vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 11 stycznia 2017 09:02

Drobna kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Drobna kolizja, do której doszło dziś rano na jednym z newralgicznych skrzyżowań w Łomży spowodowała dość duże utrudnienia w ruchu pojazdów. Policja musiała przez blisko godzinę ręcznie kierować ruchem, a mimo to tworzyły się korki. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko samochody.

Jak poinformowała nas asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w zdarzeniu, do którego doszło około godz. 7.00 na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Sikorskiego nie było osób poszkodowanych. Zostało więc ono zakwalifikowane jako zwykła kolizja.

Kolizja ta wydarzyła się w okresie szczytu komunikacyjnego na jednym z głównych skrzyżowań w mieście, co spowodowało pewne utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci jednak dość szybko opanowali sytuację i kilka minut po godzinie 8.00 oba auta uczestniczące w zdarzeniu stały już na lawetach, a ruch odbywał się w miarę normalnie, jak na tę porę dnia. W akcji uczestniczyli też strażacy, którzy mieli za zadanie przede wszystkim zneutralizowanie płynów eksploatacyjnych, jakie wyciekły na jezdnię.

Szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zderzenia pojazdów wyjaśniają policjanci.

Galeria zdjęć

8 komentarzy

 • Odpowiedz RAMZES Z KOLNA środa, 11 stycznia 2017 09:50 Umieszczone przez: RAMZES Z KOLNA

  Znowu BKL co jest z tymi trzy literowymi rejestracjami tylko one przewaznie robia kolizje bądz wypadki BLM BKL

 • Odpowiedz zastam co dopieru środa, 11 stycznia 2017 10:27 Umieszczone przez: zastam co dopieru

  Dlaczego reżimowe media, a w tym pro prezydencki portalik mylomza, nic nie piszą o nowej wojnie , jaką wypowiedział chrzanowski internautom z 4lomza.
  Jak poinformowało Radio Nadzieja prezydent Łomży ponownie złożył w prokuraturze wniosek o ustalenie i ściganie internautów rzekomo pomawiających go „na forum internetowym jednego z łomżyńskich portali”

 • Odpowiedz VRC środa, 11 stycznia 2017 10:27 Umieszczone przez: VRC

  Późne zielone? He, he, tak się kończy myślenie "jeszcze zdążę". Należałoby tu powiedzieć bezmyślność, ale uraziłbym wszystkich myślących "inaczej" ;.
  Pozdrawiam wszystkich tak jeżdżących i nie włączających kierunków.

 • Odpowiedz zastam co dopieru środa, 11 stycznia 2017 10:30 Umieszczone przez: zastam co dopieru

  Dlaczego reżimowe media, a w tym pro prezydencki portalik mylomza, nic nie piszą o nowej wojnie , jaką wypowiedział chrzanowski internautom z 4lomza.
  Jak poinformowało Radio Nadzieja prezydent Łomży ponownie złożył w prokuraturze wniosek o ustalenie i ściganie internautów rzekomo pomawiających go „na forum internetowym jednego z łomżyńskich portali”

 • Odpowiedz gość środa, 11 stycznia 2017 15:16 Umieszczone przez: gość

  Do Ramzes z Kolna
  To z Tobą jest coś nie tak i Twój mózg jest już wypalony pisząc takie głupoty to za dużo wiatru w tym pustym łbie ale to odrazu można wyczuć po tym co piszesz zw inteligentnym człowiekiem napewno nie jesteś i żal mi Ciebie i Twoich znajomych że muszą z takim czymś przebywać. A.pisząc tak stwierdzić można że nie posiadasz auta i tylko w domu siedzisz bo się otoczenia boisz....

 • Odpowiedz ................ środa, 11 stycznia 2017 15:49 Umieszczone przez: ................

  @ gość

  tobie to by towarzystwo biskupa Paetza pasowało on same mądre rzeczy albo Biskupa Bronakowskiego mózg nie przepity taki inteligentny i co najważniejsze za wiatru w nim niema

  ps

  wiatr w głowie to ważna sprawa w relacjach Bóg+Człowiek

  "Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który ..." jest chrześcijaninem mającym w d u p i e martwe sacrum kanonicznej literatury uczonych w piśmie

 • Odpowiedz RAMZES Z KOLNA środa, 11 stycznia 2017 16:57 Umieszczone przez: RAMZES Z KOLNA

  DO GOŚĆ PYTAM KTO CIE SKRZYWDZIŁ BYŁEŚ ALBO JESTEŚ MINISTRANTEM HA HA HA

 • Odpowiedz pokuta środa, 11 stycznia 2017 21:16 Umieszczone przez: pokuta

  drobna kolizja nie powinna powodować utrudnień w ruchu, jeśli nie ma rannych kierowcy pojazdów zobowiązani są zjechać pojazdami w miejsca, gdzie nie będą utrudniać przejazdu innym uczestnikom, w przeciwnym razie grozi mandat, nawet temu, który nie spowodował kolizji

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu