baner Lomza - LSS NOWE KOSZULKI 2017 rekrutacja 2017
Łomża
Dziś przed Sądem Rejonowym w Łomży rozpoczął się ponowny proces dwóch ratowników oraz lekarza pogotowia, którzy według prokuratury dopuścili się zaniedbań skutkujących tym, że 16-letnia wówczas a dziś już 23-letnia Paulina Sokół jest osobą niepełnosprawną, która nie jest w stanie samodzielnie egzystować. 
wtorek, 19 września 2017 11:41

Zadłużenie Miasta stale rośnie

Napisał gak
Według raportu sporządzonego na koniec poprzedniej kadencji samorządu, zadłużenie Łomży z końcem 2014 roku wyniosło ponad 111,5 mln złotych. Zgodnie z informacją Urzędu Miejskiego w Łomży, na koniec roku 2017 ma ono osiągnąć poziom blisko 118,8 mln złotych. Na co Miasto wydaje pożyczone pieniądze?
wtorek, 19 września 2017 10:30

Nową Miss poznamy w lutym [FOTO]

Napisane przez Mat. nadesłany
W lutym 2018 zostanie wybrana nowa Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej. Daria i Justyna szukają kandydatek, którym przekażą swoje korony! Galę Finałową III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej poprowadzi, podobnie jak przy poprzednich edycjach, Krzysztof Ibisz.
wtorek, 19 września 2017 09:29

Ruszył nowy sezon w Legia Soccer Schools [FOTO]

Napisane przez materiał promocyjny
10 września mali adepci Piłkarskiego Przedszkola Legii w Łomży wrócili po wakacyjnej przerwie do regularnych treningów.Rozpoczęte w ubiegłym roku przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem rodziców, ale są jeszcze wolne miejsca, które czekają na chętne dzieci.
wtorek, 19 września 2017 07:45

Masz auto na prąd? Naładujesz je w Venedzie!

Napisał gak
Galeria Veneda będzie jednym z 14 punktów na mapie kraju, w których już w październiku pojawią się nowe stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oprócz Łomży stacje powstaną w Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Tarnowie, Rzeszowie, Sieradzu, Legnicy i Bielsku-Białej. Do końca roku ma powstać kolejnych kilkadziesiąt stacji.
poniedziałek, 18 września 2017 17:58

Kilkuletnie dziecko w szpitalu. Wypadek na Piłsudskiego [FOTO]

Napisane przez mano
Kilkuletnie dziecko w trafiło szpitala po wypadku, do którego doszło na Al. Piłsudskiego. Osobowa kia wyjeżdżając z ul. Chopina najprawdopodobniej wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym mercedesie.
poniedziałek, 18 września 2017 11:54

Policjanci i celnicy razem w "Tunelu"

Napisał gak
Łomżyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno - Skarbowej uczestniczyli w wojewódzkich działaniach pn. „Tunel". Łomżyński "Tunel" ustawiono na ul. Zjazd, gdzie poddawano kontroli przejeżdżające pojazdy. W jednym z nich ujawnione zostały środki odurzające.
26 propozycji do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego i dodatkowo trzy w ramach Młodzieżowego BO znalazło się na karcie do głosowania, którą można już pobrać o oddać swój głos w przyszłorocznej edycji. Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj i potrwa do 6 października.
Żeńska drużyna OSP Jeziorko oraz męska OSP Nowogród okazały się zwycięskimi ekipami IX Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu łomżyńskiego. W niedzielę, na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, rywalizowało łącznie 11 drużyn OSP.
poniedziałek, 18 września 2017 07:36

Łomża upamiętniła 17 września [FOTO]

Napisane przez UM w Łomży
W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbyły się obchody 78. rocznicy napaści Związku Sowieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka. U podnóża świątyni pod pomnikiem Sybiraków złożono kwiaty i zapalono znicze. Punktualnie o godzinie 15 nad miastem rozległ się dźwięk syren.
niedziela, 17 września 2017 15:58

Pijany wracał z imprezy. Doprowadził do zderzenia pojazdów [FOTO]

Napisane przez mano
Było przed godziną 6. rano, kiedy srebrne audi kierowane przez pijanego kierowcę pokonało most „Hubala”. W pewnym momencie auto zjechało na lewy pas ruchu i uderzyło w prawidłowo jadące renault. Siła uderzenia była tak wielka, że audi najpierw odbiło się od osobówki a następnie od barierek ochronnych. Po kilkunastu metrach auto się zatrzymało.
Tłumy osób żegnały dziś 14-letniego Krystiana Krajewskiego. W ostatniej drodze zmarłemu chłopcu towarzyszyła rodzina, znajomi i spora grupa motocyklistów, która przyjechała pożegnać swojego przyjaciela, bo Krystian marzył o tym, by być kiedyś jednym z nich. Spoczął na cmentarzu w Nowych Kupiskach.
sobota, 16 września 2017 07:38

Innowacyjne systemy informatyczne! Konferencja w PPŁ

Napisane przez mano
Park Przemysłowy Łomża zaprasza na konferencję, której tematem będą innowacyjne systemy informatyczne wspomagające zarządzanie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwem. Spotkanie odbędzie się w dniu 27.09.2017 r. o godz. 10: 00 w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża.
piątek, 15 września 2017 11:57

Handlowała w Internecie "podróbkami"

Napisał gak
36-letnia mieszkanka Łomży prowadziła za pośrednictwem Internetu sprzedaż podrabianej odzieży, obuwia, pasków i torebek. Intratny interes zakończyli jednak łomżyńscy policjanci, a właścicielka „podróbek" będzie się teraz tłumaczyć przed sądem.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 414

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback