vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 15 maja 2017 10:19

Zidentyfikowano zwłoki pływające w Narwi

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Zidentyfikowano zwłoki pływające w Narwi fot. Archiwum MyLomza.pl
Zidentyfikowane zostały zwłoki mężczyzny wyłowione w niedzielę rano z Narwi w okolicach starego mostu w Piątnicy. Jak podaje Policja, należą one do 32-letniego mieszkańca Łomży. O pływających w rzece zwłokach poinformował Policję wędkarz, który w niedzielę około godz. 7.00 przepływał obok tego miejsca łodzią.

- Około godziny 7. rano do stanowiska kierowania komendanta miejskiego wpłynęło zgłoszenie odnośnie tego, że rybacy płynący rzeką Narew widzą ciało dryfujące wraz z nurtem. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia przyciągnięto ciało brzegu rzeki. Widoczne już było stężenie pośmiertne – poinformował nas zaraz po akcji kpt. Jacek Zakrzewski z Komendy Miejskiej PSP w Łomży.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają przyczynę śmierci mężczyzny. Pomocna w tym będzie sekcja zwłok, która prawdopodobnie przeprowadzona zostanie dzisiaj. Do tego czasu nic bliższego na ten temat nie wiadomo.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback