vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 11 stycznia 2017 08:50

Orlen na Szosie Zambrowskiej już otwarty

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Punktualnie o godz. 7.00 otwarta została nowa stacja paliw Orlen przy Szosie Zambrowskiej, tuż obok Biedronki. Choć Łomża stacjami paliw stoi, to jest to pierwszy tego typu obiekt po tej stronie miasta, przy drodze wylotowej w kierunku Zambrowa. Właścicielem stacji jest firma PHU Kurpiewski.

Orlen przy szosie Zambrowskiej to już czwarta stacja (a druga w Łomży), jaką pod marką tego koncernu otworzyła firma PHU Kurpiewski. Otwarcie stacji miało miejsce dziś o godz. 7.00. Jak zapowiada właściciel, "na dobry początek codziennie będziemy serwować nowe PROMOCJE!!!". Stacja uruchomiona została przy rozbudowanym całkiem niedawno fragmencie Szosy Zambrowskiej, po sąsiedzku ze sklepem Biedronka.

Jakie to promocje na razie nie wiemy, ale zapewne po trosze chodzi też o to, by niespodzianki nie zdradzać tylko zachęcić do odwiedzenia nowej stacji.

14 komentarzy

 • Odpowiedz marioo środa, 11 stycznia 2017 09:38 Umieszczone przez: marioo

  Jak to pierwszy tego typu obiekt po tej stronie miasta? Przecież już jest Orlen przy VENEDZIE. Czy on znajduje się w innej części miasta? No chyba że teraz każda ulica jest określana mianem "inna część miasta".

 • Odpowiedz zastam co dopieru środa, 11 stycznia 2017 10:31 Umieszczone przez: zastam co dopieru

  Dlaczego reżimowe media, a w tym pro prezydencki portalik mylomza, nic nie piszą o nowej wojnie , jaką wypowiedział chrzanowski internautom z 4lomza.
  Jak poinformowało Radio Nadzieja prezydent Łomży ponownie złożył w prokuraturze wniosek o ustalenie i ściganie internautów rzekomo pomawiających go „na forum internetowym jednego z łomżyńskich portali”

 • Odpowiedz aaaaaaa środa, 11 stycznia 2017 10:49 Umieszczone przez: aaaaaaa

  no w koncu zapiekanki Kurpia pod nosem :)

 • Odpowiedz Tester środa, 11 stycznia 2017 11:03 Umieszczone przez: Tester

  Byłem z ciekawości: kawa za 1 zł i ciacho gratis

 • Odpowiedz ~~ środa, 11 stycznia 2017 11:10 Umieszczone przez: ~~

  zastam co dopieru: przecież zdaniem 4lomza Radio Nadzieja należy do reżimowych mediów. Informacja o tym co piszesz wypłynęła właśnie z tej rozgłośni. Nie o wszystkim mylomza musi pisać.

 • Odpowiedz Inzynier środa, 11 stycznia 2017 11:40 Umieszczone przez: Inzynier

  A może tak po tej stronie Łomży market budowlany wybudować. Teraz trzeba dymać na drugi koniec Łomży. Farbex, Brico Marche, Mrówka itp. wszystko po drugiej stronie. Jest miejsce obok kościoła Boboli, tutaj o market budowlany aż się prosi.

 • Odpowiedz inzynieria środa, 11 stycznia 2017 12:56 Umieszczone przez: inzynieria

  inzynier, wybuduj kto ci broni?

 • Odpowiedz aaaaaaa środa, 11 stycznia 2017 13:07 Umieszczone przez: aaaaaaa

  no to lumpy z podwórka na Rycerskiej 10 i KS.Anny 22 będą mieli całodobowe zaopatrzenie w piwska, a zwiększonych patroli jak nie było tak niema

 • Odpowiedz 123 środa, 11 stycznia 2017 13:32 Umieszczone przez: 123

  Ot,kolejna stacja. W Łomży potrzebna jest stacja,czy sprzedawca paliw,którzy podjęliby konkurencje cenową bo od lat mamy bardzo drogie paliwo w biednym mieście.A tak ot kolejny całodobowy punkt sprzedaży.

 • Odpowiedz CozaŻal środa, 11 stycznia 2017 13:54 Umieszczone przez: CozaŻal

  Miasto kościołów kebabów biedronek oraz orlenów ...

 • Odpowiedz chriss środa, 11 stycznia 2017 14:34 Umieszczone przez: chriss

  Ktoś wybudował sobie sklep i sprzedaję hod dogi i benzynę, ale czy to jest dostateczny powód żeby zatrzymywać światłami cały ruch na ulicy.Dlaczego jestem zmuszany do stawania na świetle, bo ktoś chciał sobie kupić parówkę. Na statoil, jest nie taki ruch i żadnych świateł nie ma i każdy jakość sobie daję radę z wyjazdem.

 • Odpowiedz ... środa, 11 stycznia 2017 14:47 Umieszczone przez: ...

  @ chriss

  na światłach najlepiej sprzedaje się reklama i przy okazji więcej paliwa

  @ CozaŻal

  Miasto (sukcesu) pasterzy baraniny pokrapianych sukcesów oraz sępiego patriotyzmu ...

 • Odpowiedz BrawoPresidento środa, 11 stycznia 2017 15:13 Umieszczone przez: BrawoPresidento

  Z tymi światłami to przesada na kiego było budować dwupasmówkę żeby teraz jechać wolniej niż wcześniej ? przy szpitalu byście światła zrobili a nie parówki w głowach .

 • Odpowiedz cerberus środa, 11 stycznia 2017 15:16 Umieszczone przez: cerberus

  A ja i tak twierdzę, że najlepiej jest kupować paliwo ze stacjach firmowych, a nie patronackich; przy wenedzie, w Piątnicy i wylot na Ostrołękę, cena nigdy nie jest wyższa niż u kurpia, często parę groszy niższa.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu