wigilia2018 dom lomza
piątek, 26 maja 2017 15:14

Empeki świętowały głośno i wesoło [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Empeki świętowały głośno i wesoło [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Po raz drugi MPK w Łomży zorganizowało obchody Święta Komunikacji Miejskiej. W bazie przedsiębiorstwa przy ul. Spokojnej działo się wiele ciekawych rzeczy. Były występy sceniczne, konkursy, zabawy i gorąca grochówka. Niekwestionowaną gwiazdą był Adam Kalinowski, którego kariera muzyczna po udziale w finale "Idola" nabrała tempa.

brico lomza

- To jest święto wszystkich, którzy korzystają z komunikacji miejskiej, a liczymy na to, że jeśli ktoś nie korzysta, to przez to, że zobaczy, że MPK nie tylko wozi ludzi, ale różne fajne rzeczy organizuje, które integrują nas ze społeczeństwem, myślę, że również ci staną się naszymi pasażerami, bo uznają, że warto jeździć komunikacją miejską, bo autobusy są bezpieczne, czyste, komfortowe, jeżdżą punktualnie - tłumaczy dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży Janusz Nowakowski.

Podczas plenerowej imprezy w siedzibie MPK można było posłuchać zespołu Senior Vita", wystąpił Adam Kalinowski – uczestnik tegorocznej edycji „Idola" oraz młodzież z klubu „Carpe Diem" i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty". Specjalne pokazy przygotowały również grupy taneczne Studia Tańca B.K. Step Marka Kisiela. Ciekawostką był zabytkowy autobus komunikacji miejskiej odrestaurowany przez fabrykę Autosan i specjalnie dowieziony do Łomży na dzisiejsze święto.

Podczas imprezy miała miejsce także prezentacja kandydatek na Miss Komunikacji Miejskiej. Teraz kandydatki będą "jeździć" autobusami, a dokładnie ich wizerunki bedą wyświetlane na monitorach w pojazdach MPK i pasażerowie będą mogli oddawać glosy na swoje faworytki. Udział w głosowaniu daje szansę na ciekawe nagrody przygotowane przez przedsiębiorstwo.

Zapraszamy na naszą wideorelację z dzisiejszego święta MPK, w której znalazło się tez miejsce na krótką rozmowę z Adamem Kalinowskim o jego obecnym życiu "po Idolu" i planach na najbliższą przyszłość.

9 komentarzy

 • Odpowiedz AntekK piątek, 26 maja 2017 21:02 Umieszczone przez: AntekK

  Takie sztuczne święta, na siłę uczniów ze szkół powyciągali aby zrobić sztuczny tłok. O co w tym mieście chodzi? Ale z drugiej strony fajnie bo to się Naszemu wodzu podoba.

 • Odpowiedz diamentica piątek, 26 maja 2017 21:08 Umieszczone przez: diamentica

  ŻENADA !!!!! A pytanie Pani ''dziennikarzki'' mozna tak ją noznawac ?

  JAK Z UTRZYMANIEM TEGO AUTOBUSU?


  Czy Ty kobito potrafisz formułować zdania prawidłowo ?

 • Odpowiedz s sobota, 27 maja 2017 05:10 Umieszczone przez: s

  Krynicka jest wszędzie.

 • Odpowiedz real sobota, 27 maja 2017 07:05 Umieszczone przez: real

  Zieliński (wiceminister) też był do niedawna wszędzie, niemal w każdej gminie, a nie pilnował swojej podstawowej roboty. Mam nadzieję, że niedługo już nie będzie musiał tak "harować".

 • Odpowiedz franek sobota, 27 maja 2017 09:47 Umieszczone przez: franek

  a gdzie wybory miss?

 • Odpowiedz Lol niedziela, 28 maja 2017 07:46 Umieszczone przez: Lol

  Całkiem jak u Bareji "Swieto pieszego pasażera" tylko tam wystąpił chlopak z bałalajka...a w domu mam wodę, gaz...

 • Odpowiedz ps niedziela, 28 maja 2017 08:27 Umieszczone przez: ps

  Głośno i wesoło to świętowały osoby które tam przyszły, a prawdziwe "empeki"to zapieprzali na linii i tylko z internetu mogą podziwiać co się działo pod ich nieobecność.

 • Odpowiedz Juan niedziela, 28 maja 2017 12:03 Umieszczone przez: Juan

  była Krynicka? A jeszcze przed chwilą żałowałem, że nie wiedziałem o tej imprezie. Czasem niewiedza jest błogosławieństwem.

 • Odpowiedz wyklęty niedziela, 28 maja 2017 12:33 Umieszczone przez: wyklęty

  hehe fakt, widząc ją odechciewa sie wszystkiego

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu