Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy 15urodziny-mylomza
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kino Millenium zaprosiło dziś dyrektorów placówek oświatowych z Łomży i okolicznych gmin oraz samorządowców związanych z oświatą na spotkanie, podczas którego mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą kina skierowaną do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.
Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego organizują wspólny wyjazd na mecz 31. kolejki III ligi. Na stadionie w Wysokiem Mazowieckiem zmierzą się miejscowy Ruch i ŁKS 1926 Łomża. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę 28 maja o godz. 17.00.
Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił właśnie przetarg na gruntowną przebudowę kolejnego odcinka drogi krajowej nr 63. Chodzi o fragment pomiędzy Wygodą a Zambrowem o długości 7,7 km. Przewidywane zakończenie tej inwestycji to końcówka 2019 roku.
Z nieoficjalnych źródeł pojawiła się informacja o planowanym przez ŁKS Łódź przełożeniu terminu meczu z ŁKS-em Łomża na 9 czerwca. Do łomżyńskiego klubu nie dotarła jak dotąd żadna oficjalna informacja w tej sprawie, ale jeśli tak się stanie, będzie protest. ŁKS 1926 rozgrywa bowiem 7 czerwca finał Okręgowego Pucharu Polski.
Informacja dla kierowców. Jeżeli macie taką możliwość, lepiej omijajcie dzisiaj i jutro ulicę Wojska Polskiego, a przynajmniej jej fragmenty. Drogowcy rozpoczęli bowiem dziś naprawy nawierzchni i inne roboty drogowe, co będzie powodem utrudnień i korków.
Zespoły teatralne z jedenastu krajów, czternaście prezentacji konkursowych i osiem wydarzeń w off festiwalu „Moje Miasto"- 30 maja, w Łomży rozpoczyna się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. Łomżyńskie święto Teatru potrwa do 2 czerwca.
Rusza kolejny cykl szkoleń więźniów w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze w ramach projektu pod nazwą „Podniesienie kwalifikacji zawodowych więźniów w celu ich powrotu na rynek pracy po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności" realizowany przez więziennictwo w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Dzięki temu ok. stu osadzonych uzyska nowe kwalifikacje zawodowe.
Kilka minut przed godz. 14.00 na drodze krajowej nr 61 za Miastkowem w stronę Ostrołęki doszło do zderzenia dostawczego Iveco z osobowym Audi. Kierowca dostawczaja najechał na tył niemieckiej osobówki, z której jedna osoba trafiła do szpitala. W miejscu zdarzenia są niewielkie utrudnienia w ruchu, ale droga jest przejezdna.
W poniedziałek (22.05) Prezydent Mariusz Chrzanowski zatwierdził wynik przetargu na budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. Już niebawem rozpoczną się prace związane z tą inwestycją. Salę wybuduje firma MK BUD z Białegostoku za nieco ponad 7,6 mln złotych.
Grupa siedmiorga radnych wystąpiła z wnioskiem o umieszczenie w porządku obrad najbliższej sesji Rady Miejskiej punktu dotyczącego rozpatrzenia projektu uchwały w sprawie wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży dla radnych. Projekt zawiera propozycję obniżenia diet wszystkim radnym, jednak najwięcej "po kieszeni" mieliby dostać tzw. radni funkcyjni.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 613

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu


Veneda
feedback