dom lomza
piątek, 04 stycznia 2019 11:10

Jula w teledysku Filipa Lato [VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Jula w teledysku Filipa Lato [VIDEO] zdj. Youtube
"Zanim nas policzysz" to wspólny singiel Filipa Lato oraz pochodzącej z Łomży wokalistki Julity "Juli" Fabiszewskiej. Teledysk do utworu pojawił się dzisiaj rano na Youtube. Zdaniem autorów, jest to jedna z najważniejszych dla nich kompozycji.

- „Zanim Nas Policzysz" to jedna z najważniejszych dla nas kompozycji, w którą włożyliśmy całe nasze serce, emocje ale też osobiste doświadczenia. Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu - zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu - zmusza do refleksji. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj - „Zanim nas policzysz" - spróbuj zawalczyć - mówią autorzy piosenki.

Teledysk do utworu "Zanim Nas Policzysz" pojawił się na Youtube dzisiaj, tj. 4 stycznia. To trzeci singiel Filipa Lato promujący album "Halo Ziemia", który premierę miał w październiku ubiegłego roku.

9 komentarzy

 • Odpowiedz enej piątek, 04 stycznia 2019 12:02 Umieszczone przez: enej

  hm poprawnie ale nie porywa, Jula generalnie się zmienia nie tylko jej wygląd ale i śpiewanie jest bardziej dojrzałe. Po prostu potrzebuje dobrej piosenki podobnie było ze Szpakiem , któremu ktos w końcu napisał dobre piosenki i jest gwiazdą

 • Odpowiedz john piątek, 04 stycznia 2019 12:51 Umieszczone przez: john

  w dzień nie szukaj gwiazd łone nocą som

 • Odpowiedz JacaPraca piątek, 04 stycznia 2019 15:09 Umieszczone przez: JacaPraca

  Czemu nie ma nic o podwyżce śmieci o 40% ???

 • Odpowiedz fsdfa piątek, 04 stycznia 2019 16:29 Umieszczone przez: fsdfa

  straszna lipa

 • Odpowiedz dsfsdfsdf piątek, 04 stycznia 2019 16:44 Umieszczone przez: dsfsdfsdf

  Wróciła do swojego starego bolca, szczęścia w miłości nie potrafi znaleźć, a innych poucza w piosenkach co to jest miłość.

 • Odpowiedz Psychofan Juli piątek, 04 stycznia 2019 17:54 Umieszczone przez: Psychofan Juli

  Mam info że Filip zapłacił jej pińcet zł i obiecał że da drugie tyle jak hajs z jutuba przyjdzie. Jula dała mu odp że ok ale jak nie wywiąże się to więcej nie będzie udawala orgazmu.

 • Odpowiedz Rozczarowana piątek, 04 stycznia 2019 23:56 Umieszczone przez: Rozczarowana

  Dupy nie urywa, i widzę, że już całą obtatuowanA gwiazda.... Show biznes ja wyssie albo ona będzie ssala show biznesowi, myślałam, że będzie trzymała swój poziom, będzie miała swoje zasady ale jednak nie, jak każda gwiazda wróżę jej rozwód i hulaj dusza i gwiazdorzenie oczywiscie

 • Odpowiedz drogówka niedziela, 06 stycznia 2019 08:26 Umieszczone przez: drogówka

  Ten teledysk jest jakiś przygnębiający. Nie chce się go oglądać, a tym bardziej słuchać tego zawodzenia. Najbardziej mi się w nim podoba samochód.

 • Odpowiedz januszek nosacz niedziela, 06 stycznia 2019 12:52 Umieszczone przez: januszek nosacz

  kurła kiedys to było.....

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu