wigilia2018 dom lomza
piątek, 07 września 2018 06:57

Galeria Veneda: Wystawa robotów filmowych

Napisane przez  mat. promocyjny
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Galeria Veneda: Wystawa robotów filmowych fot. nadesłane
W łomżyńskiej Galerii Veneda trwa niezwykła wystawa. Specjalnie dla dzieci, Galeria Veneda zaprosiła do siebie niezwykłych gości ze świata robotów! Wśród zgromadzonych modeli dochodzących do ponad dwóch metrów wysokości znajdziemy repliki znane z kasowych produkcji filmowych: Terminator T-1000, Obcy, Predator, Transformersy, maszyny rodem z Gwiezdnych Wojen, a także postaci znane z produkcji animowanych. Wystawa potrwa aż do soboty, 8 września. Tego dnia odbędą się warsztaty samodzielnego konstruowania i programowania robotów.

brico lomza

Wszystkie modele wykonane są z metalu i wiernie oddają charakterystyczne szczegóły przedstawianych postaci. Niektóre modele są ruchome, co dodatkowo uatrakcyjnia prezentowaną wystawę.

Wystawa Robotów Filmowych to atrakcja nie tylko dla dzieci, ale także rodziców wychowanych na klasykach gatunku Sci-Fi. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z ulubioną postacią i powspominać młode lata.

Natomiast w ostatnim dniu wystawy tj. w sobotę, 8. września organizatorzy zapraszają dzieci do nauki samodzielnego konstruowania i programowania robotów poprzez zabawę klockami LEGO MINDSTROMS i LEGO WeDo.

Praca w zespołach, w odpowiednich grupach wiekowych, pod czujnym okiem instruktorów gwarantują miłą atmosferę warsztatów i doskonałe warunki do opanowania nowych umiejętności z zakresu współczesnych technologii.

Celem zajęć jest rozbudzenie u najmłodszych zainteresowania robotyką, informatyką i innymi pokrewnymi naukami, które są przyszłością tego świata.

Być może i Twoje dziecko ma zadatki na geniusza IT…? Sprawdź to!

2 komentarzy

  • Odpowiedz robotnik z wąsami piątek, 07 września 2018 08:20 Umieszczone przez: robotnik z wąsami

    najpopularniejsze w Łomży są roboty ziemne

  • Odpowiedz :) piątek, 07 września 2018 14:17 Umieszczone przez: :)

    Raczej repliki robotów które są podobne do tych z filmów.nie są to roboty oryginalnie skopiowane z uwagi na własność intelektualna. Tak patrząc po nazwach
    :)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu