dom lomza
poniedziałek, 31 grudnia 2018 07:20

Nowy teledysk Pięknych i Młodych [VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Nowy teledysk Pięknych i Młodych [VIDEO] zdj. Youtube
"Nie mów że" to najnowsze dzieło grupy Piękni i Młodzi. Oficjalny teledysk do utworu pojawił się w sieci w sobotę, a licznik wyświetleń na YouTube stale rośnie. Tematyka utworu nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Jak to zwykle bywa - piosenka opowiada o miłości.

Fani zespołu Piękni i Młodzi musieli sporo czasu czekać na nowy teledysk. Klip zrealizowała ekipa Stykky Media, która z zespołem współpracowała przy realizacjach video do utworów takich jak: "Tak już bez Ciebie", "Przeznaczeni" oraz "Wyśmienicie".

Słowa do utworu to dzieło Daniela Wilczewskiego, Dawida oraz Magdaleny Narożnej. Aranżacją, mixem, wokalami i masteringiem zajęli się Noizz Bros oraz Łukasz Sienicki.

Jak mieszkańcy Łomży oceniają nowy klip grupy Piękni i Młodzi?

14 komentarzy

  • Odpowiedz Matrixx poniedziałek, 31 grudnia 2018 07:35 Umieszczone przez: Matrixx

    Piosenka super lecz bardziej podoba mi się laska z teledysku

  • Odpowiedz Matrixx poniedziałek, 31 grudnia 2018 07:35 Umieszczone przez: Matrixx

    Piosenka super lecz bardziej podoba mi się laska z teledysku

  • Odpowiedz Z dk61 poniedziałek, 31 grudnia 2018 07:44 Umieszczone przez: Z dk61

    Słotkie

  • Odpowiedz Mrx poniedziałek, 31 grudnia 2018 08:20 Umieszczone przez: Mrx

    Ja to sie dziwie co wy w tym zespole widzicie. Niech zasoiewaja a zywo to sie za glowe zlapiwcie jak oni spiewaja

  • Odpowiedz Poludnie poniedziałek, 31 grudnia 2018 10:59 Umieszczone przez: Poludnie

    Hehe masz racje Mrx oni tylko mowia w tym teledysku nie kleji siecta nuta

  • Odpowiedz johny poniedziałek, 31 grudnia 2018 11:08 Umieszczone przez: johny

    Nie podoba mi się..głosy po przeróbce komputerowej..brzmia nienaturalnie..no ale na żywo bylaby masakra .. Słyszeliście ze się rozwodzą? To plotka czy prawda?

  • Odpowiedz Edgar poniedziałek, 31 grudnia 2018 11:09 Umieszczone przez: Edgar

    Szału nima d..y nie urywa

  • Odpowiedz Chłopak z Milano poniedziałek, 31 grudnia 2018 12:12 Umieszczone przez: Chłopak z Milano

    Hitem to to nie będzie, miałkie strasznie. Chyba już na nic lepszego od "niewiary" ich nie stać. Lubię jeszcze "Kocham się w tobie" i "ona jest taka cudowna". To i tak nie jest źle, bo np Weekend skończył się po piosence Ona tańczy dla mnie. Dziś sylwester i myślę że wszędzie będą grali Miłość w Zakopanym. :)

  • Odpowiedz to nie tak poniedziałek, 31 grudnia 2018 13:43 Umieszczone przez: to nie tak

    Ta Pani obrosła w piórka!

  • Odpowiedz chłop z mazur poniedziałek, 31 grudnia 2018 15:35 Umieszczone przez: chłop z mazur

    Lipa...

  • Odpowiedz rikitiki poniedziałek, 31 grudnia 2018 17:31 Umieszczone przez: rikitiki

    Jakaś taka zimna i goła.

  • Odpowiedz Gość wtorek, 01 stycznia 2019 08:19 Umieszczone przez: Gość

    Tak samo pinkne jak i młode. Tego nie wolno mylić ze śpiewem.

  • Odpowiedz obserwator wtorek, 01 stycznia 2019 10:10 Umieszczone przez: obserwator

    Ani jednej pozytywnej wypowiedzi ,chociażby neutralnej... jakie to polskie zawiść i zazdrość tragedia. Dupe w troki i do roboty pokażcie coś lepszego...

  • Odpowiedz stary ale jary wtorek, 01 stycznia 2019 11:50 Umieszczone przez: stary ale jary

    Czasem ktoś zabłyśnie jednym przebojem i nic więcej nie ma do zaoferowania. Ta miłość w Zakopanem to już w dupę nie wchodzi.