dom lomza
piątek, 14 kwietnia 2017 11:11

To on podpalał kontenery!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
35-letni mieszkaniec Łomzy, podejrzany o szereg podpaleń kontenerów ze śmieciami oraz podpalenie pomieszczeń piwnicznych w bloku przy Niemcewicza, został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Okazało się, że był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

brico lomza

Łomżyńscy policjanci w styczniu i lutym bieżącego roku otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących zniszczonych kontenerów, w których podpalono śmieci. W wyniku uszkodzenia mienia powstałe straty oszacowano na kwotę 24 tys. zł. Intensywna praca łomżyńskich kryminalnych pozwoliła na ustalenie osoby mającej związek z tą sprawą i w ubiegłą środę mundurowi zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta.

Okazało się, że mężczyzna może mieć na swoim koncie jeszcze jedno zdarzenie do którego doszło na początku stycznia w budynku wielorodzinnym przy ulicy Niemcewicza. Policjanci zostali wtedy powiadomieni o pożarze pomieszczeń piwnicznych, w wyniku którego uszkodzeniu uległa między innymi instalacja elektryczna i telewizyjna, ściany oraz wyposażenie i przedmioty znajdujące się w trzech komórkach, a także uszkodzone ściany w jednym z mieszkań. Wówczas straty oszacowano na kwotę ponad 4.300zł.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw przeciwko mieniu w warunkach recydywy. Sprawą zajmie się teraz sąd.

O serii podpaleń kontenerów na śmieci na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej pisaliśmy w styczniu w artykule Policja szuka sprawcy podpaleń na cmentarzu

2 komentarzy

 • Odpowiedz Sąsiadka piątek, 14 kwietnia 2017 15:09 Umieszczone przez: Sąsiadka

  Brawo Policja! Teraz powinniście wziać sie za podpalanie traw na fortach.

 • Odpowiedz powerfulpk piątek, 14 kwietnia 2017 15:37 Umieszczone przez: powerfulpk

  O chłopie u nas całe Niemcewicza domyśla się czemu w wieżowcu nr:6 zapaliło się, a tobie chcą to przybić?
  Na jakiej podstawie? Miałeś w kieszeni paczkę zapałek.

  No kolejne pośmiewisko Łomżyńskiej KMP.
  Ostro go będą lać, żeby się przyznał. Szkoda chłopa :(

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu