wigilia2018 dom lomza
Administrator

Administrator

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Żeby wyprzedzić konkurencję, trzeba być innowacyjnym – dysponować nowatorskim rozwiązaniem. Do tego potrzebny jest oryginalny wynalazek albo zakup licencji czy patentu. Jednak prace badawczo-rozwojowe, licencje i patenty kosztują. Czy jest jakieś rozwiązanie? Tak! Na innowacje i prace badawczo-rozwojowe w Twojej firmie możesz uzyskać dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.
Karolina Chaberek została radną gminy Piątnica. W wyborach samorządowych startowała z list PiS. - Kiedy ogłoszono ostateczne wyniki, ktoś podjechał pod mój dom i krzyknął "Karolina radna, ty kur…". Teraz zdewastowano nam płot - mówi portalowi Wirtualna Polska Chaberek.
środa, 17 października 2018 15:47

Podstawówka na fali H2O! Ruszyły zapisy

Łomżyński MOSiR każdego roku stara się zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu poprzez różne dyscypliny sportowe. Właśnie ruszyły zapisy na zawody pływackie dla uczniów szkół podstawowych, które odbędą się w niedzielę 28 października w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. „Podstawówka na fali H2O " organizowana jest cyklicznie od kilku lat i zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie młodych amatorów pływania.
Celem projektu pn. Nie bądź struś - nie chowaj głowy w piasek - idź na wybory jest wzrost zaangażowanie mieszkańców Łomży wyborach samorządowych 2018 r. - kampania promocyjna ma za zadanie przekonanie wyborców, że udział w głosowaniu nie jest skomplikowany, czasochłonny i nie przeszkadza w realizacji planów weekendowych. W Łomży frekwencja w wyborach samorządowych (2014 r.) była na poziomie 39.82% (dane pochodzą z PKW); Suwałkach wynosiła 40.50% natomiast dla Białegostoku wynosiła 41.45%.
poniedziałek, 24 września 2018 14:03

Kurier międzynarodowy nie musi być drogi!

Nadanie paczki do innego kraju to często spory problem. Odległość jest znacznie większa niż w przypadku przesyłek krajowych. Jednak wcale nie musimy przygotowywać się na bardzo wysoki wydatek. Jak możemy zmniejszyć koszty paczki międzynarodowej?
W niedzielę 2 września 2018 roku o godzinie 13:00 w Łomżyńskiej Katedrze odbędzie się Uroczysty koncert inaugurujący XIV Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki "Sacrum et Musica". Wystąpi Grodzieńska Capella z Białorusi pod batutą znanego łomżyńskim melomanom Władimira Bormotowa. Jako soliści wystąpią: Marina Gorowaja (sopran) oraz Władimir Gorowoj (baryton). Wstęp wolny.
środa, 15 sierpnia 2018 11:44

Weterynaryjna wymiana doświadczeń [FOTO]

Od siedmiu lat lekarze weterynarii z Łomży z powodzeniem realizują projekt współpracy środowisk weterynaryjnych z Włoch, Litwy i Polski. Na początku sierpnia za wschodnią granicą przebywała delegacja łomżyńskich weterynarzy.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do udziału w Nocnym Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar 600-lecia Łomży. Mecze odbędą się na boiskach MOSiR Łomża przy ul. Zjazd 18 w dniach 8.06. - 11.06.2018 r.
poniedziałek, 14 maja 2018 06:38

Mistrz Świata nie zwalnia tempa [FOTO]

W minioną niedzielę, Piotr Łobodziński, świeżo upieczony mistrz świata w bieganiu po schodach, ponownie pokazał plecy rywalom zwyciężając w 555m biurowcu Lotte Tower w Seulu. Lekkoatleta z Łomży pokonał 123 pietra w niecałe 16 minut pokonując reprezentanta Australii i Japonii.
Piotr Łobodziński, zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża ponownie przywiózł złoty medal z Mistrzostw Świata w bieganiu po schodach, które odbyły się w miniona sobotę w Tajpej. Najlepsi towerrunerzy z całego świata zmagali w najwyższym budynku na Tajwanie - biurowcu Taipei 101.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 6

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu