środa, 11 stycznia 2017 08:55

Biblioteka zagra z Orkiestrą

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Biblioteka zagra z Orkiestrą fot. Archiwum MyLomza.pl
Oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży jak co roku włącza się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę, w ramach 25 Finału WOŚP,  zorganizowane zostaną specjalne atrakcje skierowane do najmłodszych.

Na niedzielę zaplanowane zostały imprezy zorganizowane w dwóch blokach. Jako pierwsza, w godzinach 12.00 - 15.00, w Filii Nr 2 przy ul. Księżnej Anny 2, odbędzie się "Bilblioteka dla każdego człowieka". W programie znajdą się: jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Łomży; literackie zagadki dla dziecka, mamy i babci; koncert kolęd w wykonaniu uczniów PSM I i II stopnia w Łomży oraz koncert "Poezja w dźwiękach ukryta" w wykonaniu Roberta Wieczorka i Joanny Dłużniewskiej.

O 15.00 natomiast, w siedzibie głównej Oddziału dla dzieci MBP przy ul. 3 Maja 6A, rozpocznie się drugi blok imprez, na który złożą się: występy artystyczne podopiecznych instruktorów MDK-DŚT w Łomży; jasełka "Noc nad Betlejem" w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 15; występ taneczny dzieci z Niepublicznego Przedszkola Wesołe Słoneczko; przedstawienie teatralne pt. "Jędrek Jerzyk" w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 9 w Łomży; licytacja choinek konkursowych na rzecz WOŚP; zagadki literackie czytane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży; familijne zagadki oraz kiermasz książek "Pod Pajęczą Nogą".

Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

W górę