czwartek, 20 kwietnia 2017 07:52

I LO zaprasza na Dzień Otwarty

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Już w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2017 r. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łomży zapraszają wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Szkoły. Początek o godz. 10.00.

banerwww4

Centrum wydarzeń tego dnia w I Liceum Ogólnokształcącym będzie szkolna aula, ale otwarte będą również wszystkie pracownie przedmiotowe. Będzie więc można dokładnie zapoznać się z bazą edukacyjną szkoły. Spotkaniu towarzyszyć będą także prezentacje kół zainteresowań projektów edukacyjnych uczniów klas I i II Liceum, prezentacja oferty edukacyjnej na przyszły rok szkolny, prezentacje multimedialne oraz występy artystyczne uczniów.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży to najstarsza szkoła w mieście o uznanej renomie w regionie i kraju, która rokrocznie zajmuje wysokie miejsca w rankingach i szczyci się wieloma wybitnymi absolwentami. Osobom zainteresowanym nauką w I Liceum z pewnością nie trzeba go przedstawiać, bo tutaj nie trafiają przypadkowi uczniowie. W sobotę warto jednak przekroczyć drzwi szkoły, aby poznać ją bliżej i od środka.

W górę