wloskie-wieczory
mylomza

mylomza

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Naukę w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży rozpoczyna w tym roku 398 pierwszorocznych studentów i 102 słuchaczy studiów podyplomowych. Oficjalnie rok akademicki zainaugurowano 20 października. - W dniu dzisiejszym studia rozpoczyna student mający album o numerze 11121 - mówił rektor prof. nadzw. dr hab. Roman Engler.
Tradycyjne coroczne wręczenie nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się tym razem w III LO. Dyrektorzy, nauczyciele i wychowawcy odebrali mnóstwo podziękowań od władz oraz uczniów. Przy okazji miejskiego Dnia Edukacji Narodowej wyróżnienia specjalne otrzymało 28 pedagogów. 
W sobotę 20 października w Galerii Veneda odbędzie się casting do kolejnej edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Organizatorzy zapraszają kandydatki w wieku od 14 do 27 lat. Jakie są wymogi? Jeansy rurki, top na ramiączkach i klasyczne czarne szpilki. W trakcie castingu nie zabraknie różnych atrakcji.
piątek, 19 października 2018 11:01

W okolicy pojawiły się zające i kuropatwy [FOTO]

Do tej pory, w okolicy Łomży, Kolna i Czyżewa wsiedlono już 1731 kuropatw, zaś w okolicy miejscowości Krypno Kościelne, Strabla i Jaświły aż 201 zajęcy szaraków. To efekt pilotażowego programu, którego celem jest odbudowa populacji drobnej zwerzyny w województwie podlaskim.
piątek, 19 października 2018 09:52

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na nowy GOK [FOTO]

Projekt "Przebudowa i rozbudowa obiektów Gminnego Ośrodka Kultury i Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy Poduchownej" otrzyma dofinansowanie z NFOŚiGW o które ubiegała się gmina Piątnica. Realizacja inwestycji wartej ponad 8 mln złotych zmieni wygląd budynku w którym funkcjonuje GOK i OSP.
Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka byli gośćmi ostatniej przedwyborczej konferencji łomżyńskiej Koalicji Obywatelskiej. Na Starym Rynku pojawili się by poprzeć lokalnych kandydatów KO w nadchodzących wyborach, którzy mają dać gwarancję obecności Polski w Unii Europejskiej - na zawsze. 
- Możemy się zbuntować przeciwko władzy która jest opresyjna, zaborcza. Za 5 lat może dojść do takiego  zabetonowania sceny politycznej, że aby być w ogóle sołtysem w tym kraju, trzeba będzie być funkcjonariuszem partyjnym - mówił na konferencji wyborczej Mirosław Derewońko. Na muszli przy ul. Zjazd oprócz programu wyborczego, zaprezentowani zostali kandydaci KWW Reatusz w nadchodzących wyborach samorządowych.
czwartek, 18 października 2018 15:58

Nowe drzewka nad Łomżyczką [FOTO]

W czwartkowe południe dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży wraz z przedstawicielami miejskich władz sadziły sadziły nad Łomżyczkę drzewka. -  Młodzież trzeba uczyć ekologii, pokazywać to, że o miasto trzeba dbać, trzeba dbać o swoje osiedla - mówi prezydent Mariusz Chrzanowski. Nad mini-bulwaram pojawiły się nowe 33 rośliny.  
czwartek, 18 października 2018 14:20

Kiedy przyjedzie autobus?

W łomżyńskim MPK wdrożono system dynamicznej informacji pasażerskiej. Pasażerowie korzystający z nowego udogodnienia, uzyskają dostęp do rzeczywistego czasu odjazdów autobusów z każdego przystanku istniejącego w sieci komunikacyjnej MPK. Serwis dostępny jest także na urządzeniach mobilnych.
czwartek, 18 października 2018 13:43

Zwłoki na Żeromskiego [FOTO]

Po godzinie 12.00 policja otrzymała zgłoszenie od przechodnia o leżącej przy ul. Żeromskiego kobiecie. Na miejscu zjawili się policjanci. Kobieta została znaleziona martwa.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 404

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu