2 jej decyzje kosztowały MILION zł strat) bezczelnie się nam wciska!!!!!
    kto PiSowi podrzucił te kukułczej jajo?????
    przejedziecie się na tym.....zobaczycie....i piszę to z przykrością, bo popieram idee PiSu!!!! a wystarczyło poprzeć WASZEGO kandydata który od 14 lat LOJALNIE jest w PiSie!!!! Gdybyście go poparli to mielibyście swojego prezydenta w Łomży na kolejną kadencję!!!!!!! i to w pierwszej turze z rekordowym poparciem!!!!!
    a tak muzyk przegra tak jak przegrał już dwa razy Kołakowski w Łomży

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 09:20 Umieszczone przez: darekk

    jako zwolennik PiSu od zawsze jestem przerażony tym co się dzieje. Ludzi prawych i sprawiedliwych bez powodu spycha się na margines, a kogoś takiego, zdrajczynię (zdradziła osobę która ją politycznie stworzyła), niekompetentną (2 jej decyzje kosztowały MILION zł strat) bezczelnie się nam wciska!!!!!
    kto PiSowi podrzucił te kukułczej jajo?????
    przejedziecie się na tym.....zobaczycie....i piszę to z przykrością, bo popieram idee PiSu!!!! a wystarczyło poprzeć WASZEGO kandydata który od 14 lat LOJALNIE jest w PiSie!!!! Gdybyście go poparli to mielibyście swojego prezydenta w Łomży na kolejną kadencję!!!!!!! i to w pierwszej turze z rekordowym poparciem!!!!!
    a tak muzyk przegra tak jak przegrał już dwa razy Kołakowski w Łomży

  • Odpowiedz ccc sobota, 25 sierpnia 2018 09:30 Umieszczone przez: ccc

    na zenku bylo wiecej osob

  • Odpowiedz Zadowolony. sobota, 25 sierpnia 2018 09:41 Umieszczone przez: Zadowolony.

    Kołakowski na Prezydenta Unii Europoejskiej !!

  • Odpowiedz buractwo łomżyńskie sobota, 25 sierpnia 2018 09:53 Umieszczone przez: buractwo łomżyńskie

    hołota siebie wartych mało wartościowych ludzi wkłada tyle emocji i energii w kłamców politykierów
    żałośni jesteście i tyle warci co Wasi kandydaci

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 10:14 Umieszczone przez: darekk

    wyspowiadam się bo zależy mi na Łomży, a to dlatego że tu się urodziłem, tu wychowałem i tu mieszkam. Dlatego chce uchronić miasto przed takimi osobami jak Muzyk, Borysewicz czy Janicki.
    Obecnie jedyną szansą na dalszy rozwój Łomży est Chrzanowski, dlatego z całą rodzina i znajomymi głosuję na niego!!!!

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 10:14 Umieszczone przez: darekk

    wyspowiadam się bo zależy mi na Łomży, a to dlatego że tu się urodziłem, tu wychowałem i tu mieszkam. Dlatego chce uchronić miasto przed takimi osobami jak Muzyk, Borysewicz czy Janicki.
    Obecnie jedyną szansą na dalszy rozwój Łomży est Chrzanowski, dlatego z całą rodzina i znajomymi głosuję na niego!!!!

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 10:14 Umieszczone przez: darekk

    wyspowiadam się bo zależy mi na Łomży, a to dlatego że tu się urodziłem, tu wychowałem i tu mieszkam. Dlatego chce uchronić miasto przed takimi osobami jak Muzyk, Borysewicz czy Janicki.
    Obecnie jedyną szansą na dalszy rozwój Łomży est Chrzanowski, dlatego z całą rodzina i znajomymi głosuję na niego!!!!

  • Odpowiedz D.N.O sobota, 25 sierpnia 2018 10:20 Umieszczone przez: D.N.O

    po raz kolejny dziękuje władzom łomży że spytały nas o zdanie jakie 'gwiazdy' chcielibyśmy ugościć w naszym mieście za nasze ciężko wypocone podatki. Nic tu sie nigdy nie zmieniło.

  • Odpowiedz D.N.O sobota, 25 sierpnia 2018 10:21 Umieszczone przez: D.N.O

    po raz kolejny dziękuje władzom łomży że spytały nas o zdanie jakie 'gwiazdy' chcielibyśmy ugościć w naszym mieście za nasze ciężko wypocone podatki. Nic tu sie nigdy nie zmieniło.

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO sobota, 25 sierpnia 2018 10:37 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO sobota, 25 sierpnia 2018 10:37 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO sobota, 25 sierpnia 2018 10:37 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO sobota, 25 sierpnia 2018 10:37 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO sobota, 25 sierpnia 2018 10:37 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    CHRZANOWSKI ZOSTAŁ WYWALONY Z PISU

  • Odpowiedz qdgy sobota, 25 sierpnia 2018 10:46 Umieszczone przez: qdgy

    nie dla ...i co tak sie cieszysz tadzik i agniesia osiagneli sukces ...oni są bezwzględni...nie beda rzadzi lomzą to my wybietamy a nie suwalki

  • Odpowiedz NIE DLA MUZYK sobota, 25 sierpnia 2018 10:48 Umieszczone przez: NIE DLA MUZYK

    Dzieki Bronek i Aga ze dzieki wam Łomża nie ma nic do powiedzenia.
    Narzekaliscie ze Łomża rzadzi Białystok a teraz beda Suwałki i Toruń!!!!!
    Alleluja Zielina!!!

  • Odpowiedz Forever PIS sobota, 25 sierpnia 2018 10:49 Umieszczone przez: Forever PIS

    CHRZANOWSKI DZIEKI BOGU WYWALILI CIE.. TERAZ MOZESZ DZIALAC NAPRAWDE DLA LOMZY!!!!!!!!
    JESTESMY ZA TOBA

  • Odpowiedz ania12 sobota, 25 sierpnia 2018 10:51 Umieszczone przez: ania12

    DZIEKI TAKIM LUDZIOM DUCHOWNYM JAK BRONEK I ZARADNEJ PANI ZE SNIADOWA MLODZI ZDOLNI LUDZIE, UCZIWI I LOJALNI SA WYKASZANI Z PARTII TYLKO DLATEGO ZEBY IM BYLO DOBRZE !!!!!

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 11:46 Umieszczone przez: darekk

    zobaczymy kto odpowie z Edukatora,
    ale to i tak pikuś w porównaniu z aferą zakupu hotelu na Wesołej,
    tam straty miasta będą trzy, cztery razy większe , a to już idzie na konto Mariusza

  • Odpowiedz Mariusz zly sobota, 25 sierpnia 2018 12:16 Umieszczone przez: Mariusz zly

    Chrzanowski - zapamiętaj, gorszego prezydenta Łomża nie miała, już ta muzyk od Ciebie lepsza

  • Odpowiedz 	ania12 sobota, 25 sierpnia 2018 12:16 Umieszczone przez: ania12

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Odpowiedz 	qdgy sobota, 25 sierpnia 2018 12:19 Umieszczone przez: qdgy

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 12:19 Umieszczone przez: darekk

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Odpowiedz 	zygmunt z bema sobota, 25 sierpnia 2018 12:21 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Odpowiedz Alex. sobota, 25 sierpnia 2018 12:22 Umieszczone przez: Alex.

    Za kadencji Chrzanowskiego to miasto ożyło. Organizowany jest sylwester, latem są koncerty w ramach dni miasta czy też gościńca. Jestem młodym człowiekiem i cieszę się że mamy normalnego prezydenta a nie jakąś obłąkaną panienkę, która co najwyżej to Arkę Noego by ściągnęła.

  • Odpowiedz Misia2 sobota, 25 sierpnia 2018 12:23 Umieszczone przez: Misia2

    gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • Odpowiedz Fałsz opol sobota, 25 sierpnia 2018 12:24 Umieszczone przez: Fałsz opol

    Gościu, który podszywasz się tu pod innych internautów a jak nazwiesz to co ty robisz? Może tytaniczna praca?

  • Odpowiedz Alex. sobota, 25 sierpnia 2018 12:25 Umieszczone przez: Alex.

    Cztery lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętność zarządzania.


    Dług rośnie, brak nowych inwestycji gospodarczych przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta młodych, zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi m.in. za organizowane przez Chrzanowskiego igrzysk dla pospólstwa? Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta! Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego!

  • Odpowiedz 	Fałsz opol sobota, 25 sierpnia 2018 12:27 Umieszczone przez: Fałsz opol

    Mariuszek nie ma żadnych zasług dla miasta, nic pozytywnego nie zrobił, zwyczajnie był miernym prezydentem, dokonał zmian kadrowych w celu obsadzenia miejskich stanowisk kumplami i PiSlamistami, na dodatek w większości dyletantami, bez wymaganych kompetencji i wykształcenia...
    urząd kierowany przez niego wielokrotnie działał nieprofesjonalnie, zawalił kilka istotnych spraw przez co i kilka nietrafnych ekonomicznie decyzji miasto poniosło wielomilionowe straty (ogromny wzrost zadłużenia)

  • Odpowiedz darekk sobota, 25 sierpnia 2018 12:28 Umieszczone przez: darekk

    największą słabością Chrzana jest jego dyletanctwo wynikające z "żółtodzióbstwa" i zdradzanego braku wykształcenia faktycznego co nie zmienia fakt nabrania nieco większej ogłady w czasie pełnienia funkcji, zatem pierwsze lata to była zwyczajna nauka taka, jaką przyszły pracownik pobiera na stażu, był ślepo wierny władzom PiSlamskiej mafii politycznej i kościelnej czarnej sile, urzędem i sprawami miasta kierował chaotycznie, często zmieniał decyzje, otoczył się ludżmi często bez wystarczajacych kwalifikacji-kompetencji, a także o wątłej reputacji (tragifarsa z esemesowym gońcem)...
    jednym słowem nie zasłużył na powtórny wybór, wręcz przeciwnie, POwinien odejść i zapaść się pod ziemię ze wstydu

  • Odpowiedz tgvb sobota, 25 sierpnia 2018 12:30 Umieszczone przez: tgvb

    Dług rośnie, brak nowych inwestycji gospodarczych przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta młodych, zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi m.in. za organizowane przez Chrzanowskiego igrzysk dla pospólstwa? Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta! Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego!

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:30 Umieszczone przez: krycha

    FAKTYCZNIE A TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM WYBRANIA MIZERNYCH ZASTĘPCÓW. SZCZEGÓLNIE TA MUZYK JEST CIENKA MERYTORYCZNIE A DO TEGO ROZSTRZEPANA.

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:30 Umieszczone przez: krycha

    FAKTYCZNIE A TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM WYBRANIA MIZERNYCH ZASTĘPCÓW. SZCZEGÓLNIE TA MUZYK JEST CIENKA MERYTORYCZNIE A DO TEGO ROZSTRZEPANA.

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:31 Umieszczone przez: krycha

    FAKTYCZNIE A TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM WYBRANIA MIZERNYCH ZASTĘPCÓW. SZCZEGÓLNIE TA MUZYK JEST CIENKA MERYTORYCZNIE A DO TEGO ROZSTRZEPANA.

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:33 Umieszczone przez: krycha

    OBOJE NIE NADAJĄ SIĘ NA TEN URZĄD

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:34 Umieszczone przez: krycha

    JEDNO WARTE DRUGIEGO
    KTO MĄDRY GŁOSUJE NA PO

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:35 Umieszczone przez: krycha

    Chrzanowski się nadaje. A ten gość co się pode mnie podszywa to zwykły ciul

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:35 Umieszczone przez: krycha

    Chrzanowski się nadaje. A ten gość co się pode mnie podszywa to zwykły ciul

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:36 Umieszczone przez: krycha

    BORYSEWICZ PREZYDENTEM
    I WSZYSTKICH POGODZI

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:38 Umieszczone przez: krycha

    PRZEJĘZYCZYŁAM SIĘ
    POWINNO BYĆ :
    Chrzanowski się NIEnadaje !

    TYLKO BORYSEWICZ !

  • Odpowiedz krycha sobota, 25 sierpnia 2018 12:58 Umieszczone przez: krycha

    Chrzanowski się nadaje. A ten gość co się pode mnie podszywa to zwykły ciul

  • Odpowiedz wasyl sobota, 25 sierpnia 2018 13:24 Umieszczone przez: wasyl

    Chrzanowski moja babcia dla ciebie zdradzi swój pis

  • Odpowiedz Słowianka sobota, 25 sierpnia 2018 13:24 Umieszczone przez: Słowianka

    bezimienny pisarczyku : jakie gwiazdy ? ... były chmury i deszcz padał hahahaha

  • Odpowiedz merty sobota, 25 sierpnia 2018 13:31 Umieszczone przez: merty

    Chrzanowski robi dużo dobrej roboty

  • Odpowiedz liberty sobota, 25 sierpnia 2018 13:45 Umieszczone przez: liberty

    ZA CHRZANOWSKIEGO DZIEJE SIĘ BARDZO DUŻO. JEST TO FAKT BEZAPELACYJNY

  • Odpowiedz fertych sobota, 25 sierpnia 2018 13:54 Umieszczone przez: fertych

    Wczoraj na Muszli przy ul. Zjazd było tysiące słuchaczy. Dziękujemy Tobie Chrzanowski i oczekujemy kontynuacji w przyszłych latach.

  • Odpowiedz niezależny2018 sobota, 25 sierpnia 2018 16:00 Umieszczone przez: niezależny2018

    Jesienią głosuję za normalnością, którą gwarantuje Chrzanowski. Nie chcę, by Łomżą rządziła sfiksowana na trzeźwość i nielojalna Muzyk. Nie zagłosuję też ani na kandydata totalnej opozycji ani na kandydata postkomunistów. Chrzanowski jest gwarantem, że żadne grupy społeczne nie zostaną zapomniane w mieście. Dbał i o rodziny (wprowadził samorządowe becikowe) i o seniorów (darmowe empeki, karta seniora, rada seniorów, seniorada) i o młodych (łokery, młodzieżowa rada miasta, przeróżne imprezy kulturalno-rozrywkowe i sportowe). Wspierał też przez całą kadencję łomżyńskie kluby sportowe (ŁKS, MŁKS, mma, MKS Dwójkę Łomża i innych). Poza tym za jego kadencji Łomża idzie do przodu. Od lat nie było u nas tyle remontów dróg (Zawadzka, Szosa Zambrowska, Połowa, Sikorskiego, Poligonowa, Glogera, Stacha Konwy, Kopernika i inne, a wkrótce także Niemcewicza). A do tego remont Filharmonii, Hali Targowej, Park Jana Pawła II i budowa nowoczesnego dworca autobusowego. Jesienią wraz z całą rodziną głosuję na Mariusza Chrzanowskiego.

  • Odpowiedz akwi sobota, 25 sierpnia 2018 18:19 Umieszczone przez: akwi

    PAJACU.
    KOSCIOL MOZE POPIERAC KOGO CHCE!!!!

    CHRZANOWSKIEGO POPIERAL? CHYBA TAK, TYLKO CHLOP NIE WIEDZIAL JESZCZE O ICH WEWNETRZNYCH STERACH DLATEGO DALI MU NA ZASTEPCE MUZYK.

    A TERAZ MADRZEJSZY JEST O TO WSZYSTKO CO GO SPOTKALO OD TEJ PANNY I KOLESI I MEDIOW Z 4 LOMZA KTORE WCIAZ HEJTUJA WSZYSTKO CO PREZYDENTA DOTYCZY, ORAZ OD KSIEZY.

    KTO SIE NIE POZNAL NA SPECYFICE NASZEGO MIASTA JAK CHRZANOWSKI???

    ALE ALE JESLI KOSCIOL POPIERA ZDRADE I PANNE KTORA ZA PLECAMI JUZ DAWNO USTAWIALA SOBIE DROGE DO FOTELA? TO TO MA BYC KOSCIOL? POPIERAC NIEMORALNOŚĆ I BRAK LOJALNOŚCI?

    DZIEKUJE ZA TAKI KOSCIOL -EK!!

  • Odpowiedz Enej sobota, 25 sierpnia 2018 18:45 Umieszczone przez: Enej

    Według niektórych piszących to już i na takie tłukanice jakiś obowiązek chodzenia jest. Książkę poczytać burale a nie umpa umpa za publiczną kasę wysłuchiwać. Jak takie kuncerta mają być wykładnią dobrego zarządzania miastem to gratulacje. Niewiele wam trzeba. Kościół, tłukanica i piach nad rzeką i już intelektualny i prorozwojowy odlot miasta całego. W nicość.

  • Odpowiedz Gość sobota, 25 sierpnia 2018 18:48 Umieszczone przez: Gość

    Pseudogwiazdy pożegnały wakacje za kasę łomżyniaków którzy gremialnie żegnają obecnego prezydenta. Oczywiście bardzo ozięble żegnają oferując mimo wszystko darmowe pakowanie z ratuszowych wygódek.

  • Odpowiedz enej1 sobota, 25 sierpnia 2018 18:55 Umieszczone przez: enej1

    enej pajacu nie tobie oceniac co ludzie lubia sluchac.
    tobie widocznie techno gra we lbie bo stylowa taka od ciebie zalatuje ze brak slow.

    bronisz wypowiedzi? masz problem z tym co czytasz? ------- to nie czytaj pajacu tylko sam wez te ksiazke i sie douczaj zycia i swiata.

  • Odpowiedz enej1 sobota, 25 sierpnia 2018 18:58 Umieszczone przez: enej1

    ale ty nie umiesz sie powstrzymac przed komentowaniem zastanej rzeczywistosci.

    chlopie nie odrozniasz dobra od zla? nie odrozniasz uczciwego zagrania od falszu ? to masz problem jak wiekszosc popierajacych panne zaradna.

    ale to wasz sosik gotujcie sie w nim razem.

  • Odpowiedz Forever PIS sobota, 25 sierpnia 2018 19:00 Umieszczone przez: Forever PIS

    za rok gosciniec bedzie z alkoholem bedzie normalnie!!!! glosuje na chrzanowskiego

  • Odpowiedz Enej sobota, 25 sierpnia 2018 19:03 Umieszczone przez: Enej

    enej1 nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdząca trzaśnie i smrodu narobisz. Kaligrafujesz już to kaligrafuj, trenuj może i pisanie ci z czasem wyjdzie.

  • Odpowiedz Gość sobota, 25 sierpnia 2018 19:05 Umieszczone przez: Gość

    Pseudogwiazdy pożegnały wakacje za kasę łomżyniaków którzy gremialnie żegnają obecnego prezydenta. Oczywiście bardzo ozięble żegnają oferując mimo wszystko darmowe pakowanie z ratuszowych wygódek.

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 19:06 Umieszczone przez: enej

    hahah enej1 wal się na glebe i tarzaj ze smiechu po przeczytaniu własnych bredni ahahah

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 19:07 Umieszczone przez: enej

    jeżeli oczywiście nie masz problemu z czytaniem i zrozumieniem tego co sam piszesz ahahaha

  • Odpowiedz enej1 sobota, 25 sierpnia 2018 19:25 Umieszczone przez: enej1

    enej.

    smieszysz mnie i nic wiecej!!!

    zonie w domu tez tak trujesz? to dlatego pewnie siedzisz przed kompem bo zyc sie z toba nie da :)))

    sa tez takie osoby ktore pracuja calymi dniami bo nie maja do kogo wracac. fikcja fikcja pogania.

  • Odpowiedz enej1 sobota, 25 sierpnia 2018 19:28 Umieszczone przez: enej1

    hehehhe.
    twoja kandydatka tak szybko wyprowadza sie z rownowagi jak ty?
    to swietnie!!

  • Odpowiedz Never piss sobota, 25 sierpnia 2018 20:29 Umieszczone przez: Never piss

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81.
    Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy.Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Odpowiedz Enej sobota, 25 sierpnia 2018 20:34 Umieszczone przez: Enej

    enej1 nie pij już. Ty piszesz i za mnie i za siebie a później gadasz do siebie: coś mi się popier..ło, no coś mi się popier..ło. Nie zdradzaj też niuansów własnego pożycia małżeńskiego. Nam to jest głęboko obojętne jak ci się układa i czy wracasz czy nie wracasz do chaty i jakiego rodzaju zadowolenie czerpiesz z małżeństwa.

  • Odpowiedz Never piss sobota, 25 sierpnia 2018 20:47 Umieszczone przez: Never piss

    Forever PIS
    za rok gosciniec bedzie z alkoholem bedzie normalnie!!!! glosuje na chrzanowskiego

    Ale programu pincet plus na alkohol to chyba ten twój kandydat i partia jeszcze nie ogłosili? Czekasz że wszystko będzie za frii?

  • Odpowiedz enej1 sobota, 25 sierpnia 2018 20:49 Umieszczone przez: enej1

    Enej

    co ci powiem to ci powiem ale ci powiem.
    ty i twoja kandydatka nigdy nie dorosniecie do piet Chrzanowskiemu. Bo wlasnie to o czym pisales u niektorych jest fikcja i nie istnieje. a czlowiek z nieszczescia gotowy jest do roznych akcji zeby na siebie zwrocic uwage.

    ale co kto woli.

  • Odpowiedz pani sobota, 25 sierpnia 2018 21:16 Umieszczone przez: pani

    nie da ci tego ojciec nie da ci tego matka co moze dac ci dzisiaj na stolku podsiadka.

    Aga na prezydenta ua ua ua. dresiarze za panią, białe rekawiczki za panią.

  • Odpowiedz enej sobota, 25 sierpnia 2018 22:19 Umieszczone przez: enej

    hahah enej1 wal się na glebe i tarzaj ze smiechu po przeczytaniu własnych bredni ahahah

  • Odpowiedz Enej sobota, 25 sierpnia 2018 22:28 Umieszczone przez: Enej

    enej1 Może i zapatrzyłeś się na te pięty swojego pana i możesz mu je nawet wyszorować ale to nie znaczy że inni mają podobne zapędy. Faktycznie upodobałeś sobie figurę do dorastania. Językowo jesteście podobnie wymowni w stylu zastam i cuś tam cuś tam. A moja kandydatka nazywa się "Wolność od tandetnej propagandy".