vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 11 stycznia 2017 07:55

Biblioteka zagra z Orkiestrą

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Biblioteka zagra z Orkiestrą fot. Archiwum MyLomza.pl
Oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży jak co roku włącza się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę, w ramach 25 Finału WOŚP,  zorganizowane zostaną specjalne atrakcje skierowane do najmłodszych.

Na niedzielę zaplanowane zostały imprezy zorganizowane w dwóch blokach. Jako pierwsza, w godzinach 12.00 - 15.00, w Filii Nr 2 przy ul. Księżnej Anny 2, odbędzie się "Bilblioteka dla każdego człowieka". W programie znajdą się: jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Łomży; literackie zagadki dla dziecka, mamy i babci; koncert kolęd w wykonaniu uczniów PSM I i II stopnia w Łomży oraz koncert "Poezja w dźwiękach ukryta" w wykonaniu Roberta Wieczorka i Joanny Dłużniewskiej.

O 15.00 natomiast, w siedzibie głównej Oddziału dla dzieci MBP przy ul. 3 Maja 6A, rozpocznie się drugi blok imprez, na który złożą się: występy artystyczne podopiecznych instruktorów MDK-DŚT w Łomży; jasełka "Noc nad Betlejem" w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 15; występ taneczny dzieci z Niepublicznego Przedszkola Wesołe Słoneczko; przedstawienie teatralne pt. "Jędrek Jerzyk" w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 9 w Łomży; licytacja choinek konkursowych na rzecz WOŚP; zagadki literackie czytane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży; familijne zagadki oraz kiermasz książek "Pod Pajęczą Nogą".

Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

3 komentarzy

 • Odpowiedz zastam co dopieru środa, 11 stycznia 2017 10:29 Umieszczone przez: zastam co dopieru

  Dlaczego reżimowe media, a w tym pro prezydencki portalik mylomza, nic nie piszą o nowej wojnie , jaką wypowiedział chrzanowski internautom z 4lomza.
  Jak poinformowało Radio Nadzieja prezydent Łomży ponownie złożył w prokuraturze wniosek o ustalenie i ściganie internautów rzekomo pomawiających go „na forum internetowym jednego z łomżyńskich portali”

 • Odpowiedz FInał WOŚP środa, 11 stycznia 2017 14:13 Umieszczone przez: FInał WOŚP

  A Finał Orkiestry? gdzie się odbędzie?

 • Odpowiedz ............. środa, 11 stycznia 2017 15:35 Umieszczone przez: .............

  @ FInał WOŚP

  jak co roku w karitasie ;)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu