gosciniec-lomzynski
mj

mj

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Jest potencjał, który wnosi nową jakość do naszego łomżyńskiego samorządu. Nie będzie to kolejny komitet, mówiąc kolokwialnie baloników i papilotów – mówi Dariusz Domasiewicz, lider inicjatywy samorządowej „Przyjazna Łomży”, który zarejestrował komitet wyborczy o takiej samej nazwie. Radny miejski swoją osobą firmuje projekt, który wszedł właśnie w ostatni etap przygotowań formalnych do wyborów samorządowych.
piątek, 17 sierpnia 2018 15:15

Gminy wyremontują drogi dojazdowe

Między innymi do gmin Kolno, Wizna, Zambrów trafiły środki z budżetu województwa Podlaskiego. Pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie budowy i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych.
piątek, 17 sierpnia 2018 14:31

Łomżyński cmentarz z kolumbarium?

Miasto nie poddaje się i dzisiaj ogłosiło przetarg na wybudowanie kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Przykoszarowej. Już w ubiegłym roku próbowano wybudować grobowiec, jednak nie było chętnych do realizacji tej inwestycji. Czy tym razem dojdzie do budowy?
piątek, 17 sierpnia 2018 12:49

Bociany już odleciały

Bociany w tym roku odleciały wcześniej. Tylko nielicznym szczęściarzom uda się w te lato, jeszcze wypatrzeć bociany. Charakterystyczne ptactwo już tydzień temu wyleciało w kierunku południa Polski, docelowo zmierzając do swoich zimowisk w Afryce.
„Zasmakuj w Łomży” impreza o takiej nazwie zastąpi tradycyjny „Gościniec Łomżyński”, który odbędzie się już za tydzień w piątek, 24 sierpnia, na zakończenie wakacji w mieście. Jedną z gwiazd gościńca w nowej odsłonie, wybierali w plebiscycie mieszkańcy. Oprócz zespołu happysad i Łukasza Łyczkowskiego na scenie pojawi się Michał Szpak, który zwyciężył w głosowaniu.
piątek, 17 sierpnia 2018 09:41

Świetny wynik zbiórki dla Aleksa!

Prawie 34 tys. złotych uzbierano dla siedmioletniego Aleksa z Łomży. Inicjatywa napędzana przez grupę „Łomża Piecze Ciasta” spotkała się z ogromnym odzewem łomżyńskiego społeczeństwa. Jesteśmy przekonani, że w mieście nie brakuje ludzi z dobrymi sercami.
piątek, 17 sierpnia 2018 08:26

Uczniowie będą poprawiać maturę

Uczniowie, którzy nie poradzili sobie z jednym przedmiotów na tegorocznej maturze, we wtorek będą mieli sposobność do poprawienia egzaminu dojrzałości. Z drugiej szansy w Łomży skorzysta 198 maturzystów.
Nowogród z dotacją w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Blisko pół miliona złotych przeznaczono na renowację lokalnych zabytków w trzech podlaskich gminach.
Około godz. 12.30 doszło do kolizji na ul. Piłsudskiego. Do zdarzenia drogowego doszło między stacją Orlenem a pobliskim parkiem handlowym. Kierujący motocyklem mężczyzna wjechał w tył auta poruszającego się przed nim.
We wtorkowy wieczór Teatr Lalki i Aktora w Łomży przeprowadził testy iluminacji zabytkowego budynku. Gruntowny remont teatralnego gmachu niemal dobiegł końca, a efekty widać gołym okiem. Największe wrażenie na przechodniach robi oryginalna instalacja świetlna, którą będzie można zobaczyć po zmroku.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 12

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu