jodr szepietowo
wtorek, 08 sierpnia 2017 07:06

Nowa "Łomża" głównie w internecie

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Nowa "Łomża" głównie w internecie fot. mat. prasowe
W 2017 roku producent marki piwa "Łomża" postanowił skoncentrować swoje działania marketingowe głównie w internecie. Działania online pozwalają skierować cały budżet na komunikację ze zdefiniowaną grupą odbiorców, którą mają być 30-latkowie. Zmianie uległa również identyfikacja wizualna – logotyp, typografia marki oraz etykieta, a także butelka.

banerwww4

Marka "Łomża", należąca do spółki piwowarskiej Van Pur, zmienia strategię komunikacji i pozycjonowanie. Zespół Brand Strategy&Consumer Research w Deloitte opracował całościową strategię relaunchu marki "Łomża", na jej podstawie przygotowane zostały nowe opakowania oraz aktualnie trwająca kampania wizerunkowa.

Wprowadzeniu Łomży w nowej szacie graficznej towarzyszą kompleksowe działania w punktach sprzedaży. Kampanię trade marketingową i materiały BTL przygotowała agencja RiverWood marketing.

- "Łomża" dostępna jest na rynku od 49 lat. W tym czasie, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję i podbić serca kolejnych pokoleń piwoszy. Nowa strategia komunikacji to dowód, że nie osiadamy na laurach - mówi Maciej Dymalski, dyrektor marketingu Van Pur.

"Łomża", aby podkreślić swoją obecność, zdecydowała się skoncentrować działania reklamowe w 2017 roku w Internecie. Dom mediowy MediaCom przygotował plan kampanii i dzięki zaawansowanym technologiom emisji reklam, zamierza dotrzeć do takiej samej ilości odbiorców, co podczas kampanii telewizyjnej w latach ubiegłych. Co więcej, działania online pozwalają skierować cały budżet na komunikację ze zdefiniowaną grupą odbiorców, co nie jest możliwe w przypadku reklam w telewizji. Podstawowym formatem reklamowym jest spot video, dostępny w serwisach VoD, a także kampania display w największych portalach tematycznych. Oprócz spotów, przygotowanych do kanałów internetowych, kampania obejmuje działania uzupełniające w social mediach, a także billboardy reklamowe przy najbardziej uczęszczanych trasach drogowych.

11 komentarzy

 • Odpowiedz greg wtorek, 08 sierpnia 2017 07:54 Umieszczone przez: greg

  Uzyto ''Herbu'' Lomzy,ciekawe kto za to skasowal i ile?Gornikowi Zabrze placa a nasz klub dziaduje w 4 lidze!brawo panowie wlodarze miasta!

 • Odpowiedz Xyz wtorek, 08 sierpnia 2017 08:43 Umieszczone przez: Xyz

  Nawet na etykiecie już nie ma, że browar produkowany jest w Łomży. Dobrze, że wgl nas sponsorują bo bez tego by było ciężko. Miasto zamiast pomóc klubowi i uderzyć do jakiejś większej firmy z okolic Łomży to nic nie robi w tym kierunku.

 • Odpowiedz bezrobotny piłkarz wtorek, 08 sierpnia 2017 09:05 Umieszczone przez: bezrobotny piłkarz

  miasto nie jest od pomagania klubowi i nigdzie tak nie ma na świecie - najlepiej niech klub się zarejestruje w zatrudniaku jak nie ma pracy!

 • Odpowiedz smuteczek wtorek, 08 sierpnia 2017 09:27 Umieszczone przez: smuteczek

  nie smakuje mi i nie piję
  daleko temu piwu do legendarnych łomżyńskich "laleczek"
  a jeśli używają herbu miasta i nazwy to kasą powinni sypnąć

 • Odpowiedz Piwosz wtorek, 08 sierpnia 2017 10:07 Umieszczone przez: Piwosz

  Browar Zabrze niech napiszą na tej butelce z tym co nazywają piwem. Zamiast herbu Łomży herb Górnika niech wrzucą,albo szyb górniczy.

 • Odpowiedz ? wtorek, 08 sierpnia 2017 11:46 Umieszczone przez: ?

  Piwosz

  "i jeszcze" dedykację ks.Bronakowskiego który ma taką schizę na tym punkcie nawet niedawno w mediach powiedział że jest więcej abstynentów - cud ?

 • Odpowiedz +++++Dobry Jezu a nasz Panie++++++ wtorek, 08 sierpnia 2017 12:03 Umieszczone przez: +++++Dobry Jezu a nasz Panie++++++

  mogli by tak jak na papierosach coś napisać w stylu "Nasz* BisQp ostrzega że picie Łomży może spowodować zatrucie pokarmowe i odlot świadomości upadłej inteligencji przed użyciem skontaktuj się z lekarzem lub terapeutą" (*niepotrzebne skreślić;) a zamiast laleczek to powinni wesołe kukiełki w s u t a n n a c h tam drukować z jednej strony butelki zniechęcające do brania w ł a p ę np. z takim tekstem "a p a g e s a t a n a s"
  a z drugiej dziękczynienie z Kany Galilejskiej np. "To c z y ń c i e na m o j ą p a m i ą t k ę"

 • Odpowiedz mieszczanin wtorek, 08 sierpnia 2017 15:31 Umieszczone przez: mieszczanin

  Van pur przejął Harnasia i zmienił brand w Zabrzu chcąc promować markę Łomża na rynku Śląskim

  tępe łomżyńskie dzidy wszędzie doszukują się spisków bo sami pewnie ciągle spiskują jak tu komuś doj...

  to że Browar nie daje kasy to TYLKO I WYŁĄCZNIE WINA KLUBU

  obudżcie się
  komuna się skończyła w Polsce, a w Łomży jeszcze hula aż miło

  do roboty darmozjady

 • Odpowiedz tobeerornottobeer wtorek, 08 sierpnia 2017 16:42 Umieszczone przez: tobeerornottobeer

  To piwo jest niedobre,kwasne,gorzkie I glowa po nim nawala...

 • Odpowiedz ekologggia środa, 09 sierpnia 2017 06:25 Umieszczone przez: ekologggia

  A co z butelkami pustymi robić,są one bezzwrotne,będą leżały po lasach i rowach,widzę w tym ekologie i ekonomie,albo jest jedno wyjście szefostwo browaru będą zbierać swój produkt z krzaków i z rowów.

 • Odpowiedz LorenGelix wtorek, 15 maja 2018 02:34 Umieszczone przez: LorenGelix

  polskie zaklady bukmacherskie

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu