vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 09 stycznia 2017 08:02

Płetwonurkowie i "Morsy" wspierają WOŚP w Łomży [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Już w najbliższą niedzielę cała Polska po raz 25. zagra w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice wyjdą tysiące wolontariuszy, zorganizowane zostaną niezliczone imprezy charytatywne. W działania WOŚP w Łomży postanowili włączyć się takę płetwonurkowie oraz grupa łomżyńskich morsów.

Łomżyńskie morsy zapraszają do wspólnej kąpieli. Co z tego, że będzie środek stycznia i co najmniej kilka kresek poniżej zera? To właśnie ich ulubiona pora na kąpiel. Najlepiej w przerębli. Każdy, któ ma chęć zrobić to samo, ale nie może się zdecydować, ma okazję to zrobić z nimi! A przy okazji wesprzeć Orkiestrę.

Orkiestrę wspierać będą także płetwonurkowie. W tym przypadku, aby wrzucić datek do podwodnej puszki nie trzeba aż takiego poświęcenia. Akcja płetwonurków prowadzona będzie bowiem w Parku Wodnym, gdzie temperatura wody będzie z pewnością znacznie wyższa niż w rzece. jeśli więc kąpiel z morsami nie jest dla Was, to może spróbujecie nurkowania?

Obie grupy nagrały swoje zaproszenie. Zapraszamy do oglądania i uczestnictwa. Dajcie się ponieść!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback