sobota, 15 kwietnia 2017 10:27

Rolniczka z naszego powiatu szuka męża w telewizji [VIDEO]

Napisane przez  Administrator
Oceń ten artykuł
(16 głosów)
Rolniczka z naszego powiatu szuka męża w telewizji [VIDEO] fot. Instagram / TVP1
28-letnia Małgorzata Sienkiewicz ze wsi Uśnik Kolonia (gm. Śniadowo) wystąpi w pilotażowym odcinku 4. edycji "Rolnik szuka żony". W programie, który zostanie wyemitowany już jutro wieczorem w TVP1 zostaną przedstawione sylwetki dziesięciorga nowych rolników i dwóch rolniczek wybranych spośród setek zgłoszeń.
techmatix2

Małgorzata Sienkiewicz jest inżynierem rolnictwa. Prowadzi nowoczesne gospodarstwo rolne w miejscowości Uśnik Kolonia. Sama określa się „rolnikiem w szpilkach”. W wyborach samorządowych w 2014 r. startowała z list Łomżyńskiej Wspólnoty Samorządowej do rady powiatu łomżyńskiego. Bez powodzenia, w swoim okręgu przegrała z samorządowymi „wyjadaczami” - Lechem Szabłowskim czy Jarosławem Kuleszą.

W jutrzejszym programie zostaną przedstawione sylwetki dziesięciorga nowych rolników i dwóch rolniczek wybranych spośród setek zgłoszeń. Po emisji odcinka twórcy popularnego show czekać będą na listy od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z uczestników. Rolnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zostaną w programie i to oni sami wybiorą tych, których zaproszą do dalszego udziału w programie.

Nowa edycja "Rolnik szuka żony" wystartuje dopiero jesienią 2017.

W górę