dom lomza
czwartek, 25 października 2018 11:59

Na straganie... czyli spotkanie z warzywami w Galerii Veneda!

Napisane przez  materiał sponsorowany
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 Na straganie... czyli spotkanie z warzywami w Galerii Veneda! ma. nadesłany
Już 28 października w handlową niedzielę Galeria Veneda zaprasza na interaktywny spektakl "Na straganie - historia prawdziwa", połączony z animacjami dla dzieci w wykonaniu aktorów z Teatru Kolorowe Skarpety. Co jeśli kapusta wcale nie ma pustej głowy a cebula okaże się najpiękniejszą istotą na świecie? Precz ze stereotypami - jesteśmy super warzywami!

W najbliższą niedzielę handlową Galeria Veneda zaprasza na spektakl pt. "Na straganie - historia prawdzia" połączony z animacjami przeznaczonymi specjalne dla dzieci o które zadbają aktorzy Teatru Kolorowe Skarpety.

Bohaterowie interaktywnego spektaklu w żartobliwy sposób łamią stereotypy, skłaniając młodych widzów do refleksji nad przemijaniem. Historia opowiada o warzywach - mieszkańcach targowiska, które rozpoczęły strajk. Marchewka postanowiła się zbuntować, Burak wymyślił najlepszy pomysł na transparent a Szczypior podniósł najcięższego ziemniaka. Zaskoczeni ludzie mdleją i nagrywają wszystko telefonem. Jak zakończy się strajk? Co, jeśli kapusta nie ma wcale pustej głowy a burak w ogóle nie jest 'burakiem"? Czy cebula okaże się najpiękniejszą istotą na świecie?

Jak potoczą się losy warzyw ze straganu? Tego dowiemy się już 28 października w Galerii Veneda. Spektakl rozpoczyna się o godz. 15.00. Zapraszamy całe rodziny!

 

1 komentarz

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu