996x200
Łomża
poniedziałek, 23 stycznia 2017 15:25

8 urodziny portalu historialomzy.pl

Napisał gak
Coroczne spotkania urodzinowe Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej to już tradycja od początku istnienia portalu. Mają na celu bezpośrednie spotkanie się Redakcji z czytelnikami serwisu oraz z przyjaciółmi. Jest to też czas podsumowania naszej społecznej pracy oraz podziękowanie dla Redaktorów za dotychczasowe zaangażowanie i pracę włożoną aby rozwijać stronę o nowe treści.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:23

Pamięci powstańców styczniowych [FOTO]

Napisał gak
22 stycznia 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe, które trwało ponad 1,5 roku - do jesieni 1864 r. W tym roku, a dokładnie w minioną niedzielę, przypadła już 154 rocznica tego niepodległościowego zrywu. Dzisiaj, pod pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego przy Szosie Zambrowskiej, przedstawiciele władz i wojska złożyli kwiaty i zapalili znicze, aby upamiętnić powstańców.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:00

Ferie w Łomży. Nie ma mowy o nudzie

Napisał gak
Rozpoczęte dziś ferie zimowe potrwają całe dwa tygodnie. Łomżyńskie instytucje, stowarzyszenia, kluby sportowe i jednostki miejskie przygotowały na ten okres bogatą ofertę skierowaną do uczniów, którzy wolne dni spędzają w domu. Każdy znajdzie coś dla siebie.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 11:45

Ferie z darmowym angielskim w Linguo

Napisane przez Materiał promocyjny
Nadchodzące ferie zimowe zapowiadają się wyjątkowo interesująco. Śnieg ma sypać, mróz ściskać, a zima trzymać. Jednak w naszym mieście na dzieci czekają nie tylko atrakcje związane ze sportami zimowymi, ale również możliwość uczestnictwa w zimowej gimnastyce językowej. Co w nadchodzące ferie łączy śnieg i angielski w szkole Linguo? Są całkowicie za darmo i dają mnóstwo frajdy!
poniedziałek, 23 stycznia 2017 11:30

Maciej Borysewicz członkiem Rady Programowej TVP

Napisał gak
Radny Maciej Borysewicz został powołany do składu Rady Programowej Spółki Telewizja Polska S. A. Oddział w Białymstoku. Borysewicza jako kandydata do rady zgłosił opozycyjny klub parlamentarny Platformy Obywatelskiej. Rada Programowa liczy 15 członków z czego 10 reprezentuje ugrupowania parlamentarne.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 09:12

Poloneza czas zacząć w II LO [FOTO i VIDEO]

Napisał gak
- Poloneza czas zacząć - od słów dyrektor Jolanty Kossakowskiej rozpoczął się tradycyjny bal studniówkowy maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, którego uczestnicy mogli podziwiać wspaniały pokaz tańca w wykonaniu 12 par. Również II LO odwiedziła tego dnia zastępczyni Prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 08:39

I LO bawiło się na studniówce [FOTO i VIDEO]

Napisał gak
Dyrektor Jerzy Łuba w pierwszej parze i wiceprezydent Agnieszka Muzyk w drugiej ruszyli w niedzielę do tradycyjnego poloneza w I Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Na dorocznym balu studniówkowym w I LO bawiło się około 200 uczniów, a także kadra pedagogiczna, rodzice i zaproszeni goście.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 07:55

Ferie zimowe w Regionalnym Ośrodku Kultury

Napisane przez oprac. gak
Rozpoczęły się tegoroczne ferie zimowe. Regionalny Ośrodek Kultury zaprasza w związku z tym dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat do aktywnego spędzenia wolnego czasu i skorzystania z form działających w ośrodku. Aby z nich skorzystać wymagane są wcześniejsze zapisy.
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zachęca do wspólnego oddania hołdu i uczczenia pamięci osób biorących udział w Powstaniu Styczniowym. Zainteresowane organizacje, instytucje i stowarzyszenia, a także osoby prywatne Prezydent zaprasza do przybycia w poniedziałek o godz. 11:00 pod pomnik Bohaterów Powstania Styczniowego, zlokalizowany przy Szosie Zambrowskiej.
Uczniowie dwóch klas maturalnych Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego ze swoimi nauczycielami i gośćmi bawili się wczoraj na swojej Studniówce. W balu uczestniczyło około 120 osób. Dobrej i mądrej zabawy życzyli uczniom dyrektor szkoły Bożena Śliwowska i ks. bp Tadeusz Bronakowski.
niedziela, 22 stycznia 2017 14:18

Strażacy ruszyli na ratunek [FOTO]

Napisane przez mano
Dziś do łomżyńskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej zadzwonił mężczyzna, który zauważył psa w rzece Narew w okolicach miejscowości Rakowo-Czachy. Dyżurny natychmiast wysłał dwie jednostki wodne straży pożarnej z Łomży i Piątnicy.
niedziela, 22 stycznia 2017 13:27

Niech żyje bal! Studniówka abiturientów z Wety [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
Od życzeń dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 Bogumiły Olbryś i zaproszonych gości: poseł Bernadety Krynickiej, wiceprezydent Łomży Agnieszki Muzyk rozpoczął się bal studniówkowy w łomżyńskiej Wecie. W zamienionej na salę balową sali gimnastycznej szkoły bawiło się 48 par.
niedziela, 22 stycznia 2017 10:34

Na 100 dni przed maturą w "Mechaniaku" [FOTO]

Napisał gak
Rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży zorganizowali tegoroczną studniówkę w minioną sobotę w budynku szkoły. Gościem specjalnym zaproszonym do "Mechaniaka" był przewodniczący Rady Miejskiej Łomży Wiesław Grzymała.
Tradycyjny bal organizowany na 100 dni przed maturą odbył się w sobotę w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. W uroczystej studniówce udział wzięła zaproszona jako gość specjalny wiceprezydent Agnieszka Muzyk. Obecny był też Wójt Gminy Piątnica Krzysztof Kozicki - tym razem w roli rodzica.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 375

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback