vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
piątek, 14 lipca 2017 05:59

Do końca roku eMPeKiem po Łomży za złotówkę!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, we współpracy z firmą GoPay, przygotowało dla mieszkańców Łomży kilkadziesiąt tysięcy biletów w cenie 1 zł. Aby skorzystać z "biletu za złotówkę" wystarczy zainstalować w telefonie aplikację mobilną GoPay i zarejestrować się w systemie Masterpass, który obsługuje płatności bezgotówkowe.

- Już od lipca zapraszamy naszych pasażerów do zakupu biletów jednorazowych w wyjątkowo okazyjnej cenie - złotówka!!! Do dyspozycji łomżan jest nawet kilkadziesiąt tysięcy biletów.Tę korzystną propozycję udało się nam uzyskać dzięki współpracy z firmą GoPay, za pośrednictwem której już od kilku lat można kupować bilety jednorazowe i miesięczne przez internet i telefon - poinformowała dyrekcja MPK w Łomży.

Jak dodaje w swoim komunikacie przedsiębiorstwo, jest to już kolejna obniżka cen biletów dla mieszkańców miasta. Trwać będzie od lipca do końca roku lub do wykorzystania budżetu akcji (40.000 zł). Aby skorzystać z "biletu za złotówkę" wystarczy zainstalować w telefonie aplikację mobilną GoPay i zarejestrować się w systemie Masterpass, który obsługuje płatności bezgotówkowe.

Promocją są objęte jednorazowe i czasowe (do 90 minut) bilety po mieście, o wartości powyżej 2 zł. Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie GoPay.

8 komentarzy

 • Odpowiedz łomżyniak piątek, 14 lipca 2017 08:59 Umieszczone przez: łomżyniak

  Zarejestruj się. Twoje dane osobowe są dla nas bezcenne.

 • Odpowiedz MartaD piątek, 14 lipca 2017 10:17 Umieszczone przez: MartaD

  Ciekawa promocja. Chyba skorzystam

 • Odpowiedz Soltys piątek, 14 lipca 2017 10:20 Umieszczone przez: Soltys

  Tak bardzo ciekawa ty pojedziesz za 1zl a on za dane osobowe zarobi odsprzedajac innym firmom

 • Odpowiedz Marek.M piątek, 14 lipca 2017 10:26 Umieszczone przez: Marek.M

  Super ! Brawa dla Prezydenta ze nam coś takiego zorganizował ! Nastepna kadencja pewna ! Wiele dla miasta robi !

 • Odpowiedz ! piątek, 14 lipca 2017 13:17 Umieszczone przez: !

  Marek.M za co te brawa za kreatywność ? Jak on taki do przodu to niech w autobusach kosze na nakrętki ustanowi i bilety nakrętkami będziemy opłacać !

 • Odpowiedz ++++++++++++++...! piątek, 14 lipca 2017 13:23 Umieszczone przez: ++++++++++++++...!

  taa... będzie większy wpływ nakrętek do budżetu potem można by je w kasie miejskiej wymienić na złote Łomy i Jantary a nakrętki wrzucić do Kubła z Nadzieją że uratuje życie dzieci stłoczone w bloczkach z dziatkami dla których brak łyyyyżek w hospicjum zanim problem umrze śmiercią denaaturalną ?

 • Odpowiedz ++++++++++++++++errata piątek, 14 lipca 2017 13:29 Umieszczone przez: ++++++++++++++++errata

  taa... będzie większy wpływ nakrętek do budżetu potem można by je w kasie miejskiej wymienić na złote Łomy i Jantary a nakrętki wrzucić do WYRAFINOWANEGO Kubła z DROGOCENNĄ Nadzieją że TA WIELKODUSZNOŚĆ uratuje życie dzieci TOKSYCZNIE stłoczone w bloczkach z MOHEROWYMI dziatkami dla których brak łyyyyżek w hospicjum zanim MARGINALIZOWANY problem umrze śmiercią denaaturalną i potrzebna będzie pomoc karitasu by się tymi dziećmi zaopiekować ?

  ECCE "słowo życia" na temat Katolickiej gospodarki napędzającej Błędne koło Towarzystwa wzajemnej aberracji - miłośników ziemi - Tej ziemi

 • Odpowiedz A.G. piątek, 14 lipca 2017 19:24 Umieszczone przez: A.G.

  I jakoś to nie działa no chyba że coś źle robię.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu