wtorek, 18 kwietnia 2017 14:04

Fałszywy policjant znowu dzwoni

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Cztery zgłoszenia o podejrzanych telefonach od mężczyzny podającego się za policjanta otrzymali dzisiaj funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Starsze osoby, do których zadzwonił oszust nie chciały z nim rozmawiać i stwierdziły, że dzwonia na Policję.

banerwww4

Jak mówi asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, osoby informujące o podejrzanych telefonach mówią o różnych historyjkach wymyślanych przez nieznanego rozmówcę, który próbuje wysondować ile pieniędzy ma dana osoba na koncie. Policja przypomina, że prawdziwi funkcjonariusze nigdy nie dzwonią w żadnych sprawach do obywateli i niczego nie załatwiają telefonicznie, dlatego każdy podobny telefon musi być traktowany jako podejrzany i należy o nim jak najszybciej informować policjantów.

2 komentarzy

 • Odpowiedz Quatro Dance wtorek, 18 kwietnia 2017 19:53 Umieszczone przez: Quatro Dance

  Zaraża celowo wirusem HIV? Ostrzeżenie internauty... - MyLomza

  www.mylomza.pl/home/lomza/item/14496-zaraża-celowo-wirusem-hiv?-ostrzeżenie...

  6 godzin temu -
  Nieznana bliżej kobieta, bywalczyni jednego z łomżyńskich klubów, ma rzekomo celowo zarażać mężczyzn śmiertelnym wirusem HIV ...

  gdzie ten artykuł ?

 • Odpowiedz Nev środa, 19 kwietnia 2017 12:14 Umieszczone przez: Nev

  "prawdziwi funkcjonariusze nigdy nie dzwonią w żadnych sprawach do obywateli i niczego nie załatwiają telefonicznie". Z tym się nie mogę zgodzić. Co najmniej 2 razy dzwonili na mój numer telefonu w zgłoszonej przeze mnie sprawie. Do kolegi dzwonili podejmując pierwszy kontakt.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu