środa, 11 stycznia 2017 09:02

Drobna kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Drobna kolizja, do której doszło dziś rano na jednym z newralgicznych skrzyżowań w Łomży spowodowała dość duże utrudnienia w ruchu pojazdów. Policja musiała przez blisko godzinę ręcznie kierować ruchem, a mimo to tworzyły się korki. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko samochody.

Jak poinformowała nas asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w zdarzeniu, do którego doszło około godz. 7.00 na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Sikorskiego nie było osób poszkodowanych. Zostało więc ono zakwalifikowane jako zwykła kolizja.

Kolizja ta wydarzyła się w okresie szczytu komunikacyjnego na jednym z głównych skrzyżowań w mieście, co spowodowało pewne utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci jednak dość szybko opanowali sytuację i kilka minut po godzinie 8.00 oba auta uczestniczące w zdarzeniu stały już na lawetach, a ruch odbywał się w miarę normalnie, jak na tę porę dnia. W akcji uczestniczyli też strażacy, którzy mieli za zadanie przede wszystkim zneutralizowanie płynów eksploatacyjnych, jakie wyciekły na jezdnię.

Szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zderzenia pojazdów wyjaśniają policjanci.

Galeria zdjęć

W górę