poniedziałek, 17 lipca 2017 09:08

Hałdy piachu ograniczają widoczność [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Pan Marcin, czytelnik naszego portalu, zwrócił się do nas z prośbą o interwencję w sprawie hałd piachu pozostawionych przy wjazdach na Rondo Lutosławskiego (przy ZUS-ie), które poważnie ograniczają widoczność kierowcom. Mamy obietnicę, że dzisiaj zostaną one usunięte.

Wjeżdżając na Rondo Lutosławskiego z ulicy Sikorskiego, zarówno od strony Zawadzkiej jak też od strony ZUS-u, kierowcy nie mogą z daleka stwierdzić, czy mogą bezpiecznie wjechać na skrzyżowanie, bo utrudniają to zalegające już od jakiegoś czasu dwie, wysokie hałdy piachu. Problem mają nawet kierowcy wyższych pojazdów niż osobowe, np. aut dostawczych, bo hałdy mają zbliżoną do nich wysokość.

Zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego w Łomży z pytaniem kto jest odpowiedzialny za to zaniedbanie i kiedy piach zostanie usunięty. W odpowiedzi Łukasz Czech z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji poinformował, że inspektorzy z ratuszowego wydziału nadzorującego realizację inwestycji skontaktowali się z wykonawcą remontu ul. Szosa Zambrowska, który zobowiązał się do usunięcia piachu jeszcze dzisiaj.

Mamy nadzieję, że stanie się tak rzeczywiście - sprawdzimy to.

Poniżej krótkie nagranie wideo przesłane do naszej redakcji przez Pana Marcina oraz kilka zdjęć naszego autostwa z sytuacji na Rondzie Lutosławskiego.

Galeria zdjęć

W górę